Psihološki horor The Medium spreman za izlazak

poruka: 4
|
čitano: 10.685
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Psihološki horor The Medium spreman za izlazak".
15 godina
offline
Psihološki horor The Medium spreman za izlazak

da prostite, taj sustav "kretanja istodobno između usporednih svjetova" (prošlost/sadašnjost, uz uzročno-posljedičnu povezanost akcija) uporabom lepeze nalazi se odavno u igri dishonored 2 - 7. dio: "pukotina u ploči". dakle, autori kenjaju quake. nije još neviđeno već je nego viđeno. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 18:31 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Psihološki horor The Medium spreman za izlazak
Nije nam dosta horrora u stvarnosti i onda mi još treba ovog virtualnog.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Psihološki horor The Medium spreman za izlazak
Ajar kaže...

da prostite, taj sustav "kretanja istodobno između usporednih svjetova" (prošlost/sadašnjost, uz uzročno-posljedičnu povezanost akcija) uporabom lepeze nalazi se odavno u igri dishonored 2 - 7. dio: "pukotina u ploči". dakle, autori kenjaju quake. nije još neviđeno već je nego viđeno. 

 

 

Ja sam se kretao između dva paralelna svijeta još na playstationu 1 u igri Legacy of Kain: Soul Reaver. Bilo je prezabavno igrati je prije dvadeset godina.

15 godina
offline
Re: Psihološki horor The Medium spreman za izlazak
zigrit kaže...

 

Ja sam se kretao između dva paralelna svijeta još na playstationu 1 u igri Legacy of Kain: Soul Reaver. Bilo je prezabavno igrati je prije dvadeset godina.

 a tu je i pomalo čudnovat ali prekrasan platformer "braid", koji funkcionira manipuliranjem vremenom. 

 

 

poanta je utome da je autor ovog mediuma burek u svemiru i nema pojma baš o "razvoju zbivanja u igrarstvu" tijekom minulih decenija a bug njegove budalaštine uredno prenosi. što ne znači da će mu igra biti loša. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice