Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

poruka: 11
|
čitano: 7.280
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete ".
10 godina
offline
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

ajme mladjo pa ne mozes stavljati bas takvo smece od videa u clanak :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

Ovakve "clanke" nema ni index. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

Mogućnost stradavanja  Zemljanke /Zemljanina od svemirskih krhotina iznosi rijetkih  1 prema 100 milijardi. Puno je izglednija smrt od  otpalog kokosovog oraha.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

nastavak na 'kokos' opasnost..

- iduća tema, alufolija za zaštitu od kokosa? krema, flaster, oprema za preživljavanje u slučaju napada hordi kokosa, upute, skloništa.. filmske franšize, knjiga tarzan protiv kokosa, harrypotter i čarobni kokos.. apps za praćenje kokosa i indexom opasnosti (kao uv-zračenje-sunčanje), alarm i scrsaver s temom kokosa.. itd..

onak, dosta nam je vampira, zombija, elijenaca, et-a, dinosaura, bijelih psina, .. nešto novo, kokos!

.. no za sad su to krhotine igračaka odbačenih po svemiru-atmosferi, pa kao loto-šansa postoje.. sve što postoji može recimo pasti na glavu ako je tamo-gore.. teoretski će nam jednog dana i sunce pasti na glavu (ili doći glave) tj postoje šanse i šanse.. posotji i statistika, postoje i potrebe za raznim studijama kao i za popunjavanje medijskog prostora. Kad sve to postoji, naravno da nešto od tog kad-tad mora doći do nas, u bilo kojem obliku, kao kokos na glavu ili statistička svemirska šansa u kojoj je teoretski moguće sve, osim šrodingerove mačke koja preživi jer ima 9 života pa je u većini primjera živa čak i kad je kutija prazna.

-problem ovakvih studija.. recimo razlika decimalna točka-zarez, pomješa se lako.. pa nešto od 100.000.000... izgubi ili dobije nekoliko nula, kao postotak-šansa, previd ili podsvjesni utjecaj koji 'gura' negativno na drugu stranu, na jakartu dok štiti newyork.. :)

 

- da, ni index-nakvadrat ne piše takve bedastoće.. no eto, vijest je tu, svrha je ispunjena, klik...

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rak
suzana graf kaže...

Mogućnost stradavanja  Zemljanke /Zemljanina od svemirskih krhotina iznosi rijetkih  1 prema 100 milijardi. Puno je izglednija smrt od  otpalog kokosovog oraha.

 da ?

znači, postoji mogućnost da krhotina opali baš mene u glavu, i zajebem statistiku.

 

za mene je mogućnost smrti od otpalog kokosovoga oraha, nula posto.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
16 godina
online
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

To ti misliš, veća je vjerojatnost da netko kroz prozor baci kokosov orah nego drugi stupanj titan rakete 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

Piše da je šansa da pogodi negdje netkog 10%, što bi značilo da tih 10% trebamo podijeliti sa skoro 8 milijardi da bi dobili šansu za pojedinca, a to je zbilja zanemarivo.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rak

Pomnožiti s 10

2 godine
online
Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rakete

dakle, 800.000 ljudi je izloženo krhotini ? 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rak
4ndY kaže...

Piše da je šansa da pogodi negdje netkog 10%, što bi značilo da tih 10% trebamo podijeliti sa skoro 8 milijardi da bi dobili šansu za pojedinca, a to je zbilja zanemarivo.

 mislim da veće skupine s voditeljem ostvaruju popust (količinski rabat?), jer samo 10 % je zbilja premalo. i fifti-fifti je slabo (pogotovo za one poput mene, koji iz pune vreće mufova izvuku pimpek) a ne ovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
online
Re: Šanse da će nekog od nas pogoditi krhotine rak
Danas me pitao cigo koji skuplja staro željezo, a u slobodno vrijeme čita bug forum, kolike su šanse da to padne kod njega u dvorište. Tako da, molim da se ostavite zajebancije i ozbiljno se bacite na računanje, da pomognemo čovjeku
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice