Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga

poruka: 67
|
čitano: 16.494
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga".
16 godina
moderator
offline
Re: Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga
Miro kaže...
Mladen kaže...

Hvala na ispravci, to sam potpuno zaboravio a Drago se skromno i samozatajno preskočio u svom prošlom postu :)

 

 Kao da se on sjeća toga... Pa i ja sam išao listati da provjerim, baš su mi ti brojevi pri ruci.

 

 

Živa istina! Da su me voterbordali i tražili da priznam jesam li ikada pisao o Amigi išta, rekao bih im nisam, braćo, šta vam je, nikad ne bih...

 

Bio sam mlad i trebao mi je novac!

 

 

This space for rent!
16 godina
online
Re: Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga
Drago kaže...
Miro kaže...
Mladen kaže...

Hvala na ispravci, to sam potpuno zaboravio a Drago se skromno i samozatajno preskočio u svom prošlom postu :)

 

 Kao da se on sjeća toga... Pa i ja sam išao listati da provjerim, baš su mi ti brojevi pri ruci.

 

 

Živa istina! Da su me voterbordali i tražili da priznam jesam li ikada pisao o Amigi išta, rekao bih im nisam, braćo, šta vam je, nikad ne bih...

 

Bio sam mlad i trebao mi je novac!

 

 

No dobro, nije to toliko strašno ... npr. Microsoft je napisao Basic za Amigu :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga

Cestitam Bugovcima na obljetnici!!!

 

Do tad sam rado citao Svet kompjutera i Moj mikro, ali su u to vrijeme prestali dolaziti na nase trziste. Tad je postojao samo InfoTrend, cini mi se, ali je on bio previse poslovan, a ja sam bio premlad za te ozbiljne spike. Vise su me zanimale igrice i sve sto vole mladi (a nisu znacke i salvete) :).

 

Kupio sam prvi broj, imam ga vjerojatno jos uvijek negdje na tavanu u jednoj kutiji sa dvadesetak iducih brojeva - tad se to jos cuvalo... Ako mu vrijednost bude rasla kao BitCoinu, jednog dana cu biti bogat :)...

 

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga
Moj mikro je legenda. Bas mi je drago sto ga se sjete i dan danas.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga
Gorstak79 kaže...
Moj mikro je legenda. Bas mi je drago sto ga se sjete i dan danas.

Pa na tome su stasale generacije geekova (ali pravih geekova, ne ovih novopečenih koji skinu alat za "hakiranje" i onda s njima novine naprave interview o tome kako su razvalili kompove supertajnih službi).

Deckard
6 godina
protjeran
offline
Re: Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga
Kad se spominje moj mikro, mora se spomenut i vruci kaj, isto legenda u svojoj klasi.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Prije 25 godina predstavljen prvi broj Buga

haha di sise tih prostih novina sjetio  

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice