Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix

poruka: 7
|
čitano: 3.344
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix ".
15 godina
offline
Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix

znam da je ovo izvrsna naprava no s tom cijenom je (tu negdje) i sony ilce koji je ipak bolji (izmjenjivi objektivi, burst 13 kom. itd.). ne kužim sintagmu "ulični fotograf" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lu
Nekad je bila stvar profesionalnosti napisati kad je neki članak sponzoriran... Toliko laskanja i hvaljenja za uređaj koji nije ni vidio a kamoli temeljito testirao... Jadno na šta ste spali.
Indoor Vision
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lu
Ajar kaže...

znam da je ovo izvrsna naprava no s tom cijenom je (tu negdje) i sony ilce koji je ipak bolji (izmjenjivi objektivi, burst 13 kom. itd.). ne kužim sintagmu "ulični fotograf" 

takoti gugltranslejtora - ta ulicar, a da budemo PC, i/ili ulicarka.

 

sad ce usporedni test sa lumix gx80, gx800, gx9 ups, nista izmjenjivo... ups. display zaheftan. bas je za ulicare... ups koji BS...

 

no da se zakljuciti da je najava ovog marketinskog preseransa bez imalo kritickog osvrta- tako nam gugl translejtor pomogo,

al onda se bar polinkaju yt testova onih koji su ih cudom dobili na uvid. 

 

tjah...

 

 

 

12 godina
offline
Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix

Ukratko, LX 100 zaslužuje sve hvalospjeve ikada izrečene a LX 100 Mk2 može biti samo evolucija. S obzirom koliko je vremena prošlo od izlaska jedinice i po navedenim specifikacijama, evolucija je poprilična.

 

Usporedba s a6500 baš i nema smisla jer je a6500 20% skuplji (manje bitno) ali i druga kategorija fotoaparata. Ako setako uspoređuje, danas se za 1000€ može kupiti Alpha 7R, nov iz dućana. U glavnom, da pored puta vidim a6500 i LX100 Mk2, a mogu pokupiti samo jednoga, to bi sigurno bio Panasonic. Zašto? Zato jer za razliku od svih drugih aparata koje imam ili sam imao, takav aparat uvijek možeš nositi u džepu i imati ga kad najviše zatreba.

 

A to što je cijena kvalitetne foto opreme otišla u nebo, to je jedna druga priča.

 

 

 
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lu
Ajar kaže...

znam da je ovo izvrsna naprava no s tom cijenom je (tu negdje) i sony ilce koji je ipak bolji (izmjenjivi objektivi, burst 13 kom. itd.). ne kužim sintagmu "ulični fotograf" 

 nemaš ti tri čiste, educiraj se prije nego napišeš, barem vremena imaš....

14 godina
offline
Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix

LX100 se može uspoređivat sa RX100, nikako sa alfama (ILCE), možda i sa Canon G5X, G7X Mk2.

U biti prave konkurencije za LX100 (osim donekle RX100) baš i nema, tako brz i kvalitetan zoom objektiv sa korisnim rasponom plus 4/3 senzor u tolikom form faktoru praktički i nema. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Panasonic predstavio kompaktni fotoaparat - Lumix

Panasonic kamere su uvijek bile vise nesto za videografiju. Naravno moze se s njima i fotografirati ali MFT senzor ima dosta nedostataka kada ga usporedimo s APSC i Full Frame. MFT senzor briljira kada je rijec o video kvaliteti u 4K s obzirom na cijenu kamere. Evo sto se moze s Lumix G7 koju sam upecao rabljenu s objektivom za manje od 300€ 

PRAVOPIS JE ZA SAVRŠENE LJUDE, JA NISAM SAVRŠEN A SVI ME RAZUMIJU...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice