Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

poruka: 15
|
čitano: 5.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil".
15 godina
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

je l mogu ja ovoga razbiti? eo, bug nek snima "tehnološki dokumentarac" a ja bum ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

još jedan fantomski auto ko onaj što ga onaj slupao :D 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 9 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

Opa sad je hiper, sto je sljedece mega turbo ultra hiper automobil.

Moj PC  
4 11 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
Dnevna doza licemjera u komentarima.
 
25 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
ludizao kaže...

Kakve veze ima Tesla Roadster s još jednim izmišljenim kit-autom iz Sv. Nedjelje? Teslu će netko moći voziti, bez da mu Musk sjedi u suvozačevom sjedalu, dok ovaj drugi bez Rejmaka neće moći. Nevjerojatno kako ljudi puše to prodavanje magle, nije ni čudo da nam je zemlja premrežena korupcijom i svakim drugim oblikom krađe.

 

Zivce u kanticu, pa na pecanje.

 

 

***on topic***

 

Bas me zanima taj "game changer" iako vec lagano sumnjam da ima veze sa onim njegovim torque vectoringom.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
Izvana nema nikakve revolucije; generički sportski kit-auto.
Iznutra bumo vidjeli za koji mjesec. Dečec mora opravdati kinesko ulaganje, ali po svemu dosad viđenom budu oni njega brzo potjerali iz preduzeća.
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

Kad smo bili za školom u Rimcu, frend je imao pitanje za tetu koja nas je vodila kroz tvornicu.

Pitanje je glasilo - "Jel imate karavan da mogu svinje vozit?"

Dakle, bio bi red da Rimac napravi nešto od čega možemo imati koristi(pogotovo u ovo doba) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 21:19 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

Sumnjam da može parirat Roadsteru po specifikacijama nešto značajno, da ne spominjemo cijenu.

 

Concept_One - $980K

Udaljenost (napunjena baterija): 330km

Ubrzanje (0-100) - 2.5s

Maksimalna brzina (limitirano): 355 km/h

 

Tesla Roadster 2020 - $200K

Udaljenost (napunjena baterija): 1000km

Ubrzanje (0-100) - 1.9s

Maksimalna brzina: 400+ km/h

 

Ovako kad se gleda izgleda neusporedivo ali moramo uzet u obzir i da je Concept_One starac prema ovom auto kojeg je Tesla najavila 2020 (upitno?), tako da možemo i od Rimca očekivat nešto bliže Roadsteru po specifikacijama nego Concept_One. Po meni bi Rimac trebao ciljat na ono što Tesla nema - Premium sports car feel da se razdvoji tržište. Ako pogledate recimo Teslin interijer više izgleda kao "futuristic" auto nego kao jako skupi sportski auto, također i farovi izgledaju dosta obično. Rimac bi kad već cijenom ne može konkurirat trebao ići na skroz premium interijer+eksterijer tipa Aventador ili Lotus (slika u prilogu).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 21:45 (ruzcheHR).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
Je,je...moš mislit da ce TR u realnosti imati to što sad reklamira, hahahaha!!!

Dajte ljudi ne nasjedajte na takvo prodavanje magle!

Ako ce i moci dobaciti do 1000km onda je to uz UVIJET kostantne vožnje od (bubam) 60km/h.
Znači u realnosti ni blizu!

Ako ce samo jednom ispaliti od 0-100 za 1.9sek, domet mu pada za (bubam) min. 20%

Jedino cijena bi u toj e-igri bila faktor odluke naspram konkurencije.
Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
Vrh. Bas mi je drago da se i kod nas razvijaju kakvi takvi automobili. Obicno to znaci puno novih radnih mjesta, a za to sam uvijek.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
andi.cro kaže...
Je,je...moš mislit da ce TR u realnosti imati to što sad reklamira, hahahaha!!!

Dajte ljudi ne nasjedajte na takvo prodavanje magle!

Ako ce i moci dobaciti do 1000km onda je to uz UVIJET kostantne vožnje od (bubam) 60km/h.
Znači u realnosti ni blizu!

Ako ce samo jednom ispaliti od 0-100 za 1.9sek, domet mu pada za (bubam) min. 20%

Jedino cijena bi u toj e-igri bila faktor odluke naspram konkurencije.

 

LOL pa ljudi sad sa Model S koji ima 100kWh bateriju naprave preko 900km u hypermiling režimu a Roadster će imati 200kWh i bit će lakši, uz to imat će najmanji koeficijent otpora zraka. Računica je jasna! Bez problema će napraviti 1000km i to kako je Elon rekao vožnje autocestom. Prodavanje magle veliš, pa ako pratiš što Elon radi onda znaš da što on najavi to tako na kraju i bude, 1.9s nije problem a vidjet ćeš da će to biti i niže. Pospremi si ovaj post negdje do 2020+ pa se javi... 

13 godina
offline
Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil

Iskreno ne kužim zašto bi se više vjerovalo Musku nego Rimcu? Oba nastoje prodati svoju priču i stvari prikazuju u najboljem svjetlu za sebe. Tvrditi danas da će nešto biti najbolje na svijetu 2020 je ........ (ubaci riječ po želji). Zar će ostatak svijeta statirati u kukuruzu?

Stručnjak za odmaganje...
 
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
mario.L_hr kaže...

Iskreno ne kužim zašto bi se više vjerovalo Musku nego Rimcu? Oba nastoje prodati svoju priču i stvari prikazuju u najboljem svjetlu za sebe. Tvrditi danas da će nešto biti najbolje na svijetu 2020 je ........ (ubaci riječ po želji). Zar će ostatak svijeta statirati u kukuruzu?

 Upravo tako, 2020 ćemo vidjeti tko je šta napravio, a pojaviti će se još koji jaki igrač.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
Caca kaže...
andi.cro kaže...
Je,je...moš mislit da ce TR u realnosti imati to što sad reklamira, hahahaha!!!

Dajte ljudi ne nasjedajte na takvo prodavanje magle!

Ako ce i moci dobaciti do 1000km onda je to uz UVIJET kostantne vožnje od (bubam) 60km/h.
Znači u realnosti ni blizu!

Ako ce samo jednom ispaliti od 0-100 za 1.9sek, domet mu pada za (bubam) min. 20%

Jedino cijena bi u toj e-igri bila faktor odluke naspram konkurencije.

 

LOL pa ljudi sad sa Model S koji ima 100kWh bateriju naprave preko 900km u hypermiling režimu a Roadster će imati 200kWh i bit će lakši, uz to imat će najmanji koeficijent otpora zraka. Računica je jasna! Bez problema će napraviti 1000km i to kako je Elon rekao vožnje autocestom. Prodavanje magle veliš, pa ako pratiš što Elon radi onda znaš da što on najavi to tako na kraju i bude, 1.9s nije problem a vidjet ćeš da će to biti i niže. Pospremi si ovaj post negdje do 2020+ pa se javi... 

Čisto sumljem da će uz jurcanja za koje će biti sposoban uspjeti zadržati najavljenu autonomiju!

Jedino ako će ga se voziti "penzionerski" ali i penzioner ne bi mogao u njemu ostati penzioner 

 

Al ajd...živi bili pa vidjeli!

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 20:58 (andi.cro).
16 godina
offline
Re: Rimac uskoro predstavlja novi hiperautomobil
ruzcheHR kaže...

 

Ovako kad se gleda izgleda neusporedivo ali moramo uzet u obzir i da je Concept_One starac prema ovom auto kojeg je Tesla najavila 2020 (upitno?), tako da možemo i od Rimca očekivat nešto bliže Roadsteru po specifikacijama nego Concept_One. Po meni bi Rimac trebao ciljat na ono što Tesla nema - Premium sports car feel da se razdvoji tržište. Ako pogledate recimo Teslin interijer više izgleda kao "futuristic" auto nego kao jako skupi sportski auto, također i farovi izgledaju dosta obično. Rimac bi kad već cijenom ne može konkurirat trebao ići na skroz premium interijer+eksterijer tipa Aventador ili Lotus (slika u prilogu).

 

 

hahaha,de nemoj biti smiješan. Ti pričaš kao da se radi o dva giganta autoindustrije koji se natječu na svjetskom tržištu tko ce ponuditi najbolji automobil. A onda se probudiš i shvatiš da u stvarnosti imaš Teslu koja vrijedi par desetaka miljardi dolara,gradi svoju tvornicu automobila,prodaje kompletne linije i klase automobila te na drugoj strani u nekoj zabiti kod Zagreba u prčvari famoznu d.o.o firmu Rimac automobili, firmu koja je 2015 imala zaradu od 1000 kuna hahaha. A da ne spominjem da je pocetni kapital dobio od oca koji je pokrao firme po HR i dan danas pere novce kroz kojekakve "investicije" kroz tu istu firmu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice