Rage 2 - Eksplozivna osrednjost

poruka: 3
|
čitano: 2.419
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rage 2 - Eksplozivna osrednjost".
6 godina
offline
Rage 2 - Eksplozivna osrednjost

Čekamo extra sniženje...nekih pedesetak kuna(ps4)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rage 2 - Eksplozivna osrednjost

baš lijepo diplomatski napisan članak o nečemu što je i u početku bilo promašaj, a sad je još dalje iliti žalibože užasa. za sve bitne elemente palac nadolje, a sve nebitne nagore. slikovito. way to go, man. brisel je tvoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rage 2 - Eksplozivna osrednjost

Nije mi jasan taj opis da je igra dosadna i da ima plitku priču.
Nisam ljubitelj igara u kojima si dostavljač pizza, a koje je serijal GTA poprilično popularizirao. U Rage-u se osjeti taj utjecaj, ali mi je drago da ostavlja osjećaj da te misije odrađuješ radi svog upgradea, a manje da se osjećaš kao dostavljač pizza.
Nisam ni ljubitelj kompliciranja osnovne mehanike igranja pucačina. Drago mi je da je jezgra gameplaya ipak ostao sirovi shooter i da ti ostavlja vremena da se navikneš na te extra mogućnosti.
Sve u svemu, rekao bi obavezno gradivo. Malo se maknut od ustajale mehanike call of duty i GTA serijala...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice