Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

poruka: 16
|
čitano: 4.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea".
14 godina
offline
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Od djoge

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Ča ti je, ča ti je, ča ti je

Niš mi ni, niš mi ni

Svi me pitaju ča mi je

A ja im kroz pismu pričam

Droga me je, droga me je zela

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Ne zalim ga ni najmanje, cak niti neznam tko je on bio :D najzalije mi je samo sto niste nikakav tekst napisali o Stan Leeu, nebitno sto se radi o stripovima, ali covjek je imao velikog utjecaja i na igre i sve ostalo. Tu vec zadnjih par mjeseci pisete tekstove koji nemaju veze s portalom niti Bug-om ali niste niti jednom rjeci spomenuli Stan Leeja. Thumbs down!

 
7 6 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Nadjen s iglom u ruci. SUMNJA se na predoziranje...

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
Friday kaže...

Nadjen s iglom u ruci. SUMNJA se na predoziranje...

 možda se u trenucima opuštanja bavio pletenjem pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
Ajar kaže...
Friday kaže...

Nadjen s iglom u ruci. SUMNJA se na predoziranje...

 možda se u trenucima opuštanja bavio pletenjem pa ... 

 

Je - opleti po heroinu!

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
Friday kaže...
Ajar kaže...
Friday kaže...

Nadjen s iglom u ruci. SUMNJA se na predoziranje...

 možda se u trenucima opuštanja bavio pletenjem pa ... 

 

Je - opleti po heroinu!

 Heroin nije droga?! To je lijek za kasalj.


15 godina
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
Friday kaže...

 

Je - opleti po heroinu!

 ma znam. zajebavam se jer nikad nisam imao nikakvih suosjećanja za ovisnike bilo koje pasmine. nitko to nije postao silom, već iz čiste obijesti. tako se i odnosim prema njima, s gađenjem. i još im pomažu stručnjaci iz javnog sektora koje mi plaćamo! m-da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Tesko mi je razumjeti, imas bogatstvo da se do kraja zivota mozes bez ikakve brige baviti stvarima koje si htio cijeli zivot i ostvariti svoje djecacke snove o velikoj minijaturnoj zeljeznici, pomoci siromasnim ljudima, kupiti najvecu cokoladu na svijetu, sto god... i onda se ti fiksas heroinom ili kokainom. Jer to je kao fora.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
To je dosada...
7 godina
online
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tesko mi je razumjeti, imas bogatstvo da se do kraja zivota mozes bez ikakve brige baviti stvarima koje si htio cijeli zivot i ostvariti svoje djecacke snove o velikoj minijaturnoj zeljeznici, pomoci siromasnim ljudima, kupiti najvecu cokoladu na svijetu, sto god... i onda se ti fiksas heroinom ili kokainom. Jer to je kao fora.

 Ovo dvoje boldano - to je to 

 

Imao sam slične sne i ja sam, doduše malo drugačije.

Naime, još kao dječarac sanjao sam da imam tolko para da platim da mi naprave najveći sir na svijetu, tak veliki da zauzme cijelo selo, i onda se ja gol, samo s bandanom na glavi i priborom za penjanje i nožem, bez kompasa,  probijam kroz rupe u siru na drugu stranu.

Kad god ogladnim, samo si odrežem malo sira i pojedem, a o tome da bih umro od dehidracije nikad nisam ni razmišljao.

Ah, ti prekrasni snovi...

Još uvijek sanjam.

 

 

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea

Meni nije jasno kako ti miliunaši uspjevaju umrijet, pa jel nemaju milione ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
O_O_O kaže...

 Heroin nije droga?! To je lijek za kasalj.


To su bila vremena...

14 godina
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tesko mi je razumjeti, imas bogatstvo da se do kraja zivota mozes bez ikakve brige baviti stvarima koje si htio cijeli zivot i ostvariti svoje djecacke snove o velikoj minijaturnoj zeljeznici, pomoci siromasnim ljudima, kupiti najvecu cokoladu na svijetu, sto god... i onda se ti fiksas heroinom ili kokainom. Jer to je kao fora.

 može se baviti stvarima o kojima je maštao cijeli život. Možda je čovjek maštao o obilju droge? :-)))

14 godina
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
Glavas_ZG kaže...

Meni nije jasno kako ti miliunaši uspjevaju umrijet, pa jel nemaju milione ...

 

 

14 godina
offline
Re: Preminuo Colin Kroll, suosnivač Vinea
fer-de-lance kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tesko mi je razumjeti, imas bogatstvo da se do kraja zivota mozes bez ikakve brige baviti stvarima koje si htio cijeli zivot i ostvariti svoje djecacke snove o velikoj minijaturnoj zeljeznici, pomoci siromasnim ljudima, kupiti najvecu cokoladu na svijetu, sto god... i onda se ti fiksas heroinom ili kokainom. Jer to je kao fora.

 Ovo dvoje boldano - to je to 

 

Imao sam slične sne i ja sam, doduše malo drugačije.

Naime, još kao dječarac sanjao sam da imam tolko para da platim da mi naprave najveći sir na svijetu, tak veliki da zauzme cijelo selo, i onda se ja gol, samo s bandanom na glavi i priborom za penjanje i nožem, bez kompasa,  probijam kroz rupe u siru na drugu stranu.

Kad god ogladnim, samo si odrežem malo sira i pojedem, a o tome da bih umro od dehidracije nikad nisam ni razmišljao.

Ah, ti prekrasni snovi...

Još uvijek sanjam.

 

 

 a ne!!!!

 

brdo karamela, e to je cilj, pače, postignuće!

 

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice