Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

poruka: 14
|
čitano: 4.324
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut".
6 godina
protjeran
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

Raketa (skoro) u guzici. Prikladno! Kada idućega puta budem poželjela poslati nekoga što dalje od sebe, znat ću koje mu prijevozno sredstvo ljubazno preporučiti.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

fora izgleda, vidio sam nešto slično u gradu. Ono što mi se ne sviđa je položaj baterije (u velikoj cijevi) koja vjerojatno čini veliki udio u masi i previsoko je postavljena pa se bojim da motociklić nije baš stabilan (siguran).

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz

Položaj je baterije sasvim zgodan. Kada baterija eksplodira, međunožju sigurno neće biti hladno.

All work and no play makes Jack a dull boy.
15 godina
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

meni se ovo puno više dopada nego ona rimcova trauma iz djetinjstva (neću grejp!), a ostavlja mjesta za proširenja i nadogradnje. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz

Bicikl je trebao biti Limunika.

All work and no play makes Jack a dull boy.
12 godina
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

Zgodno dizajniran tuljac za diplome, nakon uručenja se možeš odmah odvesti njime u željenom pravcu. Ne treba više čekat' bus za De ili neku drugu destinaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 10:57 (ante_etna).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

Punjenje, preko 50 km dometa, 150Nm momenta i preko 6 KS te 55kg. Zašto ovo čudo ima pedale uopće? Marketing bojim se

 
0 0 hvala 0
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

Zbog tehničkih karaktersitika trebati će i dozvolu za vožnju i svake godine osiguranje i proći tehnički.

Dakle radi se o vrsti motocikla. Za svoje mogućnosti vrlo skupog motocikla. Koji ne vozi brzo kao pravi i nema domet kao pravi.

50km domet?? Šta ćeš s time raditi? Voziti 45 minuta i onda 6 sati sjediti u kafiću dok ti se opet ne napuni??

Usto, 55 kg je*eno teško za nositi, čisto zaboravi da ćeš ga tegliti po stepenicama. A također i dovoljno lagano da ti ga netko mazne ili jednostavno sruši i slomi iz objesti. 

I onda ćeš što, u kafiću cijelo vrijeme kroz prozor gledati da li ti netko drka po tvojem električnom tuljcu za diplome?

 

Ne razumijem čemu ovo sve?

  • Ako hoćeš lagano prenosivo vozilo kupiš sportsku biciklu, cca 10kg maksimalno.
  • Ako hoćeš nešto za cestu onda kupiš motockil, skuter ili piaggo mp3.
  • Ako hoćeš gradsko prdekalo od stana do pekarne do plaže kupiš si Tomos mopedić.

 

Što god uzeo biti će ti jeftinije i funkcionalnije od električnog govanca koji svojim osobinama nema baš ništa.

 

 

Postoje slične stvari već danas, primjerice ovo što ja imam XPLORER SYDNEY (10,000kn je došao)

 

https://www.bug.hr/forum/topic/automobili-motori-bicikli/xplorer-sydney-bike-hrvatski-brand-kineza/260213.aspx

 

 

S 35kg i cca 90km dometa trebalo bi biti skoro pa idealno. Međutim problem je maksimalna brzina, kad se makne limitator oko 35kmh što je premalo za po cesti.

Tako da opet, nije to to ... pomogne ali, ...

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 13:17 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

samo mi nije jasno gdje je tu s. vrbanus vidio bicikl (osim ako nije pisao općenito o dvokotačnici ili prevodi "bike" ne gledajući u fotografiju). ovo s ilustracije nema pedala i zapravo je moped neke vrsti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz

Možda bi s(p)retnije bilo reći dvokotač ili dvokolica.

All work and no play makes Jack a dull boy.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz
Ajar kaže...

ovo s ilustracije nema pedala i zapravo je moped neke vrsti. 

 Kako onda može biti moped kad moped već u imenu ima pedale?

16 godina
offline
Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz Stut

Vi sad isto pilite kakav bi naziv trebao biti, a jos ni vlasnik, niti država znaju kako ga definirati.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz

Dakle još je veća čast što mi znamo, a oni ne znaju.

All work and no play makes Jack a dull boy.
16 godina
offline
Re: Pocket Rocket – neobični električni bicikl iz
Mary Sue kaže...

Dakle još je veća čast što mi znamo, a oni ne znaju.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice