Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalitetu

poruka: 5
|
čitano: 2.189
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalitetu ".
14 godina
offline
Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalitetu

ti proizvođaći pametnih telefona bolje bi bilo da prorade na što boljem softweru a manje hardveru,eto ja imam samsung galaksy a 5 2016,hardwerski je odličan ali softver je nula bodova

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalit
a čuj...šta bih bilo kad bih bilo? Po pitanju software-a(odnosno Android os-a),tu jedino HTC prednjači po fluidnosti.A opet HTC ima hardverskih minusa...tako da...nema ideale da ga he*eš nažalost.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
protjeran
offline
Re: Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalit
blackalbum kaže...

ti proizvođaći pametnih telefona bolje bi bilo da prorade na što boljem softweru a manje hardveru,eto ja imam samsung galaksy a 5 2016,hardwerski je odličan ali softver je nula bodova

Kad kupujes samsung, jedini brend koji uopce ne razmatram pri izboru telefona. Samsung je smartphone za ljude koji nemaju pojma sta je smartphone i cemu sluzi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:30 (ansha).
9 godina
offline
Re: Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalit
ansha kaže...

Kad kupujes samsung, jedini brend koji uopce ne razmatram pri izboru telefona. Samsung je smartphone za ljude koji nemaju pojma sta je smartphone i cemu sluzi...

 Skroz si u krivu, samsung je do pojave edge zaslona bio lider u uvođenju novih funkcija i tehnologija u svoje telefone i redovito su imali najbrže telefone.

Samsung je uveo notifikacijsku traku sa prekidačima još na S2, dok su ostali trebali po 2-3 "klika" da isključe mobilni net ili wi-fi, također su uveli split screen prije nego što je android imao u sebi ugrađeno. A sama Note serija je vječito prednjačila sa tehnologijama i softverom kojeg drugi nisu imali.

 

Od pojave edge zaslona samsung je počeo ciljati na tržište ljudi kojima je bitan izgled telefona a ne funkcije i tek se tu djelomično podudara s tvojim komentarom, pogotovo kad su se rješili IR blastera, FM radia, i mjerača temperature kako bi uveli neke gluposti.

 

Samsung je tada bio nešto kao danas Oneplus, a to je najbolja cijena za količinu funkcionalnosti, i tada je samsung bio puno jeftiniji od današnjih samsunga.

 

A ovo što si opisao najbolje opisuje korisnike iPhone-a koji ne prate specifikacije, zanima ih izgled telefona i znaju da je to novi iphoene i da je bolji od prošlog

8 godina
neaktivan
offline
Re: Snapdragon 845 stavlja naglasak na AI i kvalit
Steta sto neki android telefoni ne razmjenjuju softverska rjesenja, a ne da svaki put ponovo razvijaju, gube vrijeme i resurse dok iphone bjezi. Bilo bi bolje da osim googla android razvijaju recimo jos top 4-5 proivodjaca. Brze bi dobijali nove verzije androida itd
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice