Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

poruka: 15
|
čitano: 7.065
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku".
15 godina
offline
Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

Ovo je onda nesto kao novo numeriranje cijele serije. Umjesto 3-5-7 sad ce bit samo A8? Ako jest, pametna odluka po mom mišljenju,

Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
drag kaže...

Ovo je onda nesto kao novo numeriranje cijele serije. Umjesto 3-5-7 sad ce bit samo A8?

 Kako si ti samo uspio izvući taj zaključak da više nema A3, A5 serija?

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

Android 7, bravo Samsung.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
zalman1 kaže...
drag kaže...

Ovo je onda nesto kao novo numeriranje cijele serije. Umjesto 3-5-7 sad ce bit samo A8?

 Kako si ti samo uspio izvući taj zaključak da više nema A3, A5 serija?

 

Predstavili su (ili najavili) i A8+ koji se sa dimenzijama preklapa sa A7 serijom, a A8 je jednak A5 seriji pa se pretpostavka nameće sama po sebi.

Samo ni nije jasno zašto nisu išli na ime A9 kad su izašli na tržište iste godine kad će i S9.

16 godina
offline
Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

Sandro Vrbanus, daj mi molim te objasni kako uspijevas objaviti tekst o novom mobitelu i ne napises njegovu najbitniju znacajku - CPU/chipset!?

 

Chipset: Exynos 7885 Octa
CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
GPU: Mali-G71
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Zauzet nadimak kaže...

 

Predstavili su (ili najavili) i A8+ koji se sa dimenzijama preklapa sa A7 serijom, a A8 je jednak A5 seriji pa se pretpostavka nameće sama po sebi.

 :facepalm:

Šta si ti ovdje napisao to nitko ne zna...

Ajd pliz nemoj više donositi pretpostavke, A3 i A5 serije ostaju i dalje, ništa se ne ukida jer su im to top selling modeli.

 

Zauzet nadimak kaže...

Samo ni nije jasno zašto nisu išli na ime A9 kad su izašli na tržište iste godine kad će i S9.

 lol, opet lupaš bezveze, vidiš da ne razumiješ oznake modela.

Kakve sad veze S serija ima s A serijo? A serija se označava brojem/klasom modela i godinom modela, npr. A3 2017.

11 godina
offline
Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

Bili boy spusti loptu, priča se o imenovanju serije telefona, ne radi se o nečem bitnom da se toliko uzbuđuješ.

 

Serija midrange telefona ostaje i dalje, to niko ni ne spori. Ono što se mjenja je imenovanje modela u toj seriji. Moja pretpostavka je da ide ovako:

A3 2018 -> ?

A5 2018 -> A8

A7 2018 -> A8+

Očito su krenuli još većem uniformiranju imena modela, a S serije je spomenuta u kontektu da će vjerojatno u buduće da je prate sa brojčanim oznakama (marketinške fore).

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 8:06 (Zauzet nadimak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Jak je nesto na antutu za te novce u 2018.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Meni je to jedan od najljepsih uredjaja ali je cijena odbijajuca
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku

A8+ ima 6GB rama i bolju kameru nego S8/S8 plus.

Sad kad su najavili da ce obican S9 imati 4GB Rama, meni vise ne pada na pamet dati silne pare za S9, nema smisla.Kao da se Samsung zajebava s nama.

Oneplus, Xiaomi, Huawei imaju po 6GB/8GB RAMa, a oni ce na top model staviti 4GB RAMa.

Jedino ce S9+ imati 6GB.

Samsung isto radi kao i Apple sa svojim uredajima samo kako bi ljudi kupili sto skuplji uredaj.

A8+ nema edge zaslon kojemu kaljena stakla uopce ne leze, znaci jos jedan plus.

A klasa se sa ova dva modela totalno priblizava S seriji, jos kad u oglasnicima padnu cijene ovo ce biti odlicna kupnja.

Neznam, ali ja bi rado mjenjao S8 za ovaj A8+

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
I a8 i a8+ imaju manje na antutu nego moj honor 8 star godinu i pol. Fakat dobra kupnja. Fakat delaju bedake od vas.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Sa s8 ici na a8 je ko ici s konja na magarca. Lol.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
6GB RAMa i 16mpx kamera sa otvorom blende 1.7 meni su dovoljan razlog za prelazak.
Brzina procesora je ionako neprimjetna u svakodnevnom radu.
Ne kazem da cu sada rjesiti se S8ice pa kupiti A seriju, ali na S9 se ne isplati bacat novce jer ovi iz Samaunga prave budale od nas!
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Čisto sumnjam da će ta kamera na a8 biti bolja nego na s8. Dapače, morat će biti bar 2 koplja iza s8. Na papiru je jedno, praksa je drugo. Nema niti ois ili se varam? Kako god, uvijek je bolji prošlogodišnji flagship, nego ovogodišnji mid-range! Nee vjerujem da će biti drugačije i sada.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8(2018) stigao u Hrvatsku
Taj otvor blende ti nužno treba za noćne snimke ako baš puno slikaš po noći. Da se brzina procesora ne vidi u svakodnevnom radu svi bi kupovali celerone. Jer celeron i i7 to je isto. Pa sama instalacija appova će ići sporije što će ti već prvo ići na živce. Ali tvoja lova kupi što hoćes
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice