Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pametnih

poruka: 7
|
čitano: 4.823
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pametnih ".
15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pametnih

Sviđa mi se pametni sat,nemaš kaj sve super,osim...

Trajanje baterije 8 sati? Pa da je i jedan dan,to nije prihvatljivo.

Imat na brigi sat,da ga punim svaki dan,to ne dolazi u obzir.

Mogli bi malo pogledat Garmin pametne satove,trajanje baterije 20 do 30 dana.

Dok se ne riješi duže trajanje baterije na Samsung satu,ne želim ga uvrstit ni na zadnje mjesto satova koje bi ikad kupil.

Garmin je definitivno kralj u tom segmentu.

 
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pamet
danko99 kaže...

Sviđa mi se pametni sat,nemaš kaj sve super,osim...

Trajanje baterije 8 sati? Pa da je i jedan dan,to nije prihvatljivo.

Imat na brigi sat,da ga punim svaki dan,to ne dolazi u obzir.

Mogli bi malo pogledat Garmin pametne satove,trajanje baterije 20 do 30 dana.

Dok se ne riješi duže trajanje baterije na Samsung satu,ne želim ga uvrstit ni na zadnje mjesto satova koje bi ikad kupil.

Garmin je definitivno kralj u tom segmentu.

 ''Samsung kaže da korisnici s brzim punjenjem od osam minuta mogu očekivati do osam sati autonomije, no to će, naravno, ovisiti o načinu korištenja pametnih satova.''

 

Baterija traje 8h nakon punjenja koje traje 8min. 

 

Ja imam Galaxy Watch 2. Godinu dana. 3 dana mi traje bze problema. Kada ga koristima za trcanje to se smanji na dan i pol dva. No to je kod svakog sata tako. Ako ga koristis, ispraznio se bude. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
online
Re: Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pamet
@danko, ne miješaj garmin i wear os sat jer nisu usporedivi. Garmin je čisti sat za vježbu s dodatkom ponekih smart funkcija.
S duge strane, galaxy watch sa wear os-om je čisti smart watch sa hrpetinom drugih funkcija u simbiozi s telefonom. Hoćeš zvanje i javljanje, poruke, mailovi, gpay, daljinac za aktivaciju kamere, tlakomjer praćenje raznih vježbi (prati ipak mrvu lošije od garmina)...
Mazohisti mogu pokrenuti yt, fejs, bug forum... (da, ima browser).

Ne znam, meni to izgleda kao hrpa dost ok funkcija, a kak slučajno imam gw4 44, znam da bateriju punim nakon 2 dana korištenja, kaj mi je ok. Garmin ima svoju namjenu ali se ne može u "smart" funkcijama mjeriti s gw ili jabučarima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 1:07 (dax-lax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pamet
@danko99

Pa daj barem procitaj sto pise... 8min punjenja daje 8h autonomije. Inace, mislim da obicna verzija daje 40 ili 60h sto je po meni i dalje premalo. Sto ne mogu to nategnuti jos malo vise?

Glupo mi puniti sat svaka dva dana, dovoljno je sto mob moram svaki dan, dva.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pametnih

Glavnu značajku od Watch 4 Classic maknu 

Rotirajuči bezzel, nekome bzvz meni deal breaker.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pamet
Zašto točno je deal breaker? Ima nešto specifično gdje ga koristiš ili čisto navika?

Je imam obični GW4, sa virtualnim bezelom, ali nisam baš skužio prednost kad i sa samim swipeanjem po ekranu dođem na isto. Možda jer rijetko prčkam po ekranu pa ne vidim u čemu je fora.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Watch 5 seriju pamet
Hexfire kaže...
Zašto točno je deal breaker? Ima nešto specifično gdje ga koristiš ili čisto navika?

Je imam obični GW4, sa virtualnim bezelom, ali nisam baš skužio prednost kad i sa samim swipeanjem po ekranu dođem na isto. Možda jer rijetko prčkam po ekranu pa ne vidim u čemu je fora.

Jednostavnije mi je prolaziti kroz dio funkcija na taj način a i samo zakretanje mi je nadomjestilo neke druge navike.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice