Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

poruka: 19
|
čitano: 5.969
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i".
3 godine
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

Svaka planska ekonomija na kraju završi jednako - Glavni Planer tj. diktator poludi, počne vjerovati u vlastite laži i zanositi se kojekakvim megalomanskim idejama. Svi koji su protiv su naravno državni neprijatelji s kojima treba obračunati.

Ruhe im Puff
 
12 0 hvala 1
16 godina
online
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

I mi bi ovo trebali platiti kroz cijenu nafte... Koja megalomanija.

Jedva čekam da sve pređe na struju iz nuklearki, solara i vjetra i u nekoj budućnosti, fuzije.

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

samo da konacno pocnu to graditi :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

Malo vuce na snowpiercer

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Odakle si došao do tog zaključaka?
14 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

vidim na internetu da je nekima ovo sve fora, a zaboravljaju da Saudijskom Arabijom i dalje vlada diktator koji ubija novinare itd.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

S druge strane, drago mi je vidjeti da sva lova koju tankam u kola donekle olakšava život arapskim robovima. Nekako je lakse gradit ovako pravocrtno. Rame do ramena i "kad se mnogo malih složi, tad se nafta lakše loži..."

 

Lijepa gesta bila bi kada bi se nastavila tradicija igranja nad grobovima nepalaca pa da SP 2026 bude na "istoj liniji".

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

Ako ništa drugo, ovo će uzrokovati genocid ptica, jer će se zabijati i ugibati (pogotovo manje ptice). Bolje bi mu bilo da ulaže novce u pošumljavanje pustinja, nego ovakve extremne građevine za zaštitu od sunca u pustinji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
dd.inc kaže...

Ako ništa drugo, ovo će uzrokovati genocid ptica, jer će se zabijati i ugibati (pogotovo manje ptice). Bolje bi mu bilo da ulaže novce u pošumljavanje pustinja, nego ovakve extremne građevine za zaštitu od sunca u pustinji.

 

jes bolje mu je da izmisli vodu u pustinji nego neke tam 3d linearne gradove novcima zapanih europljana i krvlju ptica i liberalnih novinara.   Valjda nece stati na jednom takvom projektu.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
13 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

zrcalna fasada duga 170 km, što bi moglo poći po zlu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 7:43 (bosingwa).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

zašto bi samo novi zagreb imao mamuticu ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Zar je ovo planska ekonomija?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Zar svidanje ove ideje treba biti povezano sa tim kakav je covjek ovaj bin salman?
16 godina
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Povezali su ideju s njima, jer je tip narcisoidan
6 godina
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Pitata baba kad možemo očekivati višestranačke demokratske izbore u Saudijskoj Arabiji...šta da joj kažem...već je jednom nogom na onom svijetu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

Kad im amerika uvede demokraciju. Ali morat ce pricekat, jer se amerikanci trenutno  bave uvodjenjem demokracije po Tajvanu i Kini.

Moj PC  
0 3 hvala 0
3 godine
offline
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
HCMAA kaže...
Pitata baba kad možemo očekivati višestranačke demokratske izbore u Saudijskoj Arabiji...šta da joj kažem...već je jednom nogom na onom svijetu

 Dođe Nixon pred Boga i upita ga: Kada će Amerikanci sletjeti na Mars?
Bog odgovori: Za 70 godina. I Nixon se rasplače: Ja to neću doživjeti!


Dođe Brežnjev pred Boga i upita ga: Kada će Sovjetski Savez prestati uvoziti hranu?
Bog odgovori: Za 80 godina. I Brežnjev se rasplače: Ja to neću doživjeti!


Dođe Tito pred Boga i upita ga: Kada će Jugoslavija imati visoki životni standard?
I Bog se rasplače: Ja to neću doživjeti!

Ruhe im Puff
8 godina
online
Re: Plan za saudijski "linearni grad" sada uključu
Da su htjeli, imali su već 70 godina. Kod amera nije bitno tko si i kakav si nego pušeš li u istu tikvu. MbS je “problem” jer ima neku drugu viziju i ne boji se skresati je Bidenu osobno u facu. A oni to znaju i bez toga: trgovinska razmjena Saudijske arabije s Amerikom -60 milijardi. S Kinom - samo PET PUTA više. Stoga, amerima ostaje samo zveckati oružjem i vježbati “slobodu navigacije” u Južnom kineskom moru dok to još mogu.
Ja rekoh
8 godina
offline
Plan za saudijski "linearni grad" sada uključuje i

Ne sumnjam da će ovo izgraditi ali pretpostavljam da će završiti kao oni brojni kineski Ghost Towns !

waaagh ;
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice