Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

poruka: 18
|
čitano: 6.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1".
15 godina
online
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

ne kužim. sad će jedan internet objaviti rat drugome? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

Ostario si pa ne kužiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
Ajar kaže...

ne kužim. sad će jedan internet objaviti rat drugome? 

Tako je! Smrt internetu, sloboda internetu!

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

Na licu Ajit Paija moze se iscitati nepotkupljivost, vjerodostojnost i potpuna nezainteresiranost za materijalnim u zivotu.

Kiberneticka moralna vertikala.

Najveci sin svih interentskih naroda i narodnosti.

Pogonjen je samo sa zeljom za boljitak internecana i svih ostalih koji obitavaju na mrezi svih mreza.

 

 

I za kraj jedan prigodan video

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 16:52 (syncmaster245b).
 
15 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
i evo još jedan prigodan video koji nudi riješenje za novo nastalu situaciju u usa te sve učestaliju cenzuru raznog sadržaja u ostalim zemljama širom svijeta

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

pitanje je koliko je to pitanje nama bitno, s obzirom da je EU jasno i glasno za neutralnost.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
nine kaže...

pitanje je koliko je to pitanje nama bitno, s obzirom da je EU jasno i glasno za neutralnost.

 Sve 5, dok ne skuzis da je hrpa hosting servera i usluga smjestena u USA.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
U praksi to moze izgledati ovako:
medij A lobira za neku vladu, neku korporaciju, nekog mocnog - prema njemu najveca brzina,
medij B je kritican prema vlasti, korporacijskoj politici - njega se prigusi na minimum.

Uglavnom internet pruza vise slobode nego vlastodrsci to zele dopustit. Kontrola umova preko medija zapala je u krizu, jer na internetu se ne mogu kontrolirati mediji, i to se sad rjesava unistavanjem net neutralnosti.

P.S. ja ne kazem ni da je medij A ili B ili neki C u pravu, samo kazem da mora postojati sloboda iznosenja misljenja i dostupnost razlicitih izvora informacija,umjesto da se nepocudni izvori "priguse"
Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/ Pouzdan OS: https://linuxmint.com/
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
U praksi to moze izgledati ovako:
medij A lobira za neku vladu, neku korporaciju, nekog mocnog - prema njemu najveca brzina,
medij B je kritican prema vlasti, korporacijskoj politici - njega se prigusi na minimum.

Uglavnom internet pruza vise slobode nego vlastodrsci to zele dopustit. Kontrola umova preko medija zapala je u krizu, jer na internetu se ne mogu kontrolirati mediji, i to se sad rjesava unistavanjem net neutralnosti.

P.S. ja ne kazem ni da je medij A ili B ili neki C u pravu, samo kazem da mora postojati sloboda iznosenja misljenja i dostupnost razlicitih izvora informacija,umjesto da se nepocudni izvori "priguse"
Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/ Pouzdan OS: https://linuxmint.com/
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

Rekao bih da intenretska neutralnost u Hrvatskoj odavno ne postoji, ako je suditi prema mojim osobnim download iskustvima...

Triba skupit sve ove humoristicne mlatimudane s neta, i sve ih uselit u jednu kuću u lici ili gorskom kotaru i odjebat internet skroz. 

Jedino sto bi mozda tribalo brave neke malo zesce stavit na vrata svake sobe :)

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
syncmaster245b kaže...

 Sve 5, dok ne skuzis da je hrpa hosting servera i usluga smjestena u USA. 

 

true dat, ali tržište će tu sigurno odraditi svoje. rezultat toga lako može biti relociranje servisa/hostinga/datacentara u isplativije zemlje, pogotovo one koje imaju manje poreze.

pričam naravno o servisima/site-ovima koji imaju kakve-takve prihode od korisnika van SAD-a. oni najznačajni su i ovak i onak odavno distributirani po svim kontinentima.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
neaktivan
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

Osnovni internet paket 2 Mbps!

Pristup YouTubeu na brzini od 20 Mbps za samo dodatnih 5$ mjesečno!

U suradnji s Facebookom vam omogućujemo pristup Facebooku pri neograničenoj brzini u osnovnom paketu!

U suradnji s Microsoftom vam omogućujemo ažuriranje Windows 10 operativnog sustava bez ograničenja brzine!

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
DragonShit kaže...

Osnovni internet paket 2 Mbps!

Pristup YouTubeu na brzini od 20 Mbps za samo dodatnih 5$ mjesečno!

U suradnji s Facebookom vam omogućujemo pristup Facebooku pri neograničenoj brzini u osnovnom paketu!

U suradnji s Microsoftom vam omogućujemo ažuriranje Windows 10 operativnog sustava bez ograničenja brzine!

 Ovo mi nebi nedostajalo...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
protjeran
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

"Ako nećete da se asimilišete u nas mi ćemo lepo da se odcepimo pa vi umrite u neznanju". (Zločesta djeca na govor sl. Miloševića 1991)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
Gusenjem slobode dobit ce se vise slobode i inovativnosti.

makes sense.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
*dupla poruka*
fakin mobile net
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 8:50 (Littlemanbeingerased).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pravila internetske neutralnosti prestaju važiti 1

Neće se ništa strašno dogoditi niti će itko primjetiti promjenu zakona. Cilj je ISP-a da krajnjem korisniku ponudi što bolju uslugu, a ako on neće moći netko drugi će ponuditi. Tako da za krajnjeg korisnika neće biti veće promjene. Za kompanije bi moglo biti više problema, oni koji zakupuju bandwidth, ali opet će se naći netko sa boljom ponudom. Tako funkcioniraju slobodna tržišta. 

 

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pravila internetske neutralnosti prestaju važi
syncmaster245b kaže...

Na licu Ajit Paija moze se iscitati nepotkupljivost, vjerodostojnost i potpuna nezainteresiranost za materijalnim u zivotu.

Kiberneticka moralna vertikala.

Najveci sin svih interentskih naroda i narodnosti.

Pogonjen je samo sa zeljom za boljitak internecana i svih ostalih koji obitavaju na mrezi svih mreza.

 Evo ga i tu u akciji sa šalicom od 3 kubika

 

 

Kako da sad njega bilo tko shvati ozbiljno??

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice