Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

poruka: 5
|
čitano: 11.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš".
6 godina
protjeran
offline
Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

"Nova Hibrid tarifa jedina je takva u Hrvatskoj. Svojim korisnicima nudi kontrolu troškova kao kod prepaid usluge, uz sve prednosti korisnika na pretplati. Pretplatnici plaćaju fiksni mjesečni iznos računa (Hibrid nudi 6000 MB+MIN+SMS za 109 kn/mj.) uz što je moguće i kupiti pametni telefon na rate", rekli su HT-ovci."

 

A Tomato nudi 6000 jedinica za 80 kuna. Mobiteli na rate? Huawei P9 lite i LG K8.  I to je glavna prednost?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

Koliko se ja sjecam davnih dana je i VIP nudio pretplatu + bonove ali ocigledno to nikada nije zazivjelo pa ne vidim neku svjetlu buducnost ni za ovo.

Pogotovo kad se ovo vidi:

"U tarifi su obračunske jedinice za pozive 60/60, za podatkovni promet 1 MB "

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 17:21 (10alex).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

S tim da to nije Huawei P9 lite nego Huawei P9 lite mini.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

Tko smislja ove stvari, za 109 kn dobijes 6000 jedinica, a kod zmaje za 69kn dobijes 5000 jedinica. Zanimljivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Simpina tarifa Hibrid donosi nešto od bonova i neš

Prije par dana su mi ponudili ovu tarifu, s time ako nisam htio uzet novi mobitela, sve navedeno za, 79kn. Moguće da "vjerni" korisnici simpe imaju neki popust, nisam uzeo pa ne znam.    

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice