Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad kul

poruka: 37
|
čitano: 10.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad kul".
7 godina
protjeran
offline
Re: Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad
BlueMax kaže...

 Dakle ti znaš da su drugi bolji iako ovaj još nije ni izašao?

Kako to?

Možda zato jer nisi ni pročitao članak pa ni ne znaš da se uglavnom radi o mobilnoj verziji.

Foobar? Koristim ga skoro 15 godina. Daleko je to od nečega od čega ne može ili ne treba biti bolje. 

 

BlueMax kaže...

Opet ti, riječ je o playeru za Android i iOS.

Kakve veze ima Windows Store s tim? To će i onako biti ugašeno kad Winamp izađe.

Vi vlasnici WP mobitela ste toliki mazohisti da me uopće ne čudi korištenje Foobara na mobitelu.

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad
bor4c kaže...

Toliko mi je bio dobar da sam za njega napravio i skin.

 

 

 Svi ti skinovi ti rade i na Aimpu + dodaci za winamp

http://www.soundstream.com/
12 godina
offline
Re: Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad
Čitatelj kaže...
BlueMax kaže...

 Dakle ti znaš da su drugi bolji iako ovaj još nije ni izašao?

Kako to?

Možda zato jer nisi ni pročitao članak pa ni ne znaš da se uglavnom radi o mobilnoj verziji.

Foobar? Koristim ga skoro 15 godina. Daleko je to od nečega od čega ne može ili ne treba biti bolje. 

 

BlueMax kaže...

Opet ti, riječ je o playeru za Android i iOS.

Kakve veze ima Windows Store s tim? To će i onako biti ugašeno kad Winamp izađe.

Vi vlasnici WP mobitela ste toliki mazohisti da me uopće ne čudi korištenje Foobara na mobitelu.

 

 Nisi pročitao ili nisi shvati članak? Mobilna verzija za iOS i Android. Ne za tamo neke mrtve OS-ove od kojih su i proizvođači odustali.

 

7 godina
protjeran
offline
Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad kul

UWP nije ugasen, nit ce se ugasiti. 90% svih racunala koriste Windows OS i imaju pristup UWP-u.

 

Al nema veze, ti najbolje znas, pametan si ti djecak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad
Čitatelj kaže...

UWP nije ugasen, nit ce se ugasiti. 90% svih racunala koriste Windows OS i imaju pristup UWP-u.

 

Al nema veze, ti najbolje znas, pametan si ti djecak.

 Da, imaju i pristup command promptu i vjerujem da ga se više koristi od WP-a.

Pa nije valjda da još uvijek pokušavaš braniti to napušteno siroče?

11 godina
neaktivan
offline
Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad kul

Ah WinAMP.... moj stari prijatelj kojeg sam odavno zamijenio Foobarom... ali mi je i dalje milo oko srca kada čujem za njega.
Štoviše, prije nekih tjedan dana sam ga instalirao samo da bi instalirao i Geiss vizualizacije i prisjetio se kako je to nekoć izgledalo... i dalje kul.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sljedeće godine se u novom izdanju vraća nekad
EricCartman kaže...

Evo da se pridružim, i ja ga koristim još uvijek, čak imam i staru playlistu od 2010-te na ovamo pa samo nadodajem nove pjesme kako ih otkrivam :o)

 

Youtube koristim na poslu i doma, al on uvijek nudi samo nekoliko preferiranih pjesama i to mi baš ne paše pa winamp još živi

 

Pa imaš playliste i na YT ;)
Iste su ti na svakom uređaju (ako koristiš isti G-account, naravno)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice