Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1

poruka: 6
|
čitano: 18.161
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1".
10 godina
suspendiran
offline
Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1

A da, svake godine jedna manja iteracija, nešto bolji softver i hardverske mogućnosti. Taman minimalno da mogu izdati novu verziju kamere, a opet dovoljno da korisnike koji su mislili uzeti GP 9 (poput mene) odvrate od jeftinijeg i uzmu skuplje, jer kao imati ćemo mnogo bolje iskustvo.

 

Čekam recenziju na BUG portalu, nadam se i direktnu usporedbu s prijašnjim (sadašnjim) modelom, ne samo kvaliteta slike nego i baterija. Koliko sam vidio po snimkama, GPH 9 bljack ima vrhunsku kvalitetu videa i otpičke stabilizacije, nešto bolje može biti samo neka nijansica, ništa značajno. Dakle eventualno baterija jer je mislim sadašnja oko 2-3 sata autonomija.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Procurile fotografije i specifikacije GoPro He
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A da, svake godine jedna manja iteracija, nešto bolji softver i hardverske mogućnosti. Taman minimalno da mogu izdati novu verziju kamere, a opet dovoljno da korisnike koji su mislili uzeti GP 9 (poput mene) odvrate od jeftinijeg i uzmu skuplje, jer kao imati ćemo mnogo bolje iskustvo.

 

Čekam recenziju na BUG portalu, nadam se i direktnu usporedbu s prijašnjim (sadašnjim) modelom, ne samo kvaliteta slike nego i baterija. Koliko sam vidio po snimkama, GPH 9 bljack ima vrhunsku kvalitetu videa i otpičke stabilizacije, nešto bolje može biti samo neka nijansica, ništa značajno. Dakle eventualno baterija jer je mislim sadašnja oko 2-3 sata autonomija.

 

 

 Bas suprotno sam pomislio kad sam vidio specke: jos GoPro 7 Black mi je bio vrh: 1080p na 240 FPS-a, a 4K na 30 (60 ako zrtvujes malo uzi kut gledanja)

 

Osim ako si content kreator od kojeg se bas ocekuje najnovije i najbolje, vec su odavna pljunuli kameru koja ima sve

15 godina
offline
Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1

Imam dojam da informacje o novom GoPro naslovu nisu procurile nego su štrcnule. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1

Normalno da će izači 10-ka taman kad sam kupio 9. PSM

PS4 account - nattvindens
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Procurile fotografije i specifikacije GoPro Hero 1

GoPro je precijenjen pored današnje neloše i jeftinije konkurencije.

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Procurile fotografije i specifikacije GoPro He
mAa+_ kaže...

GoPro je precijenjen pored današnje neloše i jeftinije konkurencije.

 

na prvi pogled jako konkurentni, međutim daljnjim proučavanjem kvalitete videa, slike, zvuka, stabilizacije slike, rada u noćnom modu, baterije itd. vidi se zašto je GoPro najpopularnija kamera.

 

Ne kažem da je DJI loš, dapače, ali da je GoPro bolji značajno to je točno. A i tu je pitanje dodataka, GoPro je daleko popularniji pa i ima više dodataka za njega, te su dostupniji.

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice