Ponovno preuzmite kontrolu nad Facebook News Feedo

poruka: 3
|
čitano: 3.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ponovno preuzmite kontrolu nad Facebook News Feedo".
10 godina
offline
Ponovno preuzmite kontrolu nad Facebook News Feedo

Mobilna aplikacija je apsolutno smeće. Znam imati po 14-15 sugestija i reklama zaredom, pa onda neki post od neke stranice od prije 5 dana, pa onda 2 reklame pa neki post, pa onda 10 sugestija. Koristim samo desktop verziju sa FB Purity pluginom. Jedino tako ima nekog smisla koristiti fb.

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ponovno preuzmite kontrolu nad Facebook News F
Entry Point kaže...

Mobilna aplikacija je apsolutno smeće. Znam imati po 14-15 sugestija i reklama zaredom, pa onda neki post od neke stranice od prije 5 dana, pa onda 2 reklame pa neki post, pa onda 10 sugestija. Koristim samo desktop verziju sa FB Purity pluginom. Jedino tako ima nekog smisla koristiti fb.

 

 

bas sam si neki dan razmisljao o tome. od 20 postova na feedu. 18 ih ce bit suggestane stranice koje nemaju smisla i reklame.

 

svakom proizvodu dodje kraj izgleda

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ponovno preuzmite kontrolu nad Facebook News F
Vjerojatno jer nemaš puno prijatelja. Prije sam imao 500+ prijatelja, sad ispod 200 i vidim samo ili geopolitika news, reklame, objave iz raznih grupa(gdje sam član) ili razne tete 90-60-90 s motorima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice