PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, donosimo

poruka: 4
|
čitano: 2.622
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, donosimo".
12 godina
offline
PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, donosimo

 Igra je dobila solidne ocjene, ali oni koji je nisu zaigrali kada je izašla ili nakon toga, vjerojatno su propustili tu igru.

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, dono
BlueMax kaže...

 Igra je dobila solidne ocjene, ali oni koji je nisu zaigrali kada je izašla ili nakon toga, vjerojatno su propustili tu igru.

 Bilo je kasno, pa se malo izgubio smisao. Hvala na ukazanom, ispravljeno.

14 godina
offline
PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, donosimo

Može i koja ozbiljna vijest upasti u kategoriju igre na BOLu ili samo najave i poneka recenzija kojekakvih nezanimljivih/isfuranih naslova?

Mislim, nije da se jučer/danas odvijao jedan poprilično značajan(od organizacije, podrške stvarnih timova i proizvođača, do TV prijenosa) event za Esports scenu, točnije e-sim/e-racing scenu, 24H of LeMans Virtual.

Pa ono, možda kakav osvrt na tehničku stranu priče, intervju s kojim od vozača(khm, Hrvat, Slovenci, Makedonac) i slične sitnice?

Ili se o esportu piše samo ako su LoL/Dota u pitanju?

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PC Gaming Show prikazao više od 50 igara, dono
mystik kaže...

Može i koja ozbiljna vijest upasti u kategoriju igre na BOLu ili samo najave i poneka recenzija kojekakvih nezanimljivih/isfuranih naslova?

Mislim, nije da se jučer/danas odvijao jedan poprilično značajan(od organizacije, podrške stvarnih timova i proizvođača, do TV prijenosa) event za Esports scenu, točnije e-sim/e-racing scenu, 24H of LeMans Virtual.

Pa ono, možda kakav osvrt na tehničku stranu priče, intervju s kojim od vozača(khm, Hrvat, Slovenci, Makedonac) i slične sitnice?

Ili se o esportu piše samo ako su LoL/Dota u pitanju?

 Ozbiljna? Ovo gore nije gaming show več dječiji vrtić.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice