Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

poruka: 6
|
čitano: 3.249
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju".
15 godina
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

gledam svoj razer diamondback 2016 te uspoređujem i s veoma nalikujućom mambom te ne vidim ikakve pojavne razlike. ovo je neki turski kinez. kalif umjesto kalifa (iznogoud). kopija kopijine kopije. valjda türk fare vrijedi kolko košta (ili manje). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 5:40 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

Prema mom iskustvu sa raznim logitech misevima mx518, g500, g9, g9x, razer deathadder (starija edicija,), naga, roccat kone pure military (sad koristim) mogu ti rec da ime ne znaci ama bas nista. Razeri su se uredno raspali nakon doslovno godine i pol koristenja, na g9 se ona gumirana maska kompletno ogulila nakon isto cca godine dana, a tipke sa strane nekad nisu davale povratnu informaciju pri pritisku. Jedino mogu rec da su me mx 518, g500, g9x odusevili jer su svi potrajali (neki i traju) vec 3-4+ godine bez ikakvih funkcionalnih problema.

Skuplja oprema ne znaci automatski i kvalitetu, skuplje placas ime ali cesto time ne dobijes nista. Kroz srednju dok sam sa ekipom opasno gejmao svi su se navukli na razer, nikome tipkovnice, slusalice i misevi nisu izdrzali predugo, taman da ti garancija prode. Taj brand zaobilizam i kad je 50% na popustu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

Moj Hama gamer mouse od 130kn izdržao 7 godina LoL-a, CoD-a i dokrajčio ga Fortnite. Ništa razer.

EDIT: Jedino što je nakon 7 godina muke bacilo dlaku je kolutić i to što je počeo biti neprecizan. Ostatak miša ko nov.

Crypto nova poljoprivreda
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 2:09 (NeroX).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

Izgleda skoro isto kao Gamdias Zeus...

Iako Zeusa ima u razlicitim varijantama, od onih za 149kn do onih skupljih... Prije bih novac dao za Gamdias nego za Rampage...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

Prvi miš u ruku sam uzeo 1985. Od tada do danas ne znam koliko stotina modela mi je prošlo kroz ruke. Jedino što mogu reći je da je doba kvalitetnih miševa završilo prije 10 godina. doma na gaming stroju u godinu dana otišla su mi u vječna lovišta dva Logitecha visoke klase. Kao privremeno rješenje kupio sam OVO gofno i umjesto privremenog postao je trajno rješenje jer je po svemu, osim po izgledu bolji od 3x i 4x skupljeg Logitecha.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rampage Shine SMX-R15 – Iz Turske s ljubavlju

nalazim vam iskustva nadasve neobičnima. oba razera (zapravo tri: stari i novi diamondback i imperator) godinama rade besprijekorno, jednako pri igranju ili radu svagdašnjem, uz izrabljivanje (mrcvarenje?) nemilice. logitech, pak, je samo za rad te umjereno klikanje nezamjenjiv. usput, jednom mi je u šape dopao i taj gamdias i nije se uspio nikako dogovoriti s računalom oko pollinga (prijenos struje amo-tamo) te bi se očas čitav sustav zaustavio u stop-kadru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice