Roditeljstvo jedna od najgorih stvari koje vam se

poruka: 152
|
čitano: 41.464
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roditeljstvo jedna od najgorih stvari koje vam se ".
15 godina
offline
Re: Roditeljstvo jedna od najgorih stvari koje vam
Ajar kaže...

nota bene roditeljstva, najgora iskustva sam imao radeći u prosvjeti (srednje škole i veleučilišta) ali ne s klincima, začudo. oni jesu panjevi i zombiji ali primarno zbog toga jer su im takvi roditelji. tu je osnovni izvor problema (barem od 90-ih). dodatni su u zakonskom uvažavanju kretena-psihologa koji su izmislili pomodno nekažnjavanje djece no to je druga priča. dakle, roditelji: svi su uvjereni da imaju mesije (čista psihijatrija). ali baš svi, osim onih čija su djeca s posebnim potrebama pa ih upisuju u privatne škole "od sramote" da bih ih sakrili. meni je jedan par doveo pokazati drugo dijete koje je "normalno", dok sam prvome (epileptičar) bio razrednik. kako rekoh, lako s djecom. ovo je samo jedan primjer. no idioti od roditelja i tko se sve razmnožava u ovoj državi ... odustao sam od prosvjete (usprkos protestima klinaca) jer sam samo htio spriječiti masakr imbecila od njihovih roditelja (koji bih počinio ja, da se to nastavilo). tu su privatne škole zbilja posebna priča: "herbarij" i "vrtić" za mladunčad (prdon - mesija) svih dobi, jer se "roditelji ne stignu brinuti o njima" (cit. 2 vlasnika "obrazobnih institucija" u zg). dakle, škola ih ne smije odgajati, a debili od roditelji ne mogu/ne znaju. e, to će naslijediti svijet. taj mentalni sklop. već je započelo. uživajte. ja sam, falatibože, dovoljno star da ostanem mlad. poanta: poslije 90-ih teško je biti dijete, posebno ovakvih roditelja a na koncu teško svima nama s njima. 

Solidan post, šteta što si se diskreditirao s ovim "barem od 90-tih", "poslije 90-tih". Čemu to? Svijet nije započeo 90-tih. Djece, roditelja i učitelja je bilo i prije. Ili se ne sjećaš famozne Šuvarove "reforme školstva", propalog jugoslavenskog projekta koji je "odgojio" i oblikovao praktično sve ove bisere koji danas vladaju Hrvatskom i susjednim državama..? 

15 godina
offline
Re: Roditeljstvo jedna od najgorih stvari koje vam
Judg3 Dr3dd kaže...

Solidan post, šteta što si se diskreditirao s ovim "barem od 90-tih", "poslije 90-tih". Čemu to? Svijet nije započeo 90-tih. Djece, roditelja i učitelja je bilo i prije. Ili se ne sjećaš famozne Šuvarove "reforme školstva", propalog jugoslavenskog projekta koji je "odgojio" i oblikovao praktično sve ove bisere koji danas vladaju Hrvatskom i susjednim državama..? 

 ja sam prva "šuvarova" (de)generacija, a osjetnu degradaciju kulture, znanja, odgoja itd. znatno sam osjetio baš s dolaskom rata i (osobito) poslije. sad su svi šuvari, a djeca idu u mp3. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice