Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

poruka: 12
|
čitano: 5.614
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž".
15 godina
offline
Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

Dosta kompletan telefon...jedino me smeta sto stave ovako malen fingerprint senzor, a iza ima povrsine koliko oces (izuzev bezicnog punjenja)

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku

Osim s-pena nema razloga zašto kesnit sigurno 1.200 euriča za ovo (1.000 dolara bez poreza u USA). Jedno su ludi jabučkari koje ne zanima cjena kad kupuju jabuke, drugo su androidarčki koji ipak imaju dosta izbora po poprličino nižim cijenama...

 

Ostaje samo čekat 2 mjesec 2019 pa da vidimo oče li S10 bit neka revolucija ili opet samo malo bolji procesor, malo više memorije, malo bolja kamera, malo.......... za 20% više para.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
Nema čekanja !!!
6 godina
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
Glavas_ZG kaže...
Nema čekanja !!!

 točno tako, guram ja svoju S7 i dalje..... pa dok ne pukne 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

Vjerujem da ce uskoro redakcija bug.hr-a dobiti "besplatan" primjerak na testianje te ce nahvaliti Samsung i dizati ga u nebesa... 

bila je ekstaza, moja bivsa staza...
 
1 10 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

SVe je to divno krasno no koliko je samsung galaxy note 9 dobar ili ga ljudi kupuju samo zato sta je odraz bogastva jer ako mobitel nastave ovako dizati memorijo sto ja mislim da je malo bespotrebno jer tko ce zaista bit na mobitelu puna 24 sata i tko ce zaista popuniti svu veliku memoriju ne zamjeram nista samsung ali me zanima da li ljudi kupuju mobitel za stvarno koristenje ili pak kao odraz bogastva, ili smo mi one ovcice koje ce kupovati sranja koja nam ne trebaju?

 
2 9 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

SVe je to divno krasno no koliko je samsung galaxy note 9 dobar ili ga ljudi kupuju samo zato sta je odraz bogastva jer ako mobitel nastave ovako dizati memorijo sto ja mislim da je malo bespotrebno jer tko ce zaista bit na mobitelu puna 24 sata i tko ce zaista popuniti svu veliku memoriju ne zamjeram nista samsung ali me zanima da li ljudi kupuju mobitel za stvarno koristenje ili pak kao odraz bogastva, ili smo mi one ovcice koje ce kupovati sranja koja nam ne trebaju?

 
2 10 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
Dead kaže...

Izgleda fantastično i nudi, po navodima, sve što trenutna tehnologija može ponuditi. Jedini problem, kao i kod svih drugih, je baterija koja iako većeg kapaciteta nudi tek 24-satno korištenje.

 I? U čem je problem doć doma navečer i stavit punit mobitel. Uz sve fast charge opcije i dalje se cmuže. Ja svojeg P20 Pro cijedim po cijeli dan, sinkro, gps, BT radi SmartWatcha i opet imam 2 dana korištenja uz 5+h SoTa. Ako je baš kritično, punjač u mobitel i kroz 20min imas 50-60% baterije. 

 

Ne znam kaj bi trebalo više.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
Ma di će to 24 sata...pogotovo na ovakvim temperaturama ljeti.Jedino na zimu....i meni gura u 12om mjesecu baterija od 3650mah po 2 dana.Ne na ovih 30+
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
Dobar je telefon al ostavlja ravnodusnost. Nema 200 komenatara kao nakom predstavljanja ijfona 🙈
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku
normalno da nema 200 komentara kad nisu svi ogorčeni što je ponovno nešto potrebno na telefonu uklonjeno te zamijenjeno animoji govnom
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
6 godina
offline
Samsung "raspakirao" Galaxy Note9, u Hrvatsku stiž

problem je što je razvoj na području baterija minimalan i niti u doglednoj budučnosti mislim da neće bit nikakve revolucije na tom području.

A i stišalo se sve zbog toga što u zadnjih 2-3 generacije telefona više nema razlika, osim softverskih izdrkavanja razlike su minimalne iz generacije u generaciju i nema više ni potrebe mjenjat telefon na dvije godine. Iskreno imao sam od zamzunga 2, 4, 6 (koju sam prodao nakon pola godine i uzeo 7 - iritiralo me što nemogu ugurat SD karticu), S7 i prvi put nemam ama baš nikakvu želju kupit evo sada S9. Telefoni po mojoj subjektivnoj i amaterskoj usporedbi, kad sam ih dao jednog pored drugog, rade skoro pa poptuno isto brzo, ekran je skoro iste kvalitete, jedino je čitač prstiju kod 7 sprijeda a kod 9 ozada što je meni super nepraktično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice