Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

poruka: 15
|
čitano: 4.467
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se".
13 godina
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

Budget flagship a?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
Qudek kaže...

Budget flagship a?

 Pa ako uzmemo u obzir da danasnji flagshipovi pocinju od nekih 900$ onda ovo idalje ostaje budget mob.

16 godina
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

Imam 3t i čekam da vidim 6-cu. Premda se sve zna (Oppo R15 + SD845) Isto tako mi je u igri Xiaomi Mi Mix 2s (barem neće imati zub) kojeg će mo vidjeti kroz koji dan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

najjači model od 256GB će doć 750 dolara model od 64GB će doći kao i sada 500 eura za europu vjerojatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

Previše tj. preskupo. Jedva čekam još veće zasićenje tržišta mobitelima, pa da prodaja velikanima padne.

 
7 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
dali mozda netko zna, dali trenutno ima na trzistu high-end telefona neki model koji ima fingerprint ugradjen ispod displaya, bez tog sveprisutnog zuba sto ga sad svi stavljaju i takodjer da ima 3.5mm jack
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
ajfon123456 kaže...
dali mozda netko zna, dali trenutno ima na trzistu high-end telefona neki model koji ima fingerprint ugradjen ispod displaya, bez tog sveprisutnog zuba sto ga sad svi stavljaju i takodjer da ima 3.5mm jack

 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
Nefil kaže...

Imam 3t i čekam da vidim 6-cu. Premda se sve zna (Oppo R15 + SD845) Isto tako mi je u igri Xiaomi Mi Mix 2s (barem neće imati zub) kojeg će mo vidjeti kroz koji dan.

 ako već imaš 3t onda gledaj opet da uzme T da ne bi ispao kao prošle godine sa 5 i 5T gdje je dosta razlika

unimatrix001 kaže...
ajfon123456 kaže...
dali mozda netko zna, dali trenutno ima na trzistu high-end telefona neki model koji ima fingerprint ugradjen ispod displaya, bez tog sveprisutnog zuba sto ga sad svi stavljaju i takodjer da ima 3.5mm jack

 

 

 

 Floss je zakon sa svojim mačorom ( mislim na mačku na četiri noge da bi bilo zabune ) 

15 godina
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
ridealong kaže...

Previše tj. preskupo. Jedva čekam još veće zasićenje tržišta mobitelima, pa da prodaja velikanima padne.

Potpisujem, jednostavno pre preskupo.

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
Envy kaže...
ridealong kaže...

Previše tj. preskupo. Jedva čekam još veće zasićenje tržišta mobitelima, pa da prodaja velikanima padne.

Potpisujem, jednostavno pre preskupo.

 preskupo? usporedi iphone X i one plus 5T jedan dođe 8000kn drugi dođe 4000kn, a drugi brži,bolji vijek trajanja baterije,multitaskin 6GB rama naspram 3GB rama. Kako to može biti preskupo. 

15 godina
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
gamer88 kaže...
* * *

 preskupo? usporedi iphone X i one plus 5T jedan dođe 8000kn drugi dođe 4000kn, a drugi brži,bolji vijek trajanja baterije,multitaskin 6GB rama naspram 3GB rama. Kako to može biti preskupo. 

Čovječe preskupo. Valjda si u matematici do sada naučio da se babe i žabe ne miješaju.

6 godina
protjeran
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
gamer88 kaže...
Envy kaže...
ridealong kaže...

Previše tj. preskupo. Jedva čekam još veće zasićenje tržišta mobitelima, pa da prodaja velikanima padne.

Potpisujem, jednostavno pre preskupo.

 preskupo? usporedi iphone X i one plus 5T jedan dođe 8000kn drugi dođe 4000kn, a drugi brži,bolji vijek trajanja baterije,multitaskin 6GB rama naspram 3GB rama. Kako to može biti preskupo. 

 Može. Svatko od nas procjenjuje što mu je skupo, a što ne.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaj
Slažem se, preskupo je to bez obzira šta ostali nude i po kojoj cijeni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

Bezveze taj oneplus.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Procurili detalji oko Oneplusove šestice, znaju se

Cini se da ce imat istu smecastu kameru kao 5T, tako da ovo nema smisla usporedjivat sa flagshipima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice