Pratite li hardverske trendove?

poruka: 10
|
čitano: 2.748
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pratite li hardverske trendove?".
9 godina
neaktivan
offline
Pratite li hardverske trendove?

1. pitanje i odma netocan odgovor.

 

i9-9900k ima 16 PCIe 3.0 linija/staza (a ne 14), moguce konfiguracije su: 1x16, 2x8, 1x8+2x4 

 

+ DMI 3.0 (4 PCIe 3.0 za komunikaciju sa PCH) + staze iz PCH (broj ovisi o chipsetu).

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 10:48 (nathan.fake).
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pratite li hardverske trendove?
nathan.fake kaže...

1. pitanje i odma netocan odgovor.

 

i9-9900k ima 16 PCIe 3.0 linija/staza (a ne 14), moguce konfiguracije su: 1x16, 2x8, 1x8+2x4 

 

+ DMI 3.0 (4 PCIe 3.0 za komunikaciju sa PCH) + staze iz PCH (broj ovisi o chipsetu).

 Da, ali maksimalno 24 sa chipsetom. Ipak teska su to pitanja za spisatelja playbuzz anketa. Bug ide polako stopama velikog brata indexa.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pratite li hardverske trendove?
dva_ujutro kaže...
nathan.fake kaže...

1. pitanje i odma netocan odgovor.

 

i9-9900k ima 16 PCIe 3.0 linija/staza (a ne 14), moguce konfiguracije su: 1x16, 2x8, 1x8+2x4 

 

+ DMI 3.0 (4 PCIe 3.0 za komunikaciju sa PCH) + staze iz PCH (broj ovisi o chipsetu).

 Da, ali maksimalno 24 sa chipsetom. Ipak teska su to pitanja za spisatelja playbuzz anketa. Bug ide polako stopama velikog brata indexa.

"Do 40 PCIe 3.0" sa Z390/Z370/Q370 chipsetom 16 CPU + 24 PCH (tako Intel navodi u promo materijalima)

 

"Slabiji" chipseti imaju manje staza (20-12), dok najslabiji H310 ima samo 6 i to PCIe 2.0 (samim time komunicira sa CPU preko DMI 2.0)

15 godina
offline
Pratite li hardverske trendove?

izgleda - ne: 0/sve. no oni prate mene a lijepo sam im rekao da me ostave na miru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Pratite li hardverske trendove?

Pracenje trendova ... sucidalno

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pratite li hardverske trendove?

Mozda i ne pratimo, ali ocigledno je da vi pratite cosmo, gloria i slicne trendove. Svaki dan, kviz jedan.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pratite li hardverske trendove?
Ajar kaže...

izgleda - ne: 0/sve. no oni prate mene a lijepo sam im rekao da me ostave na miru. 

 Amater...

Ja sam isto fulao sve, ali sam onda opet klikao  da mi vrati pitanje, i dotle već zaboravim koji je bio točan odgovor 

Svjedno 0, ni na prevaru nemrem bodove zaradit.

Kaj reći, osim sam sebi  

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 14:39 (fer-de-lance).
10 godina
neaktivan
offline
Pratite li hardverske trendove?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pratite li hardverske trendove?

Okusao sam.

 i moram se pohvaliti, 4 isprva nisam pogodio a zadnje pitanje sam iz treceg pokusaja pogodio

da sumiram. tako tako.... jbg i dalje koristim stari pc 10 godina (da vam olaksam, radi se o Intel E8400)

 

a moze li horoskop?

Zanima me, sto  me ceka u buducnost. Moze i ono .. Zdravlje,Posao, Ljubav i moj mali skromni prijedlog dodatak. Gaming.

Ekipo super ste... citam vas redovito.

Sve najbolje ekipi i forumasima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pratite li hardverske trendove?
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

izgleda - ne: 0/sve. no oni prate mene a lijepo sam im rekao da me ostave na miru. 

 Amater...

Ja sam isto fulao sve, ali sam onda opet klikao  da mi vrati pitanje, i dotle već zaboravim koji je bio točan odgovor 

Svjedno 0, ni na prevaru nemrem bodove zaradit.

Kaj reći, osim sam sebi  

 

 

 a jos vele, pocinjemo s laksim pitanjima.. hm zbilja....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice