Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

poruka: 10
|
čitano: 3.522
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović".
14 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

Denis, šta će ti GTS 10 XC? Uzmi PTS 10, ova 7100 ova 2700. A služi da nemože bolje. Ja je u garaži imam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 9:03 (LogicusMPS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

ovo, kao i svi cirkulari, proizvodi previše otpada (piljevine) i buke. pokušaj investirati u japansku pilu i ovladati vještinom. isplati se. 

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 9:58 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović
Ajar kaže...

ovo, kao i svi cirkulari, proizvodi previše otpada (piljevine) i buke. pokušaj investirati u japansku pilu i ovladati vještinom. isplati se. 

 

 

 

 Seksi, istražit ću. 

Ali to mi i dalje ne pomaže ako moram dasku primjerice po duljini prepiliti

16 godina
moderator
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović
LogicusMPS kaže...

Denis, šta će ti GTS 10 XC? Uzmi PTS 10, ova 7100 ova 2700. A služi da nemože bolje. Ja je u garaži imam.

 Frka me da nije dovoljna precizna. Kao ni GTX 10 XC nije 10/10,  ali sam našao youtube kanal čiji vlasnik ima XC i ima par videa s modovima koji je poboljšavaju. 

Imao sam od obiteljskog frenda neku Einhelicu jedno vrijeme i to je bila blaga katastrofa. Meni treba nekaj s čim ću biti zadovoljan sljedećih 30 godina. 

15 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

Ili su se oni preselili ili govorimo o različitim restoranima ili si pomješao adresu - Žar Grill je u Badalićevoj :)

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović
Denis kaže...
LogicusMPS kaže...

Denis, šta će ti GTS 10 XC? Uzmi PTS 10, ova 7100 ova 2700. A služi da nemože bolje. Ja je u garaži imam.

 Frka me da nije dovoljna precizna. Kao ni GTX 10 XC nije 10/10,  ali sam našao youtube kanal čiji vlasnik ima XC i ima par videa s modovima koji je poboljšavaju. 

Imao sam od obiteljskog frenda neku Einhelicu jedno vrijeme i to je bila blaga katastrofa. Meni treba nekaj s čim ću biti zadovoljan sljedećih 30 godina. 

 Što se tiče preciznosti sve se više-manje da moddat. Pitanje je jedino izdržljivosti. Ta plavojka 10 XC je za gaženje svaki dan, ako misliš s njom radit, stavi informatičku karijeru po strani. A za 30 godina nema garancije, kako za nas, tako ni za njih

7 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović
Ajar kaže...

 

 

 šta neće japanac da izmisli... nisu normalni s tim sječivima, pilicama, noževima, za što sve nemaju nož... za tunu, za maslac, za sepuku, za pidoće....

kinezi su mi bolji, jedna sjekirica za sve

ravna zemlja i šupalj mjesec
10 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

Zanimljiv su mi ovi tekstovi gdje naši bugovci otkrivaju ponešto više o sebi, te kroz takve tekstove u formi školskog leksiona možemo pobliže upoznati naše junake.

 

Tako mi je baš drago što sam imao kroz ovaj tekst saznati da naš Denis  ima afiniteta prema drvodjelstvu i radu prema drvetu. Plemeniti je to materijal. Drvo kao materijal uvijek ima svoju neku čar i toplinu koja kojom zrači. Kada čovjek još napravi nešto svojim rukama, to je onda vrijedno divljenja.

 

Pored toga što je još strastveni hardveraš i zaljubljenik u tehnologiju, on je i majstor. A, i pustolov. 

Lajkam to. Svestran je. Takvi su bugovci, sve čega se prime, jednostavno su više, nego odlični u tome.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović
Ajar kaže...

ovo, kao i svi cirkulari, proizvodi previše otpada (piljevine) i buke. pokušaj investirati u japansku pilu i ovladati vještinom. isplati se. 

 

 

 Ja kupio u Lidla mini varijantu, odlična stvar! I to upravo za ove stvari - da zamijeni cirkular i ubodnu... a pilio sam čak i knauf & siporex šnjome (shame on me).

Tip: čuvajte zaštitnu navlaku za oštricu, stvar je opaka ako je ovlaš rukom potražiš i potegneš preko oštrice  

 

edit: Powerfix je taj Lidlov brend, ovo:

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 21:45 (Zechina).
12 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Denis Arunović

Putovanje u Mkd...a vratio se iza toga s majicom bivšeg ocz-a... smrdi meni tu nešt

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice