Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

poruka: 10
|
čitano: 4.354
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo".
14 godina
offline
Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

Odavno prožvakan bend, valjda pokušava otkriti vec otkrivenu ameriku 

 
0 13 hvala 0
15 godina
offline
Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

odrastal sam uz njih. jedwa čekam to pogledat i posluhnut 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

the doorsi su došli par godina kasnije i i mali su puno moderniju glazbu od beatlesa koji su pijevali pjesme za malu djecu

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima i
blackalbum kaže...

the doorsi su došli par godina kasnije i i mali su puno moderniju glazbu od beatlesa koji su pijevali pjesme za malu djecu

 Poznata dječja uspavanka "Lucy in the sky with diamonds".

14 godina
offline
Re: Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima i
blackalbum kaže...

the doorsi su došli par godina kasnije i i mali su puno moderniju glazbu od beatlesa koji su pijevali pjesme za malu djecu

 

kad se ovako pismeno izražavaš...

 

usput, više volim Kotrljajuće kamenje i Dveri od Buba, ali njihovu pjesmaricu svoditi na dječje pjesme je..... glupo...

 

uz to, oni su najviše doprinijeli složenosti zvuka i harmonije u modernoj glazbi....

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

Jedva čekam. Izgleda kao da je jučer snimljeno. Obožavam obrade starih snimki. Slično kao i one obrađene stare filmove sa početka prošlog stoljeća što se mogu naći na youtubeu... Kad gledam staru, neobrađenu snimku, teško mi je uživjeti se u to doba...kao da je iz nekog davnog vremena koje postoji samo u knjigama, a ljudi kao da su likovi iz hrvatske neinspirativne kinematografije. A kad se poveća fps, stabilizira slika, srede boje, zvuk...sve izgleda puno životnije i "realnije"...Vidiš da su ljudi bili isti kao danas, samo su frizure, odjeća i okoliš bili drukčiji.

PSN - darklydexter
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima iz jo

Pogledajte Yesterday. Muzičar se nađe u svijetu u kojem nema Beatlesa, po sjećanju rekonstruira sve pjesme i stekne planetarnu slavu. Odličan film.

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima i
KIKI3ooo kaže...

Pogledajte Yesterday. Muzičar se nađe u svijetu u kojem nema Beatlesa, po sjećanju rekonstruira sve pjesme i stekne planetarnu slavu. Odličan film.

Richard Curtis je veliki beetle fan, vise njegovih filmova gaje ideju da neki klinac negdje nesto svira i da fascinira neku djevojcicu. about a boy, love actually i yd.

 

no yd je sa Edom Sheeranom - koji nije dorastao da ga se gura u isti film s bubama itd. je onako, nelos film, ali debelo ispod Curtisovih najboljih postignuca, jer je bio samo scenarist a ne i pisac predloska.

 

ako uzmemo da je rezirao sjajni Danny Boyle, onda trostruko vise boli jer su potrosili beetlese na dobru ideju i ispodprosjecnu pricu...

onako bazdi na - skrpano radi para... uz obavezne goofy Amere (lik producentice, super ako je glumica odredjene seksualne orijentacije - ono da pogode sto vise demografije - bljak)

sto su na zalost radili i veliki Pajtoni potrosivsi Simona Pegga u filmu koji je imao sjajan potencijal i ostao debelo neiskoristen.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima i
Dead kaže...
Ajar kaže...

odrastal sam uz njih. jedwa čekam to pogledat i posluhnut 

 I ja sam odrastal uz njih. Prva LP ploča mi je bila "Let it be" (kupija je 1972.) pa mi je vjerojatno i iz tog razloga njihov najbolji album. S obzirom da je i ovaj film povezan s tim albumom veselim se gledanju.

 Ja sam vrtio Rubber Soul do besvijesti. I danas mi najdrazi. onako iz privatnih, sentimentalnih razloga.

 

Ovaj filmic mi je bas popravio raspolozenje.

bar nesto sto ce sljedecu godinu ciniti boljom.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Peter Jackson radi dokumentarac o Beatlesima i
nikola kaže...
KIKI3ooo kaže...

Pogledajte Yesterday. Muzičar se nađe u svijetu u kojem nema Beatlesa, po sjećanju rekonstruira sve pjesme i stekne planetarnu slavu. Odličan film.

Richard Curtis je veliki beetle fan, vise njegovih filmova gaje ideju da neki klinac negdje nesto svira i da fascinira neku djevojcicu. about a boy, love actually i yd.

 

no yd je sa Edom Sheeranom - koji nije dorastao da ga se gura u isti film s bubama itd. je onako, nelos film, ali debelo ispod Curtisovih najboljih postignuca, jer je bio samo scenarist a ne i pisac predloska.

 

ako uzmemo da je rezirao sjajni Danny Boyle, onda trostruko vise boli jer su potrosili beetlese na dobru ideju i ispodprosjecnu pricu...

onako bazdi na - skrpano radi para... uz obavezne goofy Amere (lik producentice, super ako je glumica odredjene seksualne orijentacije - ono da pogode sto vise demografije - bljak)

sto su na zalost radili i veliki Pajtoni potrosivsi Simona Pegga u filmu koji je imao sjajan potencijal i ostao debelo neiskoristen.

 

 

 

 Da, bio je sumnjivo predobar

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice