Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea pro

poruka: 6
|
čitano: 2.679
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea pro".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea pro

nek se oni bore protiv kineza ne štancanjem novih mobitela,nego spuštanjem i ovako prenapucane te previsoke cijene vlastitih uređaja.Dati za flagship mobitel više od 6500kn malo nadilazi svaku normalu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
7 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea
Igor150 kaže...

nek se oni bore protiv kineza ne štancanjem novih mobitela,nego spuštanjem i ovako prenapucane te previsoke cijene vlastitih uređaja.Dati za flagship mobitel više od 6500kn malo nadilazi svaku normalu.

 Nemoj to ni očekivati. Očekivao sam da će Sony tako reagirati zbog slabe prodaje svojih boljih modela mobitela, pa se nije dogodilo baš ništa. Evo, već reklamiraju i novi Z3 za 850 EUR-a, a to ti je blizu ovih 6500 kuna. Zato će svi štancati modele od onih za parsto kuna do 10000 kuna ili jednog dana i više, pa će se u tu mrežu ponude uhvatiti svi, i oni koji nemaju novca i oni koji ne znaju koliko ga uopće imaju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea

meni je osobno boleština dati za mobitel više od tih 6 i 500kn...ajd 10% cijene manje više odstupanja.Ali sve više od toga mi je nekako bolest neovisno šta bilo upakovano unutri.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
8 godina
online
Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea pro

zato ubodeš nešto tipa oneplus 6,xiaomi mi8 ili mix 2s ili slično za 3000-3500kn i to je nešto što će većini ljudi biti i više nego dovoljno za sljedeće dvije godine. a tko se samo želi pohvaliti da ima najnoviji s9+,note 8, iphone x neka samo kupuje,dabog da bili 2000€ uskoro. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea
Imali ste vi i dosad modela, nije ih falilo...
Samo što nemožete primirisati Kinezima.

Btw meni je suludo dati sve više od 400-500€ pa da je neznam kakav uređaj, kada sve moje potrebe zadovoljava i "kinez"od 150€... Ali eto, mogu razumjeti do te neke granice. Sve preko mi je čista obijest.
Uređaj koji služi max 2 godine i koji ti svakog trena može ispasti i nepovratno se pokvariti, toliko cijeniti je za mene too much.
Ali dobro, svakome na izbor.
Neznanje je bliže istini nego predrasuda
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i LG: Predstavljanjem više smartphonea pro

Raspad sistema u ove dvije firme kada su mobiteli u pitanju, u high end segmentu prodaja Applea rastura konkurenciju, u nižem rangu Apple ne dira Kineze tužbama tako da ovi mogu pojest Samsung, LG i ekipu u segmentu u kojem oni ne sudjeluju. Loša poslovna politika je kriva za ovo. Samsungu se njegova arogantna software podrška obija o glavu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice