Predstavljen RedmiBook 14

poruka: 10
|
čitano: 2.417
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen RedmiBook 14".
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen RedmiBook 14

Ovo mi se veoma sviđa. Možda za jedno 2-3 godien upiknem slabiju verziju :D

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen RedmiBook 14

Ne znam kaj je svima skrivio čitač memorijskih da su ga svi izbacili..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen RedmiBook 14
Tincha kaže...

Ne znam kaj je svima skrivio čitač memorijskih da su ga svi izbacili..

 Nitko ga ne koristi? Stvarno jel to itko koristi

13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen RedmiBook 14

Ja koliko got laptopa probao ili koristio nijednom nisam to koristio... Mislim da mali broj ljudi to uistinu koristi..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen RedmiBook 14
Gam3r kaže...

Ja koliko got laptopa probao ili koristio nijednom nisam to koristio... Mislim da mali broj ljudi to uistinu koristi..

 Baviš se fotografijom? 

14 godina
offline
Predstavljen RedmiBook 14

imaš li smartphone s microSD karticom?

 

ii neko mini (HDMI stick) računalo?

 

e onda bi znao čemu služe čitači kartica...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Predstavljen RedmiBook 14
Tincha kaže...
Gam3r kaže...

Ja koliko got laptopa probao ili koristio nijednom nisam to koristio... Mislim da mali broj ljudi to uistinu koristi..

 Baviš se fotografijom? 

 -postotak korisnika koji korsite vs oni koji nikad nisu ni otkrili sd utor.. = rezultat. ++..

Stric_Jura kaže...

imaš li smartphone s microSD karticom?

 

ii neko mini (HDMI stick) računalo?

 

e onda bi znao čemu služe čitači kartica...

 -mreža.

 

-sve je na mreži, lako je, nema vađenja, oštećivanja ili problema s različitim FSovima.. jednostavno pošalješ s moba na pc. (odnosno, ne moraš biti ni u istoj sobi, državi, kontinentu..) ako mrežu vidimo kao internet.. tad juzer-početnici koriste npr gmail kao storage ili neki od cluda kao googledrive, navikli ljudi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Predstavljen RedmiBook 14

a kako s Mreže (ribarske?) instaliraš OS na neko računalo, npr. Raspberry ili neko bez mrežnog sučelja??

 

deder ihuše, prosvijetli me

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Predstavljen RedmiBook 14
Stric_Jura kaže...

a kako s Mreže (ribarske?) instaliraš OS na neko računalo, npr. Raspberry ili neko bez mrežnog sučelja??

 

deder ihuše, prosvijetli me

 -nešto bez mrežnog sučelja? što, fižider? pegla? računalo-laptop i fotić-mob.. spojiš usb kabel.

-kako se s mreže instalira os? -mrežno, mrežni install... no jel to pitanje? ili ono bez mrežnog sučelja, danas kad npr TV ima lan-wlan kao i svaki mobitel-smart, printeri itd.. (fotići recimo nemaju, no fitiće koriste samo fotografi, zanemariv dio populacije-kupaca ciljanih proizvoda u odnosu na one koji koriste mobitele za fotke i sl. o tome govorim kao nedostatku SD kartice-čitača.. ili praktičnosti vađenja-korištenja u čitaču vs mrežno).

-ili kontrapitanje, kako ćeš koristiti bez SD čitača? ->mrežno ili usb ili koji već com oblik nudi uređaj, tj oba uređaja.

 

edit .. a o Raspberry -bez lan-wlan ili BTa? što tad ima, ništa? bušenu karticu? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 13:10 (ihush).
10 godina
offline
Re: Predstavljen RedmiBook 14
Stric_Jura kaže...

a kako s Mreže (ribarske?) instaliraš OS na neko računalo, npr. Raspberry ili neko bez mrežnog sučelja??

 

deder ihuše, prosvijetli me

 3 kom sam prošle godine dobija ka poklon s nekim pizdarijama od 5-10 $ s Alija(zadnje s baterijama za NEX-a). Govorim za microSD.

S druge strane ne vidim ni šta će dobit izbacivanjem toga.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice