Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

poruka: 7
|
čitano: 4.939
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako".
15 godina
offline
Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

To se pricalo i za tablete pa svi koji radimo s tim znamo kako to izgleda u praksi. Hrpa elektronickog smeca, ali bolje nego nista.

 

A sad VR u obrazovanju? Obicna racunala idu na kapaljku, hoce opet EU imat neki VR-skole projekt za sve? Bolje je bilo utuc novce u povecanje broja ucionica u skolama i omoguciti jednosmjensku nastavu u citavoj drzavi, od toga bi imali koristi i nastavnici i ucenici i roditelji i citavo drustvo.

 

Samo mi nije jasno cemu huawei promo clanak u RH, koja je ciljana publika?

Linux, Arch Linux.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

bit će tu i povraćanja po učionici ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da,
Ajar kaže...

bit će tu i povraćanja po učionici ... 

 evo, ja sam malo vec u sebi povratio i to u RL - kad sam naletio na navlakusu.

pomislio sam neki ozbiljni clanak, bas se obradovah, kad ono...

6 godina
protjeran
offline
Re: Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da,
Ante kaže...

To se pricalo i za tablete pa svi koji radimo s tim znamo kako to izgleda u praksi. Hrpa elektronickog smeca, ali bolje nego nista.

 

A sad VR u obrazovanju? Obicna racunala idu na kapaljku, hoce opet EU imat neki VR-skole projekt za sve? Bolje je bilo utuc novce u povecanje broja ucionica u skolama i omoguciti jednosmjensku nastavu u citavoj drzavi, od toga bi imali koristi i nastavnici i ucenici i roditelji i citavo drustvo.

 

Samo mi nije jasno cemu huawei promo clanak u RH, koja je ciljana publika?

svaki grad bi imao jedan VR uređaj pa bi svaki učenik jednom u školovanju stavio VR na glavu i to bi bilo VR obrazovanje 

 

6 godina
offline
Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

VR sat iz povijesti...draga djeco odlazimo virtualno u 9 stoljeće,da vidimo kako je nastao stari hrvatski pozdrav

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

Opet im je promaklo komentiranje promo članaka? Sad će doći portir i ugasiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savladavanje lekcija iz zemljopisa uz VR? Da, tako

nisam proćitao članak, al me podsjetio na jedan youtube video gdje je komentirao neki profesor koji je negdje u svojoj karijeri odlućio nači rješenje vizualizacije problema u kvantnoj fizici... ostalo mi je u sjećanju da su još u to doba radili u 6 dimenzija...
Uglavnom rješenje je naravno našao u vr sućelju.... I još se sjećam komentara kako su inžinjeri neke jake marke auta imali problem koji nisu mogli riješiti, a sa kojim su se bavili preko 2g....
Koristeči njegovo rješenje, navodi da su to uspjeli riješiti unutar 2 tj... ili 15 min.... Bilo je još jedan primjer pa se ne sječam vremenskih okvira....
Ako je nekom poznato o kome se radi, bio bi zahvalan za bilo kakvu informaciju...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 17:53 (Angus_Young).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice