Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

poruka: 68
|
čitano: 20.713
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -".
7 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.
7 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
O_O_O kaže...
ks95hr kaže...
tomko kaže...

bez uvrede, ali samo budalama ovaj uređaj može biti ljepši od S9 uređaja...puno ljepše je kad mobitel ima mesa gore i dolje, a uz to se kao bonus dobije mobitel bez rupe u ekranu

Meni je ljepsi i jos uz to mislim da si ti budala. Bez uvrede.

 Samo budala moze napisati ovaj budalasti komentar. 

Inace Samsung je ostario, vrijeme je da ga zamjeni neka mladja kompanija kao Noa.

 omg

16 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Kant kaže...

Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.

 

Ja mislim da nisu. Imaš i laptope za 25k+ kn, tko voli nek izvoli. Imaš i aute za 500.000kn, pa ih ne kupuje sirotinja jer može kupiti onaj za 70k kn.

Osim toga, ne mora se kupiti prvi dan, nakon par mjeseci ionako idu popusti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 11:56 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Kant kaže...

Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.

 Možeš se napiti od jedne litre vranca, a možeš proći i tristo puta skuplje

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Bitanga kaže...
Kant kaže...

Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.

 

Ja mislim da nisu. Imaš i laptope za 25k+ kn, tko voli nek izvoli. Imaš i aute za 500.000kn, pa ih ne kupuje sirotinja jer može kupiti onaj za 70k kn.

Osim toga, ne mora se kupiti prvi dan, nakon par mjeseci ionako idu popusti.

 Mislim imam nota 9,s kojim sam ajme zadovoljan,a mogu i da na njemu radim stvari što i na laptopu,a puno je manji od laptopa ne moram da teglim koje  kakve torbetine...👍

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 0:06 (fight).
13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
bus kaže...

Gledanje filma na mobitelu? Mdaj,... tko jos moze normalno gledati film na tako malom ekranu

 kupis not 9 i gledas,ja cekam nota10,ili huawe mate x ,bum na njemu onda sve i još više....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice