Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamjena z

poruka: 4
|
čitano: 3.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamjena z".
15 godina
offline
Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamjena z

Ja si želim deepfake (sintetički video) za moje videokonferencije. Da sam uvijek počešljan, da se moj avatar smješka dok ja mamurno srčem kavicu, da uvijek izgleda usredotočeno i klimam glavom.

I nek me svaki dan obuće u nešto novo.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamje
Ovo je kraj kaže...

...

I nek me svaki dan obuće u nešto novo.

 Evo samo to bi donjelo ogromne ekoloske ustede 

16 godina
offline
Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamjena z

"Ali, ako morate birati između čitanja 20 stranica PDF dokumenata i gledanja šestominutnog videa, izbor je prilično jednostavan."

Taj izbor se pretežno temelji na lenjosti. Bolje 6 minuta jasnog videa nego 20 strana lošeg teksta koji se vrti u krug i nema ništa više informacija nego što se moglo spakovati u 6 minuta priče, ali, na stranu očajno napisani dokumenti, u 6 minuta lagane naracije nema teorije da se spakuje približno jednaka količina informacija onoj na (pdf ekvivalentu) 20 A4 strana. Dodatno, tekst je mnogo pretraživiji. U dokumentu od 100+ strana lagano nađem sekciju koja me interesuje, nasuprot tome, često vidim video od 20 minuta u kome nemam pojma kad će pričati o onome što me interesuje ako ga ne pustim i ne odgledam od početka.

 

Vezano za Zoom i Teams sastanke, je l' vi ljudi stvarno uključujete kamere tokom njih?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2022 10:47 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sintetički video: 'deepfake' ili jeftina zamje
Ivan(4) kaže...

 

Vezano za Zoom i Teams sastanke, je l' vi ljudi stvarno uključujete kamere tokom njih?!

Kod nas se uvriježilo da je to pristojno. Nema veze s produktivnošću, naprotiv, intenzivira razgovore o nebitnim temama. Mnogima je upravo to motivacija upaliti je.

 

Jesi ikad održao prezentaciju ljudima s ugašenim kamerama i mikrofonima? Totalno tup osjećaj. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice