Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

poruka: 16
|
čitano: 1.609
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus".
7 godina

Trebao se iz zajebancije Drago potpisati kao autor ćlanka... 

17 0 hvala 1
10 godina
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Hejteri na aparatima
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...

10 0 hvala 0
3 godine
Angus_Young kaže...

Trebao se iz zajebancije Drago potpisati kao autor ćlanka... 

što je ćlanak?

9 godina

i koliko je takvih pluseva potrebno da se pokrije ukupan minus?

0 0 hvala 0
10 godina
Taj minus su platili investitori, koji vjeruju da će dugoročno biti u plusu. Njihov je novac i njihova odluka da riskiraju. Neobično je koliko se Hrvati brinu za te investitore, a nitko ne postavlja pitanje gubitaša brodograditelja, čije minuse mi plaćamo, bez da nas je itko išta pitao.

37 0 hvala 4
8 godina

Tesla ima sjajnu budućnost. Nevjerojatno je koliko ljudi i dalje ne vjeruje u uspjeh koncepta i predviđa im bankrot... kratkovidnost :D

1 1 hvala 0
6 godina
grzzi kaže...

Tesla ima sjajnu budućnost. Nevjerojatno je koliko ljudi i dalje ne vjeruje u uspjeh koncepta i predviđa im bankrot... kratkovidnost :D

Električni automobili imaju sjajnu budučnost, a vidjet će mo koliko će Tesla sudjelovat u njoj.

Ali u principu to je nevažno. Važni su električni automobili, a ne Tesla ili bilo koji drugi proizvođač.

42
8 godina
markoBT kaže...
grzzi kaže...

Električni automobili imaju sjajnu budučnost, a vidjet će mo koliko će Tesla sudjelovat u njoj.

Ali u principu to je nevažno. Važni su električni automobili, a ne Tesla ili bilo koji drugi proizvođač.

sve 5, ali da nije bilo muska kaskalo bi to ohoho...

9 godina
grzzi kaže...

Da nije bilo Xeroxa GUI bi kaskao ohoho... 

8 godina
jozef kaže...
grzzi kaže...

Da nije bilo Xeroxa GUI bi kaskao ohoho... 

bi, sigurno 6-7 ako ne i više godina. Apple je također ubrzao stvari za barem 3-5 godina.

2 godine
MarkoBT:

Slažem se da su el. automobili važni. Međutim, da bi se tržište preokrenulo, mora postojati lider, inovator, koji će pokazati da je to dobar biznis. Nakon toga lider može završiti u nekom zapećku, ali sada i idućih 10 godina to mora biti Tesla. Jer nema nikog drugog.
Ja rekoh
10 godina
Ne ulazim u to kako su gubici nastali, jer nemam dovoljno informacija, ali:

Je li istina da ću ja kroz poreze morati platiti gubitke brodogradilišta, koja nisu u mojem vlasništvu, niti imam mogućnost išta o njima odlučivati?

Je li istina da se neki forumaši zgražaju nad gubicima Tesle, koji ih se uopće ne tiču, a nitko ne spominje gubitke koje svi moramo plaćati?

6 0 hvala 1
8 godina
Visak kaže...

Je li istina da ću ja kroz poreze morati platiti gubitke brodogradilišta, koja nisu u mojem vlasništvu, niti imam mogućnost išta o njima odlučivati?

Je li istina da se neki forumaši zgražaju nad gubicima Tesle, koji ih se uopće ne tiču, a nitko ne spominje gubitke koje svi moramo plaćati?

Hm, ne vidim da je ovo tema brodogradilista? Ili bi trebali u svakoj temi navest brodogradilista? 

Ako je tema Tesla, onda je tema Tesla... ako mi se brine za Teslu i njezino poslovanje, onda cu ovdje postat.

Di2 & EPS FTW!
17 mjeseci
Visak kaže...

Je istina je.

2 godine
Visak:

Uzgred, brodogradnja je zadnja rupa. Nikakve napredne tehnologije, konkurentske prednosti - ništa. Zaostali, spori, neefikasni. Jeftinije bi bilo da smo ih sve zatvorili prije 15 godina i svim radnicima plaćali prosječnu hrvatsku plaću da sjede doma nego ovako. Trebali su se ugledati na Teslu. Ključ uspjeha je inovacija. Inovacija. Inovacija.
Ja rekoh
10 godina

Svako malo je neki od etabiliranih proizvođača u gadnim problemima, to je vrlo uobičajena stvar u toj industriji, ali Tesla se uvijek prikazuje kao da jedini imaju nekakve probleme, iako su njihovi očekivani s obzirom da tek uhodavaju proizvodnju.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/jaguar-izgubio-90-milijuna-funti-u-tri-mjeseca-za-40000-radnika-buducnost-je-neizvjesna/8008313/

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice