Seks i grad - smrt i tech dionice

poruka: 11
|
čitano: 6.466
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Seks i grad - smrt i tech dionice".
10 godina
neaktivan
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

Kaj stvarno bug?! Sex i grad??? 

 

Jedva cekam kad pokrijete vijest o kako se novi ajfon moze spojiti s rimac neverom viđeno u novoj sezoni Krv nije voda

Nesto
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

bome crypto se u usporedbi sa ovime cini kao posao za odrasle

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Seks i grad - smrt i tech dionice
zhUPer_C18 kaže...

Kaj stvarno bug?! Sex i grad??? 

 

Jedva cekam kad pokrijete vijest o kako se novi ajfon moze spojiti s rimac neverom viđeno u novoj sezoni Krv nije voda

Moram priznat da je članak, za tech magazin, pomalo čudan. Ali još čudnije je da si ti, pa i ja, pročitao članak. A najčudnije je da si i ti i ja odlučili komentirati ga.

 

Svijet stvarno ide u kurac. Sad, lako mi je za svijet, ali zašto ga ja slijedim?

42
16 godina
offline
Re: Seks i grad - smrt i tech dionice
zhUPer_C18 kaže...

Kaj stvarno bug?! Sex i grad??? 

 

Jedva cekam kad pokrijete vijest o kako se novi ajfon moze spojiti s rimac neverom viđeno u novoj sezoni Krv nije voda

 Ja opet smatram da clanak uopce nije los jer pokazuje koliko danas marketing moze uticati na poslovanje neke firme. 


Ovi su sigurno kontali da ce sa ovim mozda malo pomoci sami sebi jer ce se njihov proizvod pojaviti u seriji i pomoci im vratiti vrijednost firme koja je bila prenapuhana ulijed pandemijskih okolnosti i koja je krenula nizbrdo kako se situacija malo pocela normaliztovati i predstavlja odlican pokazatelj kako su danas CEO-vi i ostali sefovi spremni na sve samo kako bi drzali vrijednosti tih dionica na nekoj napuhanoj vrijednosti jer to je kao pokazatelj dobrog poslovanja i da ih zabole ona stvar za ljudima i uposlenicima. 

 

Sto se tioce Sexa i grada kao serije niti sam je kad gledao niti cu pa ne mogu reci ni da je dobra niti losa ali mislim da dijelimo isto misljenje sto se tice toga. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Seks i grad - smrt i tech dionice
Najcudnija je reakcija ljudi i trzista...
Nesto
16 godina
neaktivan
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

Baš jučer pogledao tu prvu epizodu. Inače bih nekome spominjao familiju zbog spojlera. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

Davali po 2000 dolara za put u nigdje i da se sad čudim što ih je jedna scena odvratila od verglanja u mjestu. Neka nabave sebi cipele za tapkanje u mjestu, samo 1000 dolara, ako nazovu danas, dobiju 2 cipele za tu cijenu, lijevu i desnu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

Za jedan IT časopis ova vijest se mogla ipak odraditi ozbiljnije i bazirati na pravom uzroku pada cijene dionice, a ne kao u slučaju Ronalda i CocaCole napraviti "senzaciju" i napumpati "efekt" jer je eto to puno zanimljivije za pročitati. Samo što bi se ovo zadnje trebalo ipak odnositi na žutilo i površni svakodnevni "tisak".

 

Peloton je tvrtka (dionica) koja je jako vezana uz pandemijsku situaciju jer omogućuje korisnicima vježbanje kod kuće. Upravo zato je dionica procvjetala kad je krenuo "lock-down", s tim da se očekivalo da će veliki broj korisnika i dalje nastaviti koristiti njihove usuge bazirane na mjesečnoj pretplati.

Međutim kao što to često bude kod Growth dionica, očekivanja su postavljena previsoko da bi se u startu postigla što veća cijena dionice (IPO). Rezultati za zadnji kvartal su promašili i EPS i revenue i tu je krenuo njihov pad. Uz to je CEO srezao očekivanja za sljedeći kvartal. Pa je Credit Suisse promijenio rating u neutral iz prijašnjeg outperform. Ovo sa serijom je zgodna priča i anegdota, ali tako nešto će možda utjecati na mali broj retail kupaca, ali zar netko stvarno misli da će ekipa poput Buffeta i Mungera prodavati dionice jer je netko snimio "duhovitu" scenu u seriji.

 

Peloton je trenutno -75% od početka godine i sada već djeluje kao solidna prilika za dugoročnu investiciju.

 

Ako nekoga zanima malo više:

https://www.fool.com/investing/2021/12/11/down-75-this-year-is-peloton-stock-a-buy/

https://www.fool.com/investing/2021/12/03/why-peloton-stock-fell-off-the-bicycle-today/

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

Peloton je u žešćoj panici oko ovoga. Prvo su dali izjavu kako je Mr.Big vodio nezdrav život, pa ga je to dotuklo, a ne njihov proizvod. 
A onda su napravili reklamu u kojoj je 'oživio'

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Seks i grad - smrt i tech dionice
Visak kaže...

Peloton je u žešćoj panici oko ovoga. Prvo su dali izjavu kako je Mr.Big vodio nezdrav život, pa ga je to dotuklo, a ne njihov proizvod. 
A onda su napravili reklamu u kojoj je 'oživio'

Zamisli koliko ti tržište mora biti priglupo kada moraju uopće davati objašnjenje. 

Moj dojam je da oni ipak sad koriste cijelu situaciju za dodatno reklamiranje (ukoliko nije već u startu sve to tako isplanirano), Amerikanci su tu maheri, preokrenuti će oni to u svoju korist kao i uvijek. Ne kaže se bez veze da je i loša reklama dobra reklama. 

15 godina
offline
Seks i grad - smrt i tech dionice

mislim da bi "seks i selo" bio gledaniji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice