Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

poruka: 14
|
čitano: 4.842
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome".
6 godina
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

Teorijski ispit podrazumijeva što točno?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
love2ml86 kaže...

Teorijski ispit podrazumijeva što točno?

 aj se priberi. pa znaš (valjda) gdje živiš. ispit je pinka (tzv. "sažetak životopisa") službeniku koji izdaje licencije. 
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

Ajme, vec vidim onoga celavog kako u Dubrovniku drzi prosvjede... prosli put blokirali cijeli put za Dubrovnik i onda govori kako to nije prosvjed... sto se u svih 50 auta odjednom ugasio auto? Da je prolazila hitna i covjek umro, oni ne bi odgovarali nista jer i kada su blokirali taj put nitko im nije napisao kazne (barem koliko sam citao). Ides prije u grad prolazis tamo pokraj parkinga taxista ljudi ne mogu proci, stalno voze, a zale se kako nemogu prezivljavat i kako zbog toga neki taxisti idu van HR -.- Samo da im jos smanje ona mjesta i bit ce super. Znam nekoliko ljudi koji kada zavrse s poslom i imaju ici doma samo upale uber aplikaciju, i tko zna mozda ce nekoga i prevesti i barem isplatiti marendu sto su pojeli taj dan :)

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

"Vozači koji žele dobiti licencu morat će imati najmanje 21 godinu, te "dobar ugled", što znači da nisu prethodno pravomoćno kažnjavani i da nisu u posljednje dvije godine platili više od 25.000 kuna prekršajnih kazni."

 

25 hiljada kuna kazni??? To neka zajebancija?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 6:32 (Mirko935).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
Mirko935 kaže...

"Vozači koji žele dobiti licencu morat će imati najmanje 21 godinu, te "dobar ugled", što znači da nisu prethodno pravomoćno kažnjavani i da nisu u posljednje dvije godine platili više od 25.000 kuna prekršajnih kazni."

 

25 hiljada kuna kazni??? To neka zajebancija?

 Ja bi takvima oduzeo vozačku na dvije godine a ne dao im pravo da voze druge ljude, ovo je nonsense!!!

Some people are so poor... all they have is money!
13 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
Uber legalan? Pa kako? Nemoguce, pa ne placaju porez , ne prijavljuju dobit, svi voze na crno, vozaci ne placaju doprinose...

(... i sve ostale bedastoce koje su se mogle procitati na temama o uberu..)
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
mcf kaže...
Uber legalan? Pa kako? Nemoguce, pa ne placaju porez , ne prijavljuju dobit, svi voze na crno, vozaci ne placaju doprinose...

(... i sve ostale bedastoce koje su se mogle procitati na temama o uberu..)

 To je laž.

Some people are so poor... all they have is money!
13 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
" To je laž."

Moj post je bio sarkastican, ako na to mislis?

Stalno su sahisti i forumski tutleki vristali kako uber krsi porezne i "financijske" zakone (sto ocito nije tocno). Obicno zaposljavanje na ugovor o djelu i korporativna kapitalna dobit koja se sece preko granica (simplificirano).
13 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
Inace, ovih 25k kazne se ne mora odnositi samo na promet, valjda :)
6 godina
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

Zna li netko o kakvom je teorijskom ispitu rijec?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

Poznavanje kulturnih znamenitosti grada te raznih hotela,bolnica,kvartovi, mjesta za izlazak i njihove lokacije...ništa strašno ak si Purger 

 

Moraš naučiti samo ovu brošuru napamet...PDF link  

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 16:06 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom prome

Koje sr4nje majke ti isusove, za postat taxist moras znati znamenitosti grada, nabrajat kafice, restorane itd, pa jeli on vozac ili turisticki vodic?

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
WalterWolfy kaže...

Koje sr4nje majke ti isusove, za postat taxist moras znati znamenitosti grada, nabrajat kafice, restorane itd, pa jeli on vozac ili turisticki vodic?

 Eeee...svaki taxista mora biti upučen u sve što bi turista moglo interesirati i da, glumiti turističkog vodića te biti na ponos Bandiću i gradu Zagrebu 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 17:02 (andi.cro).
6 godina
offline
Re: Sabor potvrdio Zakon o prijevozu u cestovnom p
andi.cro kaže...

Poznavanje kulturnih znamenitosti grada te raznih hotela,bolnica,kvartovi, mjesta za izlazak i njihove lokacije...ništa strašno ak si Purger 

 

Moraš naučiti samo ovu brošuru napamet...PDF link  

Rijecanin sam ali hvala na PDF-u. Ali kakve to veze ima sa Uberom sa kojim unaprijed znas lokaciju.. Kuzim, sada su izjednacili, ali jbt, nikakvog smisla za usluge gdje unaprijed znas adresu gdje nekoga vozis..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice