Slučajno popularan film - Code 8

poruka: 6
|
čitano: 3.173
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slučajno popularan film - Code 8".
15 godina
offline
Slučajno popularan film - Code 8

Pogledao ga maloprije i meni osobno se svidio, posebice imajući na umu da nisu imali neki preveliki budžet za film.

Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5Vt7sUGTktpleA_rT-Zqw
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Slučajno popularan film - Code 8

da, priča je kao ementaler. Nakon gledanja sam se pitao šta sam gledao...

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Slučajno popularan film - Code 8

Di je popularan? Na Netflixu!? Jaka firma. Ko da pišete top listu hrane iz 'fast fooda'. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Slučajno popularan film - Code 8

Takva sranja nanjušim na startu čim pročitam o čemu se u filmu radi pa ih ni ne gledam.

Samo iskustvo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slučajno popularan film - Code 8

Netflixu je 95 posto sadrzaja sranje, dok 5 posto je dobro a posto imaju veliki broj sadrzaja ima se sta gledat, samo je tesko naci to sta valja u tom kupusu ponuda.

Vise cijenim Hbo-go manje sadrzaja ali kvalitetniji sadrzaj i sta su se potrudili pa za sav sadrzaj su napravljeni titlovi na hr.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 11:07 (nike098).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Slučajno popularan film - Code 8
nike098 kaže...

Netflixu je 95 posto sadrzaja sranje, dok 5 posto je dobro a posto imaju veliki broj sadrzaja ima se sta gledat, samo je tesko naci to sta valja u tom kupusu ponuda.

Vise cijenim Hbo-go manje sadrzaja ali kvalitetniji sadrzaj i sta su se potrudili pa za sav sadrzaj su napravljeni titlovi na hr.

Sadrzaj bez ulaska u tehnikalije je zapravo jedino sto valja kod HBO GO-a. U drugu ruku, kvaliteta izrade aplikacije je samo dno + nemaju podrsku za 4K (i nema naznake uopce kad ce doc), sto je jako jako zalosno za danasnjicu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice