Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

poruka: 23
|
čitano: 5.076
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan ".
7 godina
protjeran
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

"trošit će u prosjeku 26,9 kW/km"

 

Poprilično sam siguran da neće toliko puno trošit po jednom kilometru....

 

 

A što se tiče turba, to je zbog legacya....

Svi znaju šta znači "porsche turbo s", isto ka šta svi znaju šta znači "Mercedes AMG,Audi RS ili BMW m"

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 17:39 (Tvpronlem).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

Uh sto mi se svidja :D vec duze vrijeme razmisljam debelo o Panameri Hybrid ali sad kad gledam ovo, kad bi se samo imalo para, ali bit ce dobra i Panamera Hybrid pa za koju godinu kad padne cijena tko zna :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Gadgeti kaže...

Uh sto mi se svidja :D vec duze vrijeme razmisljam debelo o Panameri Hybrid ali sad kad gledam ovo, kad bi se samo imalo para, ali bit ce dobra i Panamera Hybrid pa za koju godinu kad padne cijena tko zna :D

 Panamera je puno ljepša, a i debelo jeftinija. Interijer Taycana sav prekriven ekranima mi djeluje nekako jeftino.

11 godina
protjeran
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
jozef kaže...
Gadgeti kaže...

Uh sto mi se svidja :D vec duze vrijeme razmisljam debelo o Panameri Hybrid ali sad kad gledam ovo, kad bi se samo imalo para, ali bit ce dobra i Panamera Hybrid pa za koju godinu kad padne cijena tko zna :D

 Panamera je puno ljepša, a i debelo jeftinija. Interijer Taycana sav prekriven ekranima mi djeluje nekako jeftino.

 To sigurno, mislim da ce ipak biti neka Hybrid Panamera i to polovna :D pa cu pricekat jedno 5 godina da padne cijena pa mozda se nekad bude imalo novaca i za Taycan :D

16 godina
neaktivan
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

 

I gle, nakon što ih je Tesla podbola, sad i ostali mogu izbaciti električni auto koji ne izgleda kao kvazifuturistično govno ili ima tri kotača ili mu neki drugi klinac fali da bi izgledao kao upotrebljiv auto.

 

 

 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
S trosarinama i porezima tesko da ce biti puno ispod milju kuna.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

Sto ce ikome takav auto? Evo npr prije 4 sata ispred mene je bio porsche i vozio je lik 40 na sat, malo uspori pa ubrza da zadivi bolju polovicu, a ja ga sa skutercicem prestignem :)

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

Jako lijep auto no ti ekrani.... 

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Tvpronlem kaže...

..

 

A što se tiče turba, to je zbog legacya....

Svi znaju šta znači "porsche turbo s", isto ka šta svi znaju šta znači "Mercedes AMG,Audi RS ili BMW m"

 -ne baš, da je legacy, tad bi naziv bio carra/911 i sl. ovo je kao da na benzincu staviš oznaku dizel.. pogrešno, dok su ostali primjeri prerade-sportske verzije, kao i oznake npr gto/gt/rs/s.. turbo je u ovom slučaju pogrešna izmišljotina čisto marketinških potreba. Može biti bilo što, super-ultra.. ali ne i trubo, jer nije turbo, jer nema ni turbinu koja je u korjenu riječi turbo(inectiona) za ubrzgavanje goriva. Da je riječ nrp mosfet tranzoistor to bi imalo smisla, pnp/npn ili goldencaps.. nešto sa strujom/elektrikom pa i OC (ovreclock..) :) ovako je naprosto pogrešno, pile&sisa.

-no dobro 'auto' :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Prvi potpuno električno pokretani Porsche, nazvan

sem si dva kupil. jen je orat zemlu a drugi za sijeno z livade i pajceke voziti na sajam (kuku sam moral posebno kupiti). bolje potegne nek tratkor a najboljši je za krumpira saditi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Kad možemo očekivati...potpuno električne traktore...kombajne....

A sad ozbiljno....znači način da se zaustave klimatske promjene su auti od milijun i više kuna...koliko je netko proizveo stakleničkih plinova...dok je zaradio tih milijun...to se ne računa
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
HCMAA kaže...
Kad možemo očekivati...potpuno električne traktore...kombajne....

A sad ozbiljno....znači način da se zaustave klimatske promjene su auti od milijun i više kuna...koliko je netko proizveo stakleničkih plinova...dok je zaradio tih milijun...to se ne računa

 Kada baterije postanu laganije... 

 Traktori, kombajni su sami po sebi teski, zemlja je sve zbijenija i zahtjeva sve jacu mehanizaciju zbog same obrade. Prebacivanjem na baterije ti strojevi ce postat jos tezi.

Truth in engineering.
12 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
jozef kaže...
Gadgeti kaže...

Uh sto mi se svidja :D vec duze vrijeme razmisljam debelo o Panameri Hybrid ali sad kad gledam ovo, kad bi se samo imalo para, ali bit ce dobra i Panamera Hybrid pa za koju godinu kad padne cijena tko zna :D

 Panamera je puno ljepša, a i debelo jeftinija. Interijer Taycana sav prekriven ekranima mi djeluje nekako jeftino.

 Panamera je, nakon Cayennea i 928, nešto najružnije što je Porsche ikad proizveo.

 

12 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
HCMAA kaže...
Kad možemo očekivati...potpuno električne traktore...kombajne....

A sad ozbiljno....znači način da se zaustave klimatske promjene su auti od milijun i više kuna...koliko je netko proizveo stakleničkih plinova...dok je zaradio tih milijun...to se ne računa

 Jednostavno, treba ukloniti staklenike.

16 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
BlueMax kaže...
jozef kaže...
Gadgeti kaže...

Uh sto mi se svidja :D vec duze vrijeme razmisljam debelo o Panameri Hybrid ali sad kad gledam ovo, kad bi se samo imalo para, ali bit ce dobra i Panamera Hybrid pa za koju godinu kad padne cijena tko zna :D

 Panamera je puno ljepša, a i debelo jeftinija. Interijer Taycana sav prekriven ekranima mi djeluje nekako jeftino.

 Panamera je, nakon Cayennea i 928, nešto najružnije što je Porsche ikad proizveo.

 

 A opet, Macan, Cayenne i Panamera su im najprodavaniji modeli.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
12 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
izith kaže...

 

 A opet, Macan, Cayenne i Panamera su im najprodavaniji modeli.

 i Juke je najprodavaniji Nissan u Europi (globalno je možda X-trail).

Što se Porschea tiče, modeli koje nisi spomenuo su nepraktični sportski automobili i normalno da se slabije prodaju od automobila u koje normalno može sjesti 4 ljudi.

Najprodavaniji auto svih vremena je Corolla a treba se dobro zamisliti koja od 13 linija je najružnija (u kontekstu svog vremena).

Alfa Giulija je najljepši obiteljski sedan na svijetu pa opet Lancia, koja ima samo jedan ružni model i prodaje ga isključivo na talijanskom tržištu, ima bolju prodaju od svih Alfi zajedno.

 

Netko bi zaključio da što ružniji auto napraviš to će se bolje prodavati.

 

 

14 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
BlueMax kaže...
jozef kaže...

 Panamera je puno ljepša, a i debelo jeftinija. Interijer Taycana sav prekriven ekranima mi djeluje nekako jeftino.

 Panamera je, nakon Cayennea i 928, nešto najružnije što je Porsche ikad proizveo.

 

 Mislio sam na interijer koji je u Panameri odličan. Izvana jest ružan, ali moglo je i gore. A za 928 ti kažem: ne diraj u svetinju! :-)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Ono kad stavis naziv turbo na 100% elektricni automobil. Valjda su time htjeli reci turbo izdrzljiva baterija..... tko ce znati
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Ill just leave this here..

https://www.autoblog.com/2019/08/26/edumper-electric-mining-truck-self-charging/

Cak se i puni sam, e to se zove ucinkovitost.. :D
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Hostile kaže...
Ono kad stavis naziv turbo na 100% elektricni automobil. Valjda su time htjeli reci turbo izdrzljiva baterija..... tko ce znati

 možda ima neku turbinu koja tjera rashladnu tekućinu oko baterija. Najvjerojatnije nema, ali to bi bio dobar izgovor za naziv turbo. :-)

Sale_ds kaže...
Ill just leave this here..

https://www.autoblog.com/2019/08/26/edumper-electric-mining-truck-self-charging/

Cak se i puni sam, e to se zove ucinkovitost.. :D

To je k'o poluautomatski kramp. :-)
Ima u Peruu jedna cesta koja ide 117km neprekidno nizbrdo (nagib oko 3,5%), odvezeš tamo bilo koji auto i utvrdiš da troši 0! Samo da kočnice izdrže...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
Ti svi modeli “utjelovljuju” ono što nije poanta Porschea i kupuju ih pozeri. Ako kupuješ Porsche radi voznih svojstava nećeš kupiti nijedan od spomenutih.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
southy kaže...
Ti svi modeli “utjelovljuju” ono što nije poanta Porschea i kupuju ih pozeri. Ako kupuješ Porsche radi voznih svojstava nećeš kupiti nijedan od spomenutih.

 Porsche je 911. Sve ostalo (iz redovne ponude) ne bi nikad kupio. Da mi je do karavana kupio bi RS6 ili V90 Polestar.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potpuno električno pokretani Porsche, naz
ihush kaže...
Tvpronlem kaže...

..

 

A što se tiče turba, to je zbog legacya....

Svi znaju šta znači "porsche turbo s", isto ka šta svi znaju šta znači "Mercedes AMG,Audi RS ili BMW m"

 -ne baš, da je legacy, tad bi naziv bio carra/911 i sl. ovo je kao da na benzincu staviš oznaku dizel.. pogrešno, dok su ostali primjeri prerade-sportske verzije, kao i oznake npr gto/gt/rs/s.. turbo je u ovom slučaju pogrešna izmišljotina čisto marketinških potreba. Može biti bilo što, super-ultra.. ali ne i trubo, jer nije turbo, jer nema ni turbinu koja je u korjenu riječi turbo(inectiona) za ubrzgavanje goriva. Da je riječ nrp mosfet tranzoistor to bi imalo smisla, pnp/npn ili goldencaps.. nešto sa strujom/elektrikom pa i OC (ovreclock..) :) ovako je naprosto pogrešno, pile&sisa.

-no dobro 'auto' :)))

 911 je model auta. I onda ima ove verzije naziva Carrera, Turbo i sl. A i ovaj Taycan će imati slabije verzije pod nazivom Carrera i Carrera S. Što se tiče turba, imali smo gamepade sa turbo tipkama, a nisu imali nikakvu turbinu u sebi. Bile cu i centralne jedinice sa turbo tipkama, a nisu imale turbinu u sebi...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice