Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna sma

poruka: 8
|
čitano: 2.668
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna sma".
14 godina
neaktivan
offline
Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna sma

Zasluženo. Želim im još uspjeha, al ne dovoljno da se probahate ko Lenovo i Huawei

Moj PC  
19 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna

Svi proizvođači kada dobiju veci dio na trzistr dižu svoje cijene. Još max dvije godine i Xiaomi će isto koštati 700-800€.

8 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna
love2ml86 kaže...

Svi proizvođači kada dobiju veci dio na trzistr dižu svoje cijene. Još max dvije godine i Xiaomi će isto koštati 700-800€.

Sad ovisi kako i gdje  i dali bude cijena opravdano visoka.

 

Ali obrati pozornost da će Xiaomi uvjek biti jeftiniji od konkurencije, to im je do sada bio i ostao cilj.

 

14 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna
love2ml86 kaže...

Svi proizvođači kada dobiju veci dio na trzistr dižu svoje cijene. Još max dvije godine i Xiaomi će isto koštati 700-800€.

 Vrlo vjerovatno će biti kako kažeš, ali s obzirom na hrpu kineskih firmi koje prave mobitele, naći će se neki novi Xiaomi koji će imati dobre proizvode po povoljnim cijenama. I ja sam skromno pomogao Xiaomiju u tome da postignu 100M isporučenih mobitela, tako da sam sebi i kćeri kupio 2 Xiaomija (A1 i redmi 5+), s kojima sam vrlo zadovoljan.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 22:03 (učo).
14 godina
neaktivan
offline
Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna sma

Nek nude premium Mi seriju (Mix, Mi 8 i sl.), a ostave uvijek budžet Redmi seriju...zasad dok je indija kakva je, tako će stvari i ostati jer im je to primarno tržište

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna
učo kaže...
 

 Vrlo vjerovatno će biti kako kažeš, ali s obzirom na hrpu kineskih firmi koje prave mobitele, naći će se neki novi Xiaomi koji će imati dobre proizvode po povoljnim cijenama. I ja sam skromno pomogao Xiaomiju u tome da postignu 100M isporučenih mobitela, tako da sam sebi i kćeri kupio 2 Xiaomija (A1 i redmi 5+), s kojima sam vrlo zadovoljan.

Možda ako dođe Projekt treble, jer inaće kinezi imaju lošu softwersku podršku. Uzmi u obzir da večina kineza naprave odličan mob i pokrpaju sve bugove i ispoliraju što stignu u kratkom roku i puste ga u prodaju, I kad krene prodaja njih više nije briga za taj mob, oni nastavljaju dalje razvijati novi. ako bude postojao neki bug onda ovisis o custom romovima koje moraš sam flashati.

 

Xiaomi je najbolji na tome, čak 4 godine star redmi je dobio podršku za MIUI  i krpanje ostalih bugova ako se pojave.

 

7 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna
Zar Project Treble nije već u upotrebi?

I šta to donosi konkretno krajnjem korisniku ako već, na primjer, proizvođač zanemari određeni model mobitela?

Šta nam može pomoći taj Treble ako proizvođač ne daje nikakve updateove?
8 godina
offline
Re: Rekordni Xiaomi u 2018. isporučio 100 milijuna
Neuk kaže...
Zar Project Treble nije već u upotrebi?

I šta to donosi konkretno krajnjem korisniku ako već, na primjer, proizvođač zanemari određeni model mobitela?

Šta nam može pomoći taj Treble ako proizvođač ne daje nikakve updateove?

 ovdje piše opširnije

 

Koliko ja znam, proizvođač to mora omogučiti jer još guraju svoje prilagođene androide. 

 

Treble bi trebao omogučiti da update dobivamo direktno od googlea, kad google napravi neku nadogradnju ili krpa neki bug . Proizvođači bi isto radili nadogradnje ali samo u vezi izgleda sučelja i neke sitne dorade koji nemaju veze sa sustavom. 

Proizvođači moba će sada manje trošiti novaca za razvoj softwera a više će se prilagoditi na hardweru.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice