Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek

poruka: 5
|
čitano: 2.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek".
15 godina
offline
Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek

Ako ga ubace u S10 bit ce pun pogodak

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek

"Navodna cijena navodno mu je veća, porasla je s 48 američkih dolara za Snapdragon 845 na 53 američkih dolara."

 

Eto, došao je i taj dan - prvi smartphone prek 2000$ u najjeftinijoj izvedbi (ne računajući Vertu i slična zlatno-dijamantna sranja), samo je pitanje kome će pripasti ta čast - najvjerovatnije baš Samsungu.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 17:20 (fer-de-lance).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek

taman mi pretplata istekne do prvog pojavljivanja mobitela s ovim Snapdragonom....prelazak sa četverojezgrenog clockanog 820(sd821) na 855...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 21:24 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i
fer-de-lance kaže...

"Navodna cijena navodno mu je veća, porasla je s 48 američkih dolara za Snapdragon 845 na 53 američkih dolara."

 

Eto, došao je i taj dan - prvi smartphone prek 2000$ u najjeftinijoj izvedbi (ne računajući Vertu i slična zlatno-dijamantna sranja), samo je pitanje kome će pripasti ta čast - najvjerovatnije baš Samsungu.

 

 Cist sumnjam da Samsung bude prismrdio Snapdragonovima kad pokusavaju izgurat te svoje Exynose. Inace, iako je ovaj SoC skuplji nego sto je njegov prethodnik, vjerujem da cemo i dalje imat 300USD mobove s istima - kao sto su Poco F1...

5 godina
neaktivan
offline
Snapdragon 8150: Novi detalji o arhitekturi i frek

bok ,

zanima me ako tko ide na arhitektonski fakultet dizajna da mi može pobliže objasnit o faksu i je li teška matematika na faksu?? Hvalaaaa

app
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice