Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 104.694
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

rimac je decko koji se natjecao u svojem bmw-u u stvarnim, a ne izmisljenim utrkama...podesavao svoj auto po cijeli dan....ja mu vjerujem da zna dovoljno o automobilima....i sto ce onda takav decko drugo napravit kad mu netko da gomilu para, nego auto po svom gustu? Rezultat je najbrzi auto na svijetu...em hrvat, em voli pichku, ku ces bolje? A samim time sto je on to, najbolji je u svijetu. A Hrvatima je mjesto na celu svijeta.

 

Bar nije domachi chat nick kao neki i ne sere protiv svega domacega i ne ljubi guzicu strancima...dapace, na brodu koji tone on izbacuje vodu van, dok su neki stakori vec pobjegli, a neki gledaju kako bi i di bi...

Moj PC  
2 8 hvala 0
8 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

zagovaratelji lika i djela našeg mate, molim vas link na video s dokazom tvrdnji o maksimalnoj brzini i dometu sva tri njegova automobila; concept one, concept S, i concept two. neće vam valjda to biti problem? hvala.

 
3 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Više Kinezi imaju koristi od njega nego mi. 

memulica kaže...

Neka krade, ali da i nama nešto dade ©

 Hmm? U prvom postu se žališ što nismo u komunizmu da se tuđi novac dijeli i tebi, a onda se u idućem žališ što netko razmišlja na isti način, očekujući da mu netko da dio svog plijena?

Nope.
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

"Tuđi novac ."

 

I čovjek je ******  turbo sarkastičan. Kakav komunizam ? To je kapitalizam na rvacki.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:12 (DarthMarkus).
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...
memulica kaže...

Više Kinezi imaju koristi od njega nego mi. 

memulica kaže...

Neka krade, ali da i nama nešto dade ©

 Hmm? U prvom postu se žališ što nismo u komunizmu da se tuđi novac dijeli i tebi, a onda se u idućem žališ što netko razmišlja na isti način, očekujući da mu netko da dio svog plijena?

 Nekima treba crtat slikovnice da shvate neke stvari.

 

Jel ga 'rent a novinari' i portali' hvale već godinama ka novog Isusa Spasitelja, Teslu ili Einsteina!!?

Reka bi normalni radni čovik da Rvacka ima i neke goleme koristi od njega kad pročita te pamflete, a ono više koristi ima tamo neki kineski radnik.

 

Ovo drugo je kad nekog uhvate s prstima u medu, pa pripadnici stada uglas zamekeću tu parolu i nastave pasti travu ko da se ništa nije dogodilo.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 12:01 (memulica).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

 

Jel ga 'rent a novinari' i portali' hvale već godinama ka novog Isusa Spasitelja, Teslu ili Einsteina!!?

Reka bi normalni radni čovik da Rvacka ima i neke goleme koristi od njega kad pročita te pamflete, a ono više koristi ima tamo neki kineski radnik.

 

Ovo drugo je kad nekog uhvate s prstima u medu, pa pripadnici stada uglas zamekeću tu parolu i nastave pasti travu ko da se ništa nije dogodilo.

:) Ulovio si se. Dakle, smetaju ti mediji? Od toga žive, što očekuješ od medija? :) I čekaj, pa koristi ima investitor i koristi imaju zaposleni kod njega. Zašto bi netko drugi imao koristi od toga? 

I kakvo stado? Pa imamo li Hrvatsku zato da imamo državne institucije ili ćemo po stado-principu? :)

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 12:15 (Tonči).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...

.

:) Ulovio si se.

 

/cut

 

Sve krivo shvaćaš, ali hebiga u jednoj stvari imaš pravo.

 

Ulovio sam se na tvoje trolanje.

 

Vjeruj mi da se to više neće ponoviti.

 

EOD

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 12:22 (memulica).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ne, nego shvaćam onako kako mislim da ti razmišljaš. Ti očekuješ neku korist od Rimca za Hrvatsku, jer eto, mediji o njemu pišu. Mediji pišu i o Karleuši i o Simoni Gotovac i o koječemu pa bi to trebalo nešto značiti i nekome biti bitno? Ako spadaš u onaj dio populacije kojem mediji trebaju da bi formirao o nečemu stav, onda je to tvoj problem.

Ti se tu nerviraš, a vidim da na više foruma vodiš borbu protiv vjetrenjača, o tome što mediji slave nekog Rimca kojem ti nešto zamjeraš. Koga boli k. zapravo? Mediji rade što moraju da bi preživjeli. Startupi rade što moraju da bi preživjeli. Tajkuni muljaju, kriminalci kradu, političari i javnosektoraši poput sindikalista, sišu krv svima. Tough luck. Moral, etiku, čast i sl. ostavi za viteške romane i tv serije. Stvarni svijet je puno okrutniji i nije fer i prihvati da tu ništa ne možeš. Cilj je samo maksimalno smanjiti porez koji plaćaš i koji netko može ukrasti, pobrinuti se za sebe i obitelj, sakriti što možeš od parazita i to je to. Tamo gdje misliš da trebaš, pokloniš direktno.

Pravosuđe imamo da rješava pravosudna pitanja, a na ovcama je da šute, zato i jesu ovce. Ovce imaju priliku svake 4 godine (ili češće) reći što misle, a preko dva desetljeća misle isto - da je sve ok. Pa neka ovcama...

Nope.
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

sve dok domaci ljudi imaju za kavu i brendiranu robu, nece se buniti protiv nicega...njih sacica vodi ovu zemlju, neke rijese po kratkom postupku, nekima prijete, a nekima naprave uslugu da bi dobili "vecinu", i to ti je to...jedina drzava na svijetu u kojoj drzava nema mafiju nego mafija ima drzavu...

 

Tonči 

 

slazem se s tobom u nacelu. U biti u svemu imas pravo, zivot je sranje, i napravljen je tako da se malog covjeka izmuze. No razmisli, kome odgovara da mladi odu ca? Ili da bilo tko ode van drzave koja je u minusu po pitanju nataliteta? Ili da za strance ode radit netko koga smo mi mukte skolovali? Samo onima koji zele da sve ostane kako jest. Ako odu ca svi kojima se stanje ne svidja, stanje se nece prominit. A novinari tu igraju ogromnu ulogu. Primjerice u jednom nedavnom clanku je vas bugovac napisao "najjaci NUC", a nuc se inace cita "nak"...dodaj tu par slova i imas foru. Inteligentnu? Da. Smijesnu? Da. Mjesto joj u clanku? Apsolutno ne. Poput Mateje Sop prije neki dan i njene slike kako bi bejzbol palicom zamanula na pantomimicara klauna. Novinari imho moraju iznositi informacije na sto je vise moguce sturi nacin. Hard cold facts, bez ikakvih "da se mene pita" ili skrivenih hintova da je nesto ovakvo ili onakvo, dobro ili lose. Citatelji su ti koji moraju izvuci poantu i komentirati. A nasu proslu most plus hdz vladu, identicnu sadasnjoj, su srusili upravo mediji i time nas kostali finu cifru. Kad vidis tko je vlasnik jutarnjeg, a tko vecernjeg, sve ti je jasno i ne citas ni jedno ni drugo, bar ne politicke tekstove. Svabe nemaju blage veze ni kako im se zove kancelarka, jer im to ne igra ulogu, a kod nas su doticni glavni face. Riga mi se vise od politike, i zato i pokusavam visjeti na nekim sajtovima gdje se doticna ne spominje ili se spominje minimalno, kakav bi i bug trebao biti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 15:29 (Gorstak79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

 

 

Jel Bakić prvi lajko  ? Sale Cvetojević ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 16:03 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

 Kaže u toj knjizi, prvi hrvatski električni automobil. Zar nije Dok ing xD prvi? Predstavljen je u Ženevi 2010.

6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

a jebemu, sad ce i rimac pocet iz pastete iskakat...sve zbog blentavog dalica i njegove taktike za nizeligaske klubove...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
bruno11 kaže...

 Kaže u toj knjizi, prvi hrvatski električni automobil. Zar nije Dok ing xD prvi? Predstavljen je u Ženevi 2010.

 Meni isto prvo ovo zvoni...Čak sam i prvo čuo za njih. Možda griješimo....

6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

sad mi je i  ovih 1914 konja sumnjivo...da on to nije nas pobrojao?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 19:04 (Gorstak79).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Gorstak79 kaže...

slazem se s tobom u nacelu. U biti u svemu imas pravo...

 Ma lako za to; ne želim imati pravo, nego mi se ne sviđa mentalitet rulje, bez obzira je li meta kriva ili ne. To uvijek loše završi. Mediji nisu argument za ništa. A što se tiče kriminala i neefikasnog pravosuđa, to je rezultat izbora. Činjenica je da Rimac zapošljava x ljudi i da oni od toga imaju koristi, da nisu u Dublinu. To je korak naprijed. Lamentiranje o starome nije produktivno.

Nope.
12 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Tonči kaže...
Gorstak79 kaže...

slazem se s tobom u nacelu. U biti u svemu imas pravo...

 Ma lako za to; ne želim imati pravo, nego mi se ne sviđa mentalitet rulje, bez obzira je li meta kriva ili ne. To uvijek loše završi. Mediji nisu argument za ništa. A što se tiče kriminala i neefikasnog pravosuđa, to je rezultat izbora. Činjenica je da Rimac zapošljava x ljudi i da oni od toga imaju koristi, da nisu u Dublinu. To je korak naprijed. Lamentiranje o starome nije produktivno.

 Primjer, ja ukradem 100 milja. Otvorim firmu, zaposlim 50 inžinjera, uložim 20 milja, malo država subvencionira, dodatno iz tuđeg džepa.

I prema tebi to je dobro? Nema nitko pravo srati po meni, uzeo sam tuđi kolač, dao sam mrvice koje meni mogu ponovo dati kolač.

Jebena logika.

Ja sam izgleda glup ko k*určina kad to ne vidim kao korak u naprijed!

 

 

 

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Et_Tu_Brute? kaže...

Ja sam izgleda glup ko k*určina kad to ne vidim kao korak u naprijed!

 

 

 

 Da bi rijec dodao!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Et_Tu_Brute? kaže...

 Primjer, ja ukradem 100 milja. Otvorim firmu, zaposlim 50 inžinjera, uložim 20 milja, malo država subvencionira, dodatno iz tuđeg džepa.

I prema tebi to je dobro? Nema nitko pravo srati po meni, uzeo sam tuđi kolač, dao sam mrvice koje meni mogu ponovo dati kolač.

Jebena logika.

Ja sam izgleda glup ko k*určina kad to ne vidim kao korak u naprijed!

 

 

 

Ajde sad pročitaj što si napisao. Po tvom ispada da je Mate Rimac ukrao nekome nekakve novce. Jesam li ja nešto propustio u cijeloj priči? Valjda si mislio na njegovog oca. Ali i tu si promašio metu. Zašto? Zato, jer koliko ja znam on nije pravomoćno osuđen za takvo djelo. Tako da trebaš srati po našem pravosudnom sustavu i njegovoj nesposobnosti da osudi nekoga ili po tužiteljstvu koje nije u stanju predmete dovesti do kraja bez problema. Od kuda ti znaš da je to, što mu se stavlja na teret on upravo i napravio? Zar ne bi bilo logično da je već osuđen da je to tako?

 

Da ne bi ispalo da sam zaluđen likom i djelom dotičnoga, firma ukojoj radim je pretrpjela direktnu štetu u predstečajnoj nagodbi Rimc d.o.o. Za to krivim državu koja je omogućila da se takvo nešto napravi na temelju zakona. Ekipa je iskoristila samo ono što su i druge građevinske firme napravile. Da li je to moralno? Naravno da nije. Nažalost nešto nemoralno ne mora biti i protuzakonito.

Stručnjak za odmaganje...
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

ovo sto mario veli...da je on ista ukrao, bio u buksi ili barem kaznjen na neki nacin....i vece glave od njega su odgulile kaznu, pa ne vjerujem da je on iznimka. Prije cu povjerovat da odredjeni lobi sere protiv njega i ne bi me cudilo da ih doticni tuzi zbog klevete, sto to uostalom i jeste. Ako netko ima neki DOKAZ, a ne serendanje sa forum.hra nek prilozi dokaz uskoku. Do tada takvima mogu samo rec da seru...

 

usput, dok sam bio na forum.hr, posjetio sam na forum.hru topic istine...da bi me neka zemska tamo pitala jesam li kad silovao. Gledam sto je ovo, kakva su ovo pitanja, pa se ispostavilo da je debela prasicetina koju zbog toga nisam htio jebat izjavila da sam je silovao. Da bih dozivio osudu i drvlje i kamenje sa svih strana. A zbog cega? Zbog krave koju nitko nije ni pogledao zadnjih des godina pa izmislja pizdarije zbog povrijedjenog ega. Tako da suosjecam s rimcem jer se koliko vidim i po njemu sere na osnovu rekla kazala....

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 21:33 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mario.L_hr kaže...

1. Ajde sad pročitaj što si napisao.

2.Po tvom ispada da je Mate Rimac ukrao nekome nekakve novce.

3.Jesam li ja nešto propustio u cijeloj priči?

4.Valjda si mislio na njegovog oca. Ali i tu si promašio metu.

5.Zašto? Zato, jer koliko ja znam on nije pravomoćno osuđen za takvo djelo.

6.Tako da trebaš srati po našem pravosudnom sustavu i njegovoj nesposobnosti da osudi nekoga ili po tužiteljstvu koje nije u stanju predmete dovesti do kraja bez problema.

7.Od kuda ti znaš da je to, što mu se stavlja na teret on upravo i napravio?

8.Zar ne bi bilo logično da je već osuđen da je to tako?

 

Da ne bi ispalo da sam zaluđen likom i djelom dotičnoga, firma ukojoj radim je pretrpjela direktnu štetu u predstečajnoj nagodbi Rimc d.o.o. Za to krivim državu koja je omogućila da se takvo nešto napravi na temelju zakona. Ekipa je iskoristila samo ono što su i druge građevinske firme napravile. Da li je to moralno? Naravno da nije. Nažalost nešto nemoralno ne mora biti i protuzakonito.

1. Jesam

2. Neznam jeli on(pod on, mislim na Matu) ukrao, znam da je otvaranje firma sa ukradenom lovom kazneno dijelo, spada pod pranje novca.

3. Neznam.

4. Moj post na kojeg si odgovorio, to sam aludirao na mišljenja da je nije korak unaprijed, samo ako još netko naknadno ima nekakve koristi od svega toga.

5. Hrvatsko pravosuđe mi ništa ne znači, ovdje vlada oligarhija. Nemam razloga vjerovati pravosuđu. Horvatinčić je isto danas slobodna osoba, vjeruješ da je imao sinkopu tijekom nesreće? Mislim na onu zadnju gdje je ubio 2 osobe, zanemari prvi par ubojstava i težih ozlijeđivanja.

6. Serem po tom svaki put kad imam priliku.

7. Nisam naivčina.

8. Ne.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 21:33 (Et_Tu_Brute?).
11 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Et_Tu_Brute? kaže...

 sve je to ok, biti kritičan, pljuvati po pravosuđu, biti ogorčen na banana državu itd.

 

no, stvar je u tome što rimac junior nije ukrao lovu, nego je to potencijalno napravio njegov stari

pritom stari nije niti osuđen za to

 

stavi se u poziciju juniora - jel misliš da bi otac rekao sinu da je lopov i da je lova koju mu posuđuje ukradena, jel misliš da bi sin vjerovao ocu, tim više što ovaj nije niti osuđen ili bi bio među prvima koji će pljunuti na njega, vlastitog oca?

pa čak da je kasnije i posumnjao, a za lovu kaže da je vratio starome, što bi sad trebao? resetirati cijeli svoj život? prodati svoju firmu i vratiti lovu umjesto starog? kome je vratiti?

razjebati firmu i sve što je postigao, podijeliti otkaze, ono love što ostane donirati caritasu i objesiti se na prvo drvo?

pokriti se ušima i raditi potiho u poslu u kojem je marketing 50 ili više posto biznisa? pobjeći u irsku ili negdje gdje mu neće pola države zamjerati potencijalni lopovluk njegovog oca i tamo nastaviti biznis?

što bi sad junior trebao napraviti po tvojem mišljenju?

16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

 

To ti je ta reforma školstva.

 

Nazdravlje i dobar tek

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Et_Tu_Brute? kaže...

1. Jesam

2. Neznam jeli on(pod on, mislim na Matu) ukrao, znam da je otvaranje firma sa ukradenom lovom kazneno dijelo, spada pod pranje novca.

3. Neznam.

4. Moj post na kojeg si odgovorio, to sam aludirao na mišljenja da je nije korak unaprijed, samo ako još netko naknadno ima nekakve koristi od svega toga.

5. Hrvatsko pravosuđe mi ništa ne znači, ovdje vlada oligarhija. Nemam razloga vjerovati pravosuđu. Horvatinčić je isto danas slobodna osoba, vjeruješ da je imao sinkopu tijekom nesreće? Mislim na onu zadnju gdje je ubio 2 osobe, zanemari prvi par ubojstava i težih ozlijeđivanja.

6. Serem po tom svaki put kad imam priliku.

7. Nisam naivčina.

8. Ne.

 

Da i ja tebi odgovorim točku po točku:

1. Bojim se da nisi. Da jesi ne bi tvrdio ono što tvrdiš pod točkom 2.

2. Sad kažeš da ne znaš je li Mate Rimac ukrao novce a prije toga si implicirao da je lopov. Daj se odluči ili je ili nije lopov. O kojoj točno ukradenoj lovi pričaš. Da li je ona opipljiva (određena od strane vještaka u sudskom postupku) ili virtualna (pretpostavke medija).

5. Nekako mi se ne čini da u sudstvu vlada oligarhija. Da je tako onda bi se njihove odluke provodile bez pogovora a svjedoci smo da se skoro svaka odluka općinskih/županisjskih sudova vraća na početni položaj od strane viših sudova. Ja bi prije rekao da je u pitanju nekompetencija sustava pravosuđa na djelu (čast iznimkama) i to od onih koji pišu optužne prijedloge do onih koji sude. Horvatinčić ti je najbolji primjer za to.

7. To ti trebamo vjerovati na riječ?

8. Nisi ti valjda od onih koji drže da svaki "pošteni" građanin ove države mora osjetiti čari zatvora?

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Mario nije stvar u moralnom principu Mate Rimca. Stvar je zakonske prirode. Istina, odvratno je to što pravosuđe ne funkcionira, ali molim vas ne dajte alibi starom koji je ganjan i od Njem. pravosuđa i koji je došao od stada ovaca do pol miljarde kn imovine u rekordnom roku ne zahvaljujući svojem poduzetničkom znanju nego iskorištavanjem opljačkane zemlje. Ratni profiteri novoga doba jbte.

 

Ti likovi su gori od najočitih lopova, moralne nule i "dabogda" im svaka ta kn prisjela u grlu sve do petog koljena.

 

Slučaj Luke Modrića npr.

 

U Hrvatskoj je on po ogromnoj većini nevin lik koji vrlo vjerovatno bude oslobođen zbog sinkope. Moralna vertikala (čitati pismo udovica), kapetan, krao al je dao, krvario za Hrvatsku etc međutim u Španjolskoj je porezni neplatiša. 

 

Opet, mislim da jako malo ljudi zaista pizdi iz nekog jala, više je tu mržnja prema lopoviji. Da li je Mate kolateralna žrtva...ne znam, samo nemojte od njega pravit Isusa ko Boga vas molim. 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ali to je logika rulje i linča. Što (hipotetski) ako je čovjek nevin? Na stotinu onih koji su krivi može se naći jedan koji to nije. Ovom logikom ga razapnemo i obilježimo. Što kada se sazna i uvidi da smo bili u krivu? zato ja mislim da sve strelice treba uputiti prema pravosuđu. Ono je krivo što ne funkcionira. Da funkcionora ne bi bilo ovakvih rasprava, krivci bi bili osuđeni a nedužni oslobođeni krivnje. Ovako se slučajevi razvlače godinama i relativiziraju pojam krivca i osude.

 

Meni se čini da je pljuvanje po Mati Rimcu postalo neka vrsta sporta. Da li je ono plod neostvarenih ambicija, osobne netrpeljivost ili nečeg trećeg ne znam ali je neracionalno. Evo ti ova tema. Od predstavljanja električnog automobila smo došli do toga da se isti procjenjuje kroz lik i djelo Mate Rimca i njgovo porodično stablo. Da li je to racionalno? Kakve veze ima to s tehničkim karakteristikama samog vozila i marketinškim uspjehom? Predstavljenje automobila, ovakve vrste, na salonu automobila u Ženevi je uspjeh koliko god to netko pisao da nije.

 

Što se tiče vjerodostojnosti i točnosti podataka koje daje autoindustrija, dovoljno je samo prisjetiti se dieselgate-a i VolksWagena zatim pokusa s dimnim plinovima na ljudima i životinjama (opet od auto giganata: BMW, Daimler i VW), da ne idem dalje, ima toga cijelo more. Jednostavno je to industrija u kojoj se zarađuju novci i nekom menageru nisu bitni ljudi i njihova dobrobit već zarada.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 9:01 (mario.L_hr).
12 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
mario.L_hr kaže...

Ali to je logika rulje i linča. Što (hipotetski) ako je čovjek nevin? 

 Tu bih se zaustavio. Stari Rimac je nevin ko Mia Kalifa u proljeće.

 

Kerum = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Todorić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Mamić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Bandić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude, pardon kumove

Horvatinčić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

 

Hipotetski i nehipotetski u ovoj zemlji su svi nevini. Pravo me čudi odakle ovoliko lopovluka od tako poštenog svita ? Da je samo jedna optužnica kod starog pa AJ.... međutim, frajera su ganjali i on se sakrivao u drugoj državi zbog drugih malverzacija. Magična imovina izniotkuda ? Sve teški rad, talent ? 

 

Nije to mentalitet rulje, nego čista logika i razum u ovoj ludari od države. 

 

Mentalitet rulje je onaj - možda je s ukradenim milijunima započeo, ali sad zapošljava, kraoaldao, japodržavamstemiakokurcanekužimštojeto i neizostavan dio idiota "PA ŠTA AKO JE UKRO".

mario.L_hr kaže...

Ali to je logika rulje i linča. Što (hipotetski) ako je čovjek nevin? Na stotinu onih koji su krivi može se naći jedan koji to nije. Ovom logikom ga razapnemo i obilježimo. Što kada se sazna i uvidi da smo bili u krivu? zato ja mislim da sve strelice treba uputiti prema pravosuđu. Ono je krivo što ne funkcionira. Da funkcionora ne bi bilo ovakvih rasprava, krivci bi bili osuđeni a nedužni oslobođeni krivnje. Ovako se slučajevi razvlače godinama i relativiziraju pojam krivca i osude.

 

Meni se čini da je pljuvanje po Mati Rimcu postalo neka vrsta sporta. Da li je ono plod neostvarenih ambicija, osobne netrpeljivost ili nečeg trećeg ne znam ali je neracionalno. Evo ti ova tema. Od predstavljanja električnog automobila smo došli do toga da se isti procjenjuje kroz lik i djelo Mate Rimca i njgovo porodično stablo. Da li je to racionalno? Kakve veze ima to s tehničkim karakteristikama samog vozila i marketinškim uspjehom? Predstavljenje automobila, ovakve vrste, na salonu automobila u Ženevi je uspjeh koliko god to netko pisao da nije.

 

 

 Bingo - moj post od nekidan, ćaća bi bio 99,9% optužen i sponzorirao bi zatvorsku kantinu.

 

Slažem se s ovim, 1001%, turbo OT

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 12:20 (DarthMarkus).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Nije uopće upitno da pravosuđe ne funkcionira, može biti neupitno i je li stari kriv, ali ona gore ideja o krvnom prenošenju krivnje je tipično primitivna. Ne očekujem puno od ovdašnjih prostora, u odnosu na taj tip plemenskog i krvnog obračunavanja, ipak je ovo takva regija, ali morali bismo barem težiti legalizmu i civiliziranom načinu rješavanja problema. Da je stari bio tko-zna kakav kriminalac, nemaš nikakve indicije ni dokaze da je mali takav. A svom ocu ni ti ne bi okrenuo leđa.

Nope.
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Opet radimo "loop until pravosuđe works".

 

To smo već apsolvirali. Hipotetski i pravno ukraden novac je ukraden novac, osoba koja se svjesno ili nesvjesno okoristila njime je dok ne vrati zadnju lipu sukrivac jebe mi se pleme i je li jabuka pala 300km od stabla i da li ima najplemenitiji cilj u svemiru.

 

Holy Koli je isto od kampanje za preCjednicu dala kompletan iznos za neku dobrotvornu udrugu hadezeja. Naravno 90% komentara je bilo #štaonaimaplaćatporez na to kad je dobrotvorno otišlo, #prokletekomunjare.

 

 

Ali opet idemo na "Do until petlju pravosuđe works".

 

S moje strane, mogu shvatit i one koji pizde, a i one koji ga brane, premda stado koje ga brani je ekstratupavo sa izjavama "pa šta ako je ukro?". (Onaj lik što bi maznjenu lovu potrošio na koku, kurve i janjetinu pa odma drugima nalipia istu etiketu" )

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 12:57 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
DarthMarkus kaže...

Kerum = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Todorić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Mamić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

Bandić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude, pardon kumove

Horvatinčić = nevin, nije osuđen i zapošljava ljude

 

Hipotetski i nehipotetski u ovoj zemlji su svi nevini....

 naše pravosuđe je definitivno loše, no pogledaj sam popis koji si stavio - zajednički nazivnik je da su ti likovi jebeno puni para i mogu si priuštiti najbolje odvjetnike

a vrlo slična situacija se događa s lovatorima diljem svijeta, upravo zbog vrhunskih odvjetnika koji će napraviti sve što mogu da bi oslobodili klijenta

primjerice u sad-u imaš odvjetnike koje lovatori plaćaju milijunima i desecima milijuna dolara i najčešće ih ovi uspiju izvući, statistički puno više u odnosu na običan narod koji nema love za takvo što

 

bio sam na hrpu naših suđenja i baš tamo gdje su vrhunski odvjetnici vidiš razliku kako zahvaljujući svojoj pameti, znanju i iskustvu uspijevaju izvući klijente, najčešće na neke stupidne fore i greške u tužbama državnog odvjetništva ili postupanju policije, hvatanju za svaku sitnicu, znanju kad treba uskočiti i tražiti izuzeće svjedoka, suca ili nešto treće

tek kad ne uspiju pravno i legalno izvući klijente, tek onda vjerojatno stupa na scenu i korupcija, veze i slično, što su sve pojave koje postoje i vani, naravno u manjoj mjeri, ali za lovatore skoro uvijek i skoro svugdje je drukčija situacija na sudu nego za običan narod

 

ali da, kad vidiš koliko sudaca je povezano sa odvjetnicima, koliko je nesposobnih i nemarnih državnih odvjetnika i sudaca, kako se odvjetnici kod nas dogovaraju, pa ponekad u dogovoru s državnim odvjetnicima i žrtvuju manje bitne klijente da bi u drugom bitnijem slučaju imali prednost i druge svinjarije, teško je ostati ravnodušan

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 13:10 (picajzla0707).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice