Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon

poruka: 8
|
čitano: 1.603
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zaslon ".
10 godina

kaj god. daj da to ja zviznem pravim čekićem, a ne ovom gumenom igračkom, pa da vidiš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
9 godina
Re: Samsung predstavio "neuništivi" savitljivi zas
Ne znaju oni moju ženu... Nakovanj sredi lijevom rukom u snu!

14 0 hvala 2
7 godina

Stvarno?! Još jedan članak koji je prepisan s 24sata. Daj se malo potrudi i napravi članak kakav bi trebao biti i kavi su bili prije 10 godina na informatičkoj stranici bug. 

12 0 hvala 4
10 godina

Najviše sam oduševljen izborom glazbe za video. Korea, a je to!

3 0 hvala 0

Hahaha a u pich mat kakav je ovo video? Od korporacije koja zaposljava 270,000 ljudi i ima godisnji promet od 250 milijardi dolara ocekivao bih da ipak ne koriste wordart i shareware alatic za montazu videa. I kakva je to reklama, crni komad plastike mlatiti gumenim cekicem. What the fucking??  Samsunga jednostavno boli neka stvar sto ce ljudi misliti.

3 0 hvala 0
5 godina

Neka ga daju mojoj ženi na testiranje pa ćemo vidit koliko je "neuništiv"

SHOW MUST GO ON
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Trebali su lupati čekićem dok je prikazana slika na ekranu, pa da vidimo promjene u prikazu slike.

Ovako to ispada isto kao da su lupali po onoj plastičnoj crno bijeloj foliji rendgenkog snimka pluća.

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 2:45 (Kurosawa).

4 0 hvala 0
6 godina

Sto im vrijedi napraviti "neunistivi" OLED panel kada preko njega opet mora ici zastitno staklo koje ce se sasuti prilokom prvog pada.

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice