Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru naved

poruka: 8
|
čitano: 3.828
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru naved".
5 godina
offline
Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru naved

Vele da su najkrivotvorenije prehrambene namirnice med, maslinovo ulje i mlijeko. Osim za ovo trece (za sto zbog Plodova Zemlje nedjeljom znamo da je nase, za cca 2.5kn po litri), mislim da nitko normalan u ducanu ne misli da je med ili maslinovo ulje tamo pravo. 

 

Ko god trazi jednog od tog dvoje, kupuje iskljucivo domace preko poznanstva. Kod ulja je udio ipak malo vise od 7%, kod meda da ne pricamo, ali vec recimo za med ima puno manje rezultata pretrazivanja

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 9:55 (encoding).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
U pravu si, samo meni nije jasno ak smo eu, zasto na etiketi moze pisat maslinovo ulje, ak je mjesavina...nije problem, al da pise sta je ili pamucna majca od 100% pamuka rastezljiva ko gumica...uz sve eu propise koje se petljaju u sve, na kraju uredno svaka korporacija moze lazno oznacavat proizvode...jer se po zakonu pamukom smatra nesto sto je 95% pamuk, pa ak je majca 100% od toga mozes napisat 100% pamuk 😂
8 godina
offline
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
Prirodni vocni sok s udjelom vocnog soka 2%.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
zlosobno kaže...
U pravu si, samo meni nije jasno ak smo eu, zasto na etiketi moze pisat maslinovo ulje, ak je mjesavina...nije problem, al da pise sta je ili pamucna majca od 100% pamuka rastezljiva ko gumica...uz sve eu propise koje se petljaju u sve, na kraju uredno svaka korporacija moze lazno oznacavat proizvode...jer se po zakonu pamukom smatra nesto sto je 95% pamuk, pa ak je majca 100% od toga mozes napisat 100% pamuk 😂

 Sva trojica se napisali dobre komentare.


Da nema Plodova zemlje nedjeljom, za štošta se ne bi znalo.

 

"al da pise sta je ili pamucna majca od 100% pamuka rastezljiva ko gumica" - je, imam ja jednu takvu. Kupio 3 majice s V izrezom u poznatoj trgovini. Nisu bile spakirate u vinilu, nego su visile na vješalicama. Popipao sam prvu, pogledao veličinu na sve 3 majice i kupio ih. Došao doma, stavio u veš mašinu i nakon toga ih počeo nositi. Navučem jednu od njih, a ono - gumica. Rastežem ja nju, onda pripijena uz tijelo i to onako neugodno. Fuj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 15:51 (zelenapaprika).
11 godina
online
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
Da nemaš pivsku trbušinu onda bi bio zadovoljan s majicom, ovak kao fol fuj :p
4 godine
offline
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
picajzla0707 kaže...
Da nemaš pivsku trbušinu onda bi bio zadovoljan s majicom, ovak kao fol fuj :p

 Bez obzira na to, ružno mi je vidjeti da netko nosi takve majice, košulje, a pogotovo hlače. Slim fit. Ne kužim kako to netko može nositi. 

5 godina
offline
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
zlosobno kaže...
U pravu si, samo meni nije jasno ak smo eu, zasto na etiketi moze pisat maslinovo ulje, ak je mjesavina...nije problem, al da pise sta je ili pamucna majca od 100% pamuka rastezljiva ko gumica...uz sve eu propise koje se petljaju u sve, na kraju uredno svaka korporacija moze lazno oznacavat proizvode...jer se po zakonu pamukom smatra nesto sto je 95% pamuk, pa ak je majca 100% od toga mozes napisat 100% pamuk 😂

Dobro pitanje, imam protupitanje: kad vec inspektorat nadje na polici OPG-ove/d.o.o-ove/obrte koji plasiraju lazna ulja, splacine i mjesavine, zasto ne objavi o kojim se brendovima radi? 

 

Huh ali to bi im naskodilo brendu. Jer ok je da plasiraju muda pod bubrege, dok god u pozadini plate kaznu i obecaju da nece vise

11 godina
online
Re: Sedam posto potrošača iz Hrvatske na prevaru n
Ma zajebavam se, meni je to isto meh bez obzira na građu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice