Send files to TV - najbolja aplikacija za slanje d

poruka: 8
|
čitano: 2.552
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Send files to TV - najbolja aplikacija za slanje d".
Send files to TV - najbolja aplikacija za slanje d

A gdje vam je Windows inačica??? 

 

 

Send files to TV - Browse Files at SourceForge.net

 

 

Jbt beskorisna aplikacija jer ne mogu s Windowsa poslati film na TV.  Razlog, ne postoji aplikacija za Windowse, niti exe niti windows store.

 

 

Ako ima nešto drugo bio bih zahvalan. Ima neki drugi link ili? Piše "beta", ono od 2019. godine, haha propali projekat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2021 18:57 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
Ne znam zašto piše beta, ali aplikacija je super i radi ono što treba. Koristim ju za prebacivanje sa PC-a na firestick 4k.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
Hexfire kaže...
Ne znam zašto piše beta, ali aplikacija je super i radi ono što treba. Koristim ju za prebacivanje sa PC-a na firestick 4k.

 

da li vidiš negje "Windows" klijent?

 

Send files to TV - Browse Files at SourceForge.net

 

 

Ako ne radi na Windowsima, u tom slučaju mogu i upogoniti PLEX server na nekom laptopu na koji ću staviti vanjski disk.

 

Sad sam probao bezveze FileCommander instalirati na TV, web sučelje radi ali ne mogu ništa prebacivati jer mi je Android zabranio write permissions na USB disk. 

Totalno njesra.

 

 

13 godina
offline
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
Radi na Windowsima, ali zašto.exe više nije dostupan, ne znam. Možda ga imam negdje na kompu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
Pretpostavljam da u TV možeš ubaciti USB stick i da TV možeš povezati na mrežu? U tom slučaju ti ne treba nikakva aplikacija već sve prebacuješ najnormalnijim copy-paste putem (na PC-u nađeš mrežnu adresu od TV-a i USB će ti biti prikazan kao mrežni disk), tako ih ja prebacujem već godinama (ako fimove skidaš s torrenta, možeš podesiti da se odmah snimaju na USB stick u TV-u i izbjegneš dodatni korak).
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
kipo kaže...
Pretpostavljam da u TV možeš ubaciti USB stick i da TV možeš povezati na mrežu? U tom slučaju ti ne treba nikakva aplikacija već sve prebacuješ najnormalnijim copy-paste putem (na PC-u nađeš mrežnu adresu od TV-a i USB će ti biti prikazan kao mrežni disk), tako ih ja prebacujem već godinama (ako fimove skidaš s torrenta, možeš podesiti da se odmah snimaju na USB stick u TV-u i izbjegneš dodatni korak).

 

ne mogu, u tome je problem. USB disk mi je Android TV postavio na read only i ne mogu ništa napraviti, jedino browsati i gledati filmove s njega.

 

Tražio sam postavke, nigdje nije moguće enablirati write permissions.

13 godina
offline
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
Možda je malo nategnuto, ali probaj uključiti SMB1:
https://www.tachytelic.net/2019/09/windows-10-enable-smb1/
13 godina
offline
Re: Send files to TV - najbolja aplikacija za slan
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

da li vidiš negje "Windows" klijent?

 

Send files to TV - Browse Files at SourceForge.net

 

 

Ako ne radi na Windowsima, u tom slučaju mogu i upogoniti PLEX server na nekom laptopu na koji ću staviti vanjski disk.

 

Sad sam probao bezveze FileCommander instalirati na TV, web sučelje radi ali ne mogu ništa prebacivati jer mi je Android zabranio write permissions na USB disk. 

Totalno njesra.

 Imam exe na kompu pa ti mogu proslijediti. Koristio sam uredno za prebacivanje na Android TV, a sad prebacujem na Firestick. Stvar funkcionira za ono što mi treba.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice