Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance

poruka: 7
|
čitano: 2.621
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance".
8 godina
offline
Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance

Hmmm, nisam siguran da mi se ovo sviđa. Možda i he potencijalno korisno u nekim situacijama.

A cijena je puno prevelika. Ovako nešto bi moralo biti 10 puta jeftinije

Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 6:38 (Macumba).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne dist
Kada sam vidio IK Multimedia, bilo mi je cudno jer tu firmu znam iskljucivo kao proizvodjaca hardvera i softvera za glazbenike, ali eto izgleda da su i oni zasjeli na vlak izrade proizvoda za borbu protiv covida.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance

Nošenje ovakvog uređaja na ruci nema nikakvog smisla - u teoriji se možeš rukovati, a da dva uređaja ostanu 2 metra jedan od drugog.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne dist
MrBlc kaže...

Nošenje ovakvog uređaja na ruci nema nikakvog smisla

 ali ima prodaja naivcima/papcima, a to se računa. kao i za 99,99734% svega, funkcija je nebitna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne dist
MrBlc kaže...

Nošenje ovakvog uređaja na ruci nema nikakvog smisla - u teoriji se možeš rukovati, a da dva uređaja ostanu 2 metra jedan od drugog.

 

 

Ovako?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance

Bolesnije od covida-19

K
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Safe Spacer, gadget za praćenje socijalne distance

na ovakve proizvode samo uctivo kazes - odjebite!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice