Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađujuće č

poruka: 4
|
čitano: 3.195
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađujuće č".
Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađujuće č

Ma joj, on i njegov infantilni sadržaj - uvijek sve identično, škrabanje po ekranu i savijanje. Ajde OK ne zarađuje ništa na videima (sadržaj mu je bez reklama, ima 0 USD profita) ali to ga ne čini manje infantilnim.

 

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađujuće č

ja uz tablet uvijek odmah naručim i dijamantni nož za staklo i valjke za savijanje lima jer sam skužio da je to uobičajeni način korištenja uređaja za koji neinformirani misle da služi za prikazivanje digitalnog sadržaja.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađuju
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma joj, on i njegov infantilni sadržaj - uvijek sve identično, škrabanje po ekranu i savijanje. Ajde OK ne zarađuje ništa na videima (sadržaj mu je bez reklama, ima 0 USD profita) ali to ga ne čini manje infantilnim.

 

 

 Zena mu je invalid, treba imati ljudskog susjecanja. Tip je miljunas sumnjam da ne zaradjuju nista.

16 godina
offline
Re: Samsungov najveći tablet pokazao se iznenađuju
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma joj, on i njegov infantilni sadržaj - uvijek sve identično, škrabanje po ekranu i savijanje. Ajde OK ne zarađuje ništa na videima (sadržaj mu je bez reklama, ima 0 USD profita) ali to ga ne čini manje infantilnim.

 

 

 Da, hajd, još možda ima smisla kod nekog mobitela kojeg još može netko strpati u stražnji džep hlača i sjesti (iako smo odavno svi već navikli gdje ćemo s mobitelima) no silovanje velikog tableta...
Što još, hoće li savijati monitore i grebati po njima skalpelima? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice