Sony na CES-u predstavio električni automobil

poruka: 22
|
čitano: 5.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony na CES-u predstavio električni automobil".
7 godina
protjeran
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Ima autonomiju 2+, a nas Krimac se hvali sa 4.

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Znam da je ovo tehnoloski forum i da ljudi vole novu tehnologiju,i da tehnologija mora napredovati,al jel ikome malo glupavo sto su danas auti puni tih senzora bez kojih nesmjes trepnut,sve je na touch,vise nisi potreban ni vozit,sve je tako...bas kako je autor rekao ,hladno u autu...
Iskreno volio bih auto koji moderno izgleda ali bez ijednog hi tech senzora,od opreme mi treba ABS i el. Podizaci i to je to..
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Svaka čast Sony, ali ipak se vi koncentrišite na PS5..

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
AFARON kaže...

Svaka čast Sony, ali ipak se vi koncentrišite na PS5..

 -sony zapravo radi ono što oduvjek (sa pleykom) radi... zarađuje na licenci. Tj to je smisao ovog biza, licenca, ne da će oni proizviditi aute nego naplaćivati licence, =PS .. sporedno jel fićek ili NFS igra...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 14:17 (ihush).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
filipvk1000 kaže...
Znam da je ovo tehnoloski forum i da ljudi vole novu tehnologiju,i da tehnologija mora napredovati,al jel ikome malo glupavo sto su danas auti puni tih senzora bez kojih nesmjes trepnut,sve je na touch,vise nisi potreban ni vozit,sve je tako...bas kako je autor rekao ,hladno u autu...
Iskreno volio bih auto koji moderno izgleda ali bez ijednog hi tech senzora,od opreme mi treba ABS i el. Podizaci i to je to..

 Ja jedva čekam da mogu sjest u auto, upisat adresu i samo uživat u krajoliku rute.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
7 godina
protjeran
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Ako zele biti profitabilni, morat ce koristiti istu taktiku kao i sa konzolama,

tj. prodavati daleko ispod cijene, sa gubitcima, a onda zaradjivati na popravcima,

rezernim dijelovima i odrzavanju.

 

Vjerovatno ga nitko osim sluzbenog Sony servisa nece moci popravljati,

a ista stvar ce biti i sa dijelovima - OEM samo kod Sony-a, a mora biti jako jako

uspjesan u prodaji, da bi se pojavili aftermarket "made in china" zamjenski dijelovi.

 

Samo da im OS ne bude android, da nebi bilo stekanja nakon 15.000km,

zelis pokreniti automobil - pa cekas jedno 3 minute da sve izvrti,

pa ga rebootas, pa rootas, pa stavis custom ROM, pa platis za Sailfish OS...

Radije cisti Linux, da to radi kak spada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Čitatelj kaže...

Ako zele biti profitabilni, morat ce koristiti istu taktiku kao i sa konzolama,

tj. prodavati daleko ispod cijene, sa gubitcima, a onda zaradjivati na popravcima,

rezernim dijelovima i odrzavanju.

 

Vjerovatno ga nitko osim sluzbenog Sony servisa nece moci popravljati,

a ista stvar ce biti i sa dijelovima - OEM samo kod Sony-a, a mora biti jako jako

uspjesan u prodaji, da bi se pojavili aftermarket "made in china" zamjenski dijelovi.

 

Samo da im OS ne bude android, da nebi bilo stekanja nakon 15.000km,

zelis pokreniti automobil - pa cekas jedno 3 minute da sve izvrti,

pa ga rebootas, pa rootas, pa stavis custom ROM, pa platis za Sailfish OS...

Radije cisti Linux, da to radi kak spada.

 Android zapinje jer se ne stavi adekvatni hardware. Kako nvidia Android rjesenja ne zapinju? 

Sto bi trebali staviti Windows Phone 10 za ljubitelje kockica?

14 godina
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Ako omoguće kontrolu putem dualshock kontrolera kupujem odma!

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
filipvk1000 kaže...
Znam da je ovo tehnoloski forum i da ljudi vole novu tehnologiju,i da tehnologija mora napredovati,al jel ikome malo glupavo sto su danas auti puni tih senzora bez kojih nesmjes trepnut,sve je na touch,vise nisi potreban ni vozit,sve je tako...bas kako je autor rekao ,hladno u autu...
Iskreno volio bih auto koji moderno izgleda ali bez ijednog hi tech senzora,od opreme mi treba ABS i el. Podizaci i to je to..

 Slažen se, meni u autu triba samo pepeljara i cd-player.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Pa ti nazovi taksi
14 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Festus kaže...
filipvk1000 kaže...
Znam da je ovo tehnoloski forum i da ljudi vole novu tehnologiju,i da tehnologija mora napredovati,al jel ikome malo glupavo sto su danas auti puni tih senzora bez kojih nesmjes trepnut,sve je na touch,vise nisi potreban ni vozit,sve je tako...bas kako je autor rekao ,hladno u autu...
Iskreno volio bih auto koji moderno izgleda ali bez ijednog hi tech senzora,od opreme mi treba ABS i el. Podizaci i to je to..

 Slažen se, meni u autu triba samo pepeljara i cd-player.

 Apsolutno ste u pravu. U mom autu trebam dobru klimu, abs, el. podizače prozora i dobar audio sustav, sve ostalo je lijepo i zgodno ali nije neophodno. Što je više elektronike, veća je šansa da nešto ode kvragu i zablokira ti auto.

dolazim odmah - Godot
7 godina
protjeran
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
učo kaže...
Festus kaže...
filipvk1000 kaže...
Znam da je ovo tehnoloski forum i da ljudi vole novu tehnologiju,i da tehnologija mora napredovati,al jel ikome malo glupavo sto su danas auti puni tih senzora bez kojih nesmjes trepnut,sve je na touch,vise nisi potreban ni vozit,sve je tako...bas kako je autor rekao ,hladno u autu...
Iskreno volio bih auto koji moderno izgleda ali bez ijednog hi tech senzora,od opreme mi treba ABS i el. Podizaci i to je to..

 Slažen se, meni u autu triba samo pepeljara i cd-player.

 Apsolutno ste u pravu. U mom autu trebam dobru klimu, abs, el. podizače prozora i dobar audio sustav, sve ostalo je lijepo i zgodno ali nije neophodno. Što je više elektronike, veća je šansa da nešto ode kvragu i zablokira ti auto.

 U autu treba dobra zemska, a ostalo se snadjes.

14 godina
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Čitam komentare i zaključujem da je forumašima dobar i Yugo 45, opremljen desnim retrovizorom i presvlakama na sjedalima... WTF?!
Ovaj Sony ne očekujem na cestama, a obzirom da se radi o konceptu mogli su bit malo maštovitiji po pitanju dizajna. Kokpit proporcijama i oblikom potsjeća na američke aute iz 1985-1990.

Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Čitatelj kaže...

Ako zele biti profitabilni, morat ce koristiti istu taktiku kao i sa konzolama,

tj. prodavati daleko ispod cijene, sa gubitcima, a onda zaradjivati na popravcima,

rezernim dijelovima i odrzavanju.

 Ne zarađuje Sony što se tiče konzola na popravcima i dijelovima, nego na igrama. Igre, pogotovo ekskluzive, prodaju konzolu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
protjeran
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Pricam za auto-industriju - pogledaj Teslu - nakon stro prodaju, preskupo vozilo,

jos fino oderu na servisu - jedini servis je u Becu - pa sretno sa servisom.

Em je cijena po satu 30% veca nego kod drugih servisa, em placas EU tarifu sa HR placom,

a Tesla fino potrpa pare u dzep. Nista ne mozes sam promjeniti, dijelova nema,

osim ako ne kupis jos jednu Teslu, za dijelove.

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Čitatelj kaže...

Pricam za auto-industriju - pogledaj Teslu - nakon stro prodaju, preskupo vozilo,

jos fino oderu na servisu - jedini servis je u Becu - pa sretno sa servisom.

Em je cijena po satu 30% veca nego kod drugih servisa, em placas EU tarifu sa HR placom,

a Tesla fino potrpa pare u dzep. Nista ne mozes sam promjeniti, dijelova nema,

osim ako ne kupis jos jednu Teslu, za dijelove.

 Ne vidim apsolutno nikakav argument meni na ruku, zasto bi pored svih
 mogucih el opcija vozila i proizvodaca kupio teslin škart ?
 osim da se mozda zapali u voznji skupa samnom.
 odnosno da sad razmisljam o el vozilu kupio bi nissan leaf.
 a tesla mi je samo lijepo ime.

10 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Festus kaže...

 Slažen se, meni u autu triba samo pepeljara i cd-player.

 Šta će ti pepeljara? Otvoriš prozor (ručno naravno) i cijeli svijet ti je pepeljara.

Samomrzeći hrvat
15 godina
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

autoelektričar je prosperitetno zanimanje. gotovo jednako kao i autolimar. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sony na CES-u predstavio električni automobil

Ako pogledas "Sony Car", izgleda kao prepakirana Tesla, bar izvana.

A nebi se cudio ako se taj isti automobil ne proizvodi u Teslinoj tvornici u Kini.

 

PS - Ni ja nebi kupio teslu, al za razliku od Rimca, Tesla bar nije kompanija na papiru.

Cak i Sony ima gotov proizvod, makar vjerovatno prepakiran.

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
jedinu stvar koju želim kod sljedećeg prometala je automatski mjenjač...abs+el podizanje stakala i automatski je sve što mi triba... trenutačno se kotrlja Twingo..onaj prvi...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
Entry Point kaže...
Festus kaže...

 Slažen se, meni u autu triba samo pepeljara i cd-player.

 Šta će ti pepeljara? Otvoriš prozor (ručno naravno) i cijeli svijet ti je pepeljara.

 Nevalja bacat čike vanka, a nije uvik dobro ni prozor otvorit. 

 

jozef kaže...

Čitam komentare i zaključujem da je forumašima dobar i Yugo 45, opremljen desnim retrovizorom i presvlakama na sjedalima... WTF?!

 Ovo je sasvim dovoljno: 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 21:47 (Festus).
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony na CES-u predstavio električni automobil
O_O_O kaže...

Ima autonomiju 2+, a nas Krimac se hvali sa 4.

 

Level 4 je na Conceptu Two, Level 5 su imali još 2015. na tajnom projektu za tajnog kupca, što je Mate Rimac javno rekao i na TV-u:

 

Rimac: Napravili smo automobil koji vozi bez vozača

http://hr.n1info.com/Vijesti/a53001/Rimac-Napravili-smo-automobil-bez-vozaca.html

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice