Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z

poruka: 6
|
čitano: 4.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z".
6 godina
offline
Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z

Mogu im soli staviti na rep

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z

Namjerno ih žele izbaciti i Rusiju staviti u veću informacijsku izolaciju, radi lakše kontrole naroda.

 
6 0 hvala 0
2 godine
online
Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z

Nije nerealno da za dvije, tri godine Google to i plati, ili napravi neke ustupke ruskoj federejšn.

Politika je kurva.

 

Svijet je prljav, i ako se rat nastavi još godinu, dvije, polako će popuštati sankcije i Rusiji, jer ekonomski konglomerati koji upravljaju svojim vlastima u svakoj državi (tko misli da to nije istina, u zabludi je), neće pristati na tako dugoročno papanje manje torte.

Naučili su na veliku, i još veću tortu, zato će pristisnuti EU vlade, odn. debele birokratčiće da popuste sankcije, i;  pojeo vuk magare.

 

Djeca izginuše, majke će plakati, ali koga boli tuki za to.

Svijet ide dalje.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zb
Naravno da nije nerealno, ako će im se isplatiti. Čak je vrlo vjerojatno da hoće, ako se politika u rusiji ne promijeni.
No, ako se politika promijeni i nova vlast od diktature krene prema demokraciji, izglednije je da će kaznu poništiti da bi gugelj privukli nazad, jer će se onda njima to isplatiti
15 godina
offline
Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zbog z

eh, da je meni kazniti gugl s nekoliko desetaka tisuća (neam grandiozne apetite; samo za osnovne potrebe; na godišnjoj razini) ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija kaznila Google s 365 milijuna dolara zb
Ko ti kriv što nisi Krim zauzeo...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice