Ovaj robot će vam parkirati automobil

poruka: 7
|
čitano: 731
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Ovaj robot će vam parkirati automobil".
7 godina

Za vozace E Auta koji imaju motor nazad ne bi bila pametna stvar ga tako prevoziti.

Tijekom voznje motor moze proizvesti struju i tako ostetiti elektroniku ili bateriju. Samo ako se motor da "otkaciti" onda nije problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Ovaj robot će vam parkirati automobil
Koliko je tezak Stan, jer teziste mu je daleko od njega...

0 0 hvala 0
10 godina

N.Š. Zrinjski je ovako (ili slično) pjevao u svojim opernim trenucima:

"Tako meni moga velikoooooga,

ja si sam parkriram svoju kramu.

Neće meni tamo neki robot

Dok u meni živo srce bije."

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
3 godine
Još da izmisle robota koji će krasti aute s parkirališta... Eh!

5 0 hvala 0
10 godina

S time možeš ukrast bilo koji auto s parkinga. Đaba što je zaključan i auto i volan.

1 0 hvala 0
10 godina
Re: Ovaj robot će vam parkirati automobil
Koliko vidim, sva četiri kotača su u zraku, pa ništa ne proizvodi struju. Inače bi bio problem i s vozilima koji imaju pogon na sva četiri ili pogon na jednoj, a ručnu na drugoj osovini.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina

Ovo su prava rješenja budućnosti, a ne pametne majice i satovi. Olakšati život u segmentima gdje je robot bolji, umjesto opterećivanje mozga s dodatnim notifikacijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice