Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manje pr

poruka: 4
|
čitano: 1.618
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manje pr".
10 godina
suspendiran
offline
Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manje pr

Prema izostanku bilo kakvih komentara vidim koliko je igra popularna 

 

Imam ju besplatno na XBOX Game Pass, neda mi se instalirati ju. Da li je dobra za casual igraca koji igra cisto onako da mu vrijeme prodje?

 

 

P.S.

Mozda nije jako vezano, ali igrao sam Diablo 3 i nakon 15ak sati i prodjenih dosta dijelova izbrisao igru, dosadila mi je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manj

Meni je bilo odlično kad je bio beta test i igrao sam s dva frenda. Trči dolje, popravljaj brod, jedan upravlja, drugi puca iz topova na neprijatelja, pa onda ovaj iz potpalublja trči gore, nosi topovsku tanad i tako. Bilo je stvarno napeto i zabavno kad smo se borili. Ali nažalost koliko smo skužili nama je to super zabavno, ali nije baš bilo nešto posbeno sadržaja kad su izašli reviewovi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manje pr

Da li može netko od bugovaca iskoristiti svoj novinarski autoritet i upitati nekoga iz Microsofta zašto mi ne možemo kupiti Sea Of Thieves na Microsoft Storeu u Hrvatskoj na PC-u? 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sea of Thieves će novom zakrpom zauzimati manj
Command Prompt kaže...

Da li može netko od bugovaca iskoristiti svoj novinarski autoritet i upitati nekoga iz Microsofta zašto mi ne možemo kupiti Sea Of Thieves na Microsoft Storeu u Hrvatskoj na PC-u? 

Može se kupiti uz promjenu regije. Imam ju od prvog dana kad je izašla i igrao sam s ekipom svega par desetaka sati.

 

Nije nam se pretjerano dopala (barem meni), ali nakon ovih updateaova i DLC-a koji dolazi, možda bi mogli opet zaigrati.

 

Vidim da joj je popularnost malo porasla nakon što je summit na twitchu učestalo streamao.
Sad nije baš zaboravljena i zapala u očaj kao recimo Scum 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice