Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-S1RMK) - Fotografska z

poruka: 5
|
čitano: 3.272
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-S1RMK) - Fotografska z".
5 godina
protjeran
offline
Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-) - Fotografska zvijer

Nadam se da ovim potezom Panasonic nije, kako se to sad lijepo kaže, pucao ne samo u svoju nego i u Olympusovu nogu. 

MFT je predobar sistem i biti će prava šteta ako zbog full frame prekenja zalegne.

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-S1RMK) - Fotografs
26500 kn za što??? Sistem sa 3 objektiva??? Bolje da Panasonic ne igra sa velikim igračima(Nikon, Canon Sony) u full farme svijetu. Što se tiče videa svaka čast G4 i GH5 rasturaju. Ali za foto za te pare kupim pravi fotoaparat Nikon D850 ili Canon 5D MK4 i ostane još love za koji objektiv. Moje skromno mišljenje kao fotograf.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 22:19 (Stingray).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-) - Fotografska zv
Antiseptik kaže...

Nadam se da ovim potezom Panasonic nije, kako se to sad lijepo kaže, pucao ne samo u svoju nego i u Olympusovu nogu. 

MFT je predobar sistem i biti će prava šteta ako zbog full frame prekenja zalegne.

 Nitko zbog ovog aparata neće odustati od kupovine m4&3 aparata nego od FF Nikona, Sony-ja...

Tržište je već zasićeno m4/3 i APS-c mirrorlessina. Ako hoćeš kupca natjerati na kupovinu nove stvari onda ona mora biti znatno bolja nego ono što već ima.

15 godina
offline
Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-S1RMK) - Fotografska z

kojekakvi pansonicovi fotoaparati (i ini uređaji, kad smo već kod toga) mi prođahu kroz šape i svi su davali izvrsne snimke, ma koliko "jednostavni" (jeftini?) bili. problem sonyja i panasonica je u tome što su osjetno bolji od nikona i canona koje svi kupuju jer imaju ime. usporedivo s kupovanjem mercedesa i bemeveja napram bitno boljih toyota, honda, mazdi ... brend* se gradi duuuuuugo ali se isplati. 

 

*prema udžbenicima: emocionalna veza između kupca i robne marke koja rezultira vjernošću.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Panasonic LUMIX S1R Kit (DC-S1RMK) - Fotografs
Stingray kaže...
26500 kn za što??? Sistem sa 3 objektiva??? Bolje da Panasonic ne igra sa velikim igračima(Nikon, Canon Sony) u full farme svijetu. Što se tiče videa svaka čast G4 i GH5 rasturaju. Ali za foto za te pare kupim pravi fotoaparat Nikon D850 ili Canon 5D MK4 i ostane još love za koji objektiv. Moje skromno mišljenje kao fotograf.

 fulao si pola texta  

ovaj pana je mlc i ff  nikon odustaje lagano

od dslr canon isto tako da cn ima 1 ,nik 2 ,pany 2 , vs sony 6-7 fotica u ff svijetu 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 14:42 (gumenikos).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice