Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR" tel

poruka: 6
|
čitano: 2.540
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR" tel".
15 godina
offline
Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR" tel

Bio sam vec rekao da se nadam da ce i ovaj trend kojeg je zapoceo Motorola RAZR zazivjeti.

 

S ovim modelom, ako je informacija tocna, zvjerjatno zapocinje novi tend.

I hvala bogu da jest, od Galaxy 2 mobitela, svaki smartphone mi je isti.

 

Ovo je konacno nesto sto ima i hi-tsch napretka, ali i prakticnog napretka,  te ce vrlo vjerojatno donijeti i nesto dizajnerskog napretka.

I naravno, odjednom je duplo jeftiniji...

 

Na kraju, biti cu zahvalan i sto mi desni dzep traperica vise nece biti izlizan u obliku smartphonea kojeg nosim u dzepu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 21:16 (wyks).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR" tel

Taj Samsung je bas smeće, od mobitela, televizora, perilica rublja itd

 

http://www.soundstream.com/
 
1 4 hvala 0
15 godina
online
Re: Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR"
wyks kaže...

Bio sam vec rekao da se nadam da ce i ovaj trend kojeg je zapoceo Motorola RAZR zazivjeti.

 

S ovim modelom, ako je informacija tocna, zvjerjatno zapocinje novi tend.

I hvala bogu da jest, od Galaxy 2 mobitela, svaki smartphone mi je isti.

 

Ovo je konacno nesto sto ima i hi-tsch napretka, ali i prakticnog napretka,  te ce vrlo vjerojatno donijeti i nesto dizajnerskog napretka.

I naravno, odjednom je duplo jeftiniji...

 

Na kraju, biti cu zahvalan i sto mi desni dzep traperica vise nece biti izlizan u obliku smartphonea kojeg nosim u dzepu.

 

Sad će ti biti još više izlizan jer bude deblji :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR"
Očito je da nemaju ideju što sa tim preklopnim telefonima i sad pokušavaju kopirati Motorolu. Ovaj telefon kad je preklopljen mi djeluje ko igračka i puno mi je manje privlačan od Motorole. Gotovo sam siguran da taj trend neće zaživjeti, imat će marginalni broj korisnika, možda će se par godina truditi i nakon toga otići u povijest.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR"
soundstream kaže...

Taj Samsung je bas smeće, od mobitela, televizora, perilica rublja itd

 

Jest.. ali nažalost 2000-te prestigao je Sony kao najvećeg proizvođača Potrošačke Elektronike u svijetu.

Tolko laži, toliko podmićivanje novinara, toliko koporanja konkurecije. Ma to je za nepovjrovati.
- Sjećam se samo prelaska sa CRT na LCD monitore. Samung je tada platio debelu kaznu za zadržavanjem cijena (tada preskupih) LCD-ova kako bi što više izmuzli iz stare tehnologije.

- Postavljanje profi sa SLR-om (i to tuđim) slike koje kao da su snimljenje na mobitelu.

- Najmješatenj i plaćenje recenzije.

- Zbunjivanje korisnika da je LED TV nešto sasvim novo od LCD-a.

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
online
Procurile prave fotografije Samsungovog "RAZR" tel

Uvjeren sam da neće ovako izgledati do predstavljanja 
U njihovom slučaju, ovaj primjerak izgleda na nivou serije A, tako da si dozvoljavam predvidjeti i mogući onda dolazak ipak boljeg S modela?! 
U slučaju serije "Note" su već izašli sa "Fold" modelom, tako daaaaaa, od ovog malo bu meda 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice