Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

poruka: 16
|
čitano: 5.795
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu ".
9 godina
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

Naslov me podsjetio na ovaj video, svojedobno sam pucao od smijeha gledajući ga, sad mi se čini da je opet nekako aktualan:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 11:13 (Thinker).
 
20 0 hvala 1
15 godina
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

In Soviet Russia Windows open you ;-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n
Gdje je informacija o “direkt u gulag” funkciji za one koji objave neprimjerene fotomontaze Putina i ostale vrhuske?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

-nema (informacije) ... jednako kao što nema rata, jer tako kaže vlast i sve suprtono tog je kažnjivo (ne navodeći nepostojeći gulag kao kaznu..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

sada će svaka ruska wanna-be posvuduša imati gdje slati slike duck-facea.... i svijet je opet lijep...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

Sad nek ih ovi tuže za dio imena ....GRAM 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

Ne možemo ići naprijed ako se stalno vraćamo nazad. Čovječanstvo krene prema globalizaciji, prepadne se, učahuri, traži model iz prošlosti kao Sovjetski Savez, religije, plemena...diži opet željeznu zavjesu, zatuci susjeda toljagom, zaboravi istraživanje svemira...

Kao kad su gradili Babilonski toranj pa im to srušeno, a graditelji preseljeni u plemena s kojima se nisu mogli sporazumjeti. Unutrašnji i vanjski kontrolni mehanizmi da se ostane unutar okvira, kao kad pastir ne dozvoljava da ovce preskoče ogradu, dok se mnogim ovcama ograda čak i sviđa jer ih štiti od nepoznatog.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

sve to stoji, a sad pobroji mrtve u Jemenu, Afganistanu, Iraku, Libiji...

 

Ukrajince svi volimo jer su bjeloguzi...

 

a licemjerje je korijen svih grijeha... 

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, novu

Imam par ruskinja koje pratim na instagramu 😬  I dalje objavljuju, iz Moskve su. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n
saberrider kaže...

Imam par ruskinja koje pratim na instagramu 😬  I dalje objavljuju, iz Moskve su. 

 daviš mačora na instać babuške..a?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
12 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

Da

3 godine
protjeran
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n
Stric_Jura kaže...

sve to stoji, a sad pobroji mrtve u Jemenu, Afganistanu, Iraku, Libiji...

 

Ukrajince svi volimo jer su bjeloguzi...

 

a licemjerje je korijen svih grijeha... 

hajmo mi njima slati nase bjeloguze, a neka oni nama salju njihove crnoguze.. i nema vise razloga za plakanjem

3 godine
protjeran
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

Ukrajinci nisu prešli pola Azije da bi došli na socijalu u Njemačku ili Švedsku, ali treba biti dovoljno inteligentan pa shvatit da ipak ima puno razlika između arapa i Ukrajinaca.

 

14 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

slažem se, samo - svi životi vrijede, ne ?

 

Uz to, te Arape su mogli njihovi etnički parnjaci u zaljevskim monarhijama primiti, ali nisu, dakle ni oni ih ne vole...

 

usput, sigurno ste čuli nekoga da veli: ma sam nek meni dođu dve-tri Ukrajinke, primim ih ja - s obaveznim cerekom....

 

jeste li ga bar prijekorno pogledali ako ne rekli: bijedniče, na tuđoj nesreći bi si povećao jebačku reputaciju ?!?!?

 

 

ako niste, onda prosim lepo, skinite si tu pravedničku aureolu i ne baljezgajte o Rusima...

 

evo vam vrhunca kretenizma:  Gagarin

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n
Stric_Jura kaže...

sve to stoji, a sad pobroji mrtve u Jemenu, Afganistanu, Iraku, Libiji...

 

Ukrajince svi volimo jer su bjeloguzi...

 

a licemjerje je korijen svih grijeha... 

 Prebroji mrtve u čečeniji, siriji, gruziji... bla bla.  Možemo s idiotskim whataboutismom do prekosutra. 

 

Ukrajince volimo jer su europljani. Nemam nikakvih problema s ratnim izbjeglicama ni otkuda, svima treba pomoći. Ali da se teže ili jako teško integriraju u društvo to je istina. I zato je tako kako jest. Da ne govorim o migrantima.

 

Uostalom ova se pro ruska propaganda koju ti sad ovdje ponavljaš pojavila s početkom rata u Ukrajini. Odjednom su svi putinofili zabrinuti za ljude s bliskog istoka, afrike, a do jučer nisu ni čuli za Jemen, ni gdje se nalazi.

 

 

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2022 16:38 (Entry Point).
14 godina
offline
Re: Rusi blokirali Instagram i pokreću Rossgram, n

nije ovo proruska propaganda, jer svi znamo da je Rusija kriva - ali nije jedina odgovorna...

 

i mira će biti tek kad i zadnji ruski vojnik ne bude na teritoriju Ukrajine...

 

a za Jemen i 200.000 mrtvih ja znam odavno, ali "pravednici" ne znaju...

 

ali reci da nisi čuo za "udomljavanje Ukrajinki" oko sebe - pitam - kako si reagirao ?

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice